5:0
9:0
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - Florbal Jirkov 18:0
1. Oldřich Jireček, 8. Matěj Vodička, 12. Oldřich Jireček, 14. Michael Pitek, 18. Martin Strejček, 22. Viktor Hocelík, 28. Matěj Vodička, 29. Oldřich Jireček, 30. Zdeněk Fanta, 31. Martin Strejček, 34. Oldřich Jireček, 35. Jaroslav Rybka, 36. Jaroslav Rybka, 37. Martin Strejček, 37. Viktor Hocelík, 40. Tomáš Kratochvíl, 44. Matěj Vodička, 44. Viktor Hocelík; rozhodčí: Petr Neumaier - Lukáš Pekárek; vyloučení: 0:4; využití: 3:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Jiří Vybíral 11 - Radek Baláček 15, Ondřej Ilko 8; po třetinách: 4:0, 5:0, 9:0;
45:00
střely na branku ve třetí části Litvínov 14 Jirkov 4 [
45:00
43:53
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Zdeněk Fanta (18:0).
43:14
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Matěj Vodička, asistoval Tomáš Kratochvíl (17:0).
39:38
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Oldřich Jireček (16:0).
36:46
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Michael Pitek (15:0).
36:16
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Strejček, asistoval Jaroslav Rybka (14:0).
35:37
Vyloučen hráč Matěj Kolář družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:03
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jaroslav Rybka, asistoval Viktor Hocelík (13:0).
34:48
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jaroslav Rybka, asistoval Zdeněk Fanta (12:0).
33:55
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Oldřich Jireček, asistoval Tomáš Kratochvíl (11:0).
30:20
30:00
30:00
střely na branku ve druhé části Litvínov 15 Jirkov 4 [
30:00
29:48
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Zdeněk Fanta bez asistence (9:0).
28:39
27:16
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Matěj Vodička, asistoval Viktor Hocelík (7:0).
25:50
Vyloučen hráč Filip Králíček družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za sekání.
25:39
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Ilko družstva Florbal Jirkov
21:12
17:06
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Strejček, asistoval Tomáš Kratochvíl (5:0).
16:54
Vyloučen hráč Filip Králíček družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
střely na branku v první části Litvínov 12 Jirkov 3
15:00
13:32
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michael Pitek, asistoval Jaroslav Rybka (4:0).
11:01
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Oldřich Jireček, asistoval Michael Pitek (3:0).
07:42
02:44
Vyloučen hráč Tomáš Salaďak družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za vysoká hokejka.
00:50
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Oldřich Jireček, asistoval Petr Vovesný (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Neumaier a Lukáš Pekárek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Jirkov: brankář: Radek Baláček; hráči v poli: Roman Václavek, Milan Husák, David Dudek, Matěj Kolář, Ondřej Hlaváček
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Jiří Vybíral; hráči v poli: Viktor Hocelík, Matěj Vodička, Zdeněk Fanta, Jaroslav Rybka, Petr Vovesný