2:4
2:2
- : -

Florbal Kuřim - Hornets Brno ZŠ Horní 6:7
2. Tadeáš Kundera, 10. Jáchym Navrátil, 17. Tadeáš Kundera, 19. Václav Bednář, 39. Tadeáš Kundera, 45. Tadeáš Kundera - 4. Lukáš Šmarda, 16. Filip Barus, 17. Filip Barus, 18. Jakub Matula, 20. Jakub Matula, 34. Lukáš Šmarda, 43. Filip Barus; rozhodčí: Roman Janda - Jan Ponížil; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 29; zásahy brankářů: Vít Walsberger ? - Michal Prokeš ?; po třetinách: 2:1, 2:4, 2:2;
45:00
44:59
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Tadeáš Kundera, asistoval Jiří Zemánek (6:7).
44:18
Barus se snaží trefit přes celé hřiště bránu, ale míček míjí bránu, ba i hřiště.
43:05
Kuřim hraje v šesti.
42:51
Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
42:51
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Filip Barus, asistoval Martin Janiczek (5:7).
42:51
Barus doklepl míček, který vypadl před golmana hostí. Horneti odskakují na rozdíl dvou gólů.
41:43
Vyloučen hráč Jáchym Navrátil družstva Florbal Kuřim na 2 minuty za sekání.
41:43
Bruckner klade svým hráčům do hlavy, že je momentálně důležitější gól neobdržet, než gól vstřelit.
41:10
Jsme svědky odloženého vyloučení. Horneti nikam nespěchají a kotrolují míček ve své obraně.
40:32
Janiczek vytlačil Kuřim do obraného pásma.
39:39
Kuřim napadá rozehrávku Hornetů.
38:46
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Tadeáš Kundera, asistoval Michal Bernát (5:6).
38:46
Kundera přijal nabídku do prázdné brány od Bernáta.
38:34
Paták na střídačce diskutuje s hlavním pořadatelem o jeho chybě.
38:10
Vyloučen hráč Lukáš Paták družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost.
37:43
Hra se dostáva do smrtelného tempa.
36:41
Janiczek se dobře vytočil ze středu hřiště, ale golma věděl kam vystřelí, a proto horneti nenavyšují skóre.
35:41
Šmarda se zkoušel prosadit vzduchem zpoza brány. To je ale trochu moc i na takového gurmána jako je on.
35:08
Matula se pomocí svých rychlých ruk dostal přes obránce. Střela letěla mimo.
33:43
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Šmarda, asistoval Tomáš Vašek (4:6).
33:05
Čermák se po soupeři vrhá jak dravá zvěř.
32:16
Kuřim ve sletu několik dobrých šancí. Ale míček se za brankovou čáru ne a ne dokutálet.
30:47
Popřesilovkový tlak Kuřimi pominul. Horneti se ženou kupředu.
30:00
30:00
Začala třetí třetina. Promění Kuřim zbytek přesilovky?
30:00
28:21
Vyloučen hráč Marek Samec družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost.
28:21
Samec se snažil nahradit svoji ztrátu míčku. Hráče však nestíhal a hodil ho přes mantinel.
26:36
Horneti hrají více na balónku, ale rychlé protiútoky z Kuřimské pevné obrany, jsou taky velmi nebezpečné.
25:26
Prokeš zneškodnil dobrou střelu hostí rychlým vyšvyhnutím pravé ruky.
23:57
Prokeš teď dobře podržel svoje spoluhráče, když zabránil hráči dostat se před bránu.
23:15
Zmatek před bránou Hornetů vedl málem ke gólu.
22:22
Na chvíli se hra uklidnila. Horneti se snaží probít do obraného pásma soupeře.
21:16
Hra se přelívá ze strany na stranu.
19:38
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula, asistoval Martin Ryšánek (4:5).
19:38
Ryšánek poslal Matulu do rychlého úniku a ten byl v zakončení nekompromisní.
18:19
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Václav Bednář, asistoval Michal Bernát (4:4).
18:19
Bednář potrestal chybnou rozehrávku Procházky a srovnává stav.
17:33
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula, asistoval Tomáš Havlíček (3:4).
17:33
Matula doklepává střílenou nahrávku Havlíčka do odkryté brány.
16:59
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Filip Barus, asistoval Daniel Havel (3:3).
16:59
Šermířský souboj před bránou vyhrál Barus a doklepává do brány za nemohoucně ležícího golmana hostí.
16:11
16:11
Chyba v obraně od dvou mladíků Procházky a Podrazila končí v bráně domácích.
15:57
Rak prověřil golmana hostí střelou pod tyč.
15:11
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Filip Barus, asistoval Lukáš Šmarda (2:2).
15:11
Dobrý vstup do třetiny pro Hornety. Šmarda nabídl Barusovi prázdnou bránu a ten nepohrdl.
15:00
15:00
Taktická porada obou týmu dospěla do konce. Začíná druhá třetina!
15:00
14:59
Šmarda střílí "kladivo" z půlky a trefuje spojnici.
14:18
Přesilovka zatím není nijak nebezpečná.
13:18
Vyloučen hráč Petr Čermák družstva Florbal Kuřim na 2 minuty za sekání.
13:18
Dobré otočení Janiczka vede k vyloučení Čermáka na dvě minuty.
12:52
Růžička, ačkoliv nemluví tolik kolik je pro něj obvyklé, hraje povedený zápas.
11:32
Horneti se marně snaží přehrát obranu Kuřimi. I když mají ze hry zatím víc.
10:12
Dobré přenesení hry Hornetů zůstalo v náruči hostujícího golmana.
09:58
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Jáchym Navrátil, asistoval Filip Svoboda (2:1).
09:31
Hráči z Kuřimi se zachovali sportovně a přenechali Hornetům rozehrávku, jen Čermák protestoval.
08:47
Velká šance Kuřimi po zmatku v domácí obraně končí v rohu.
08:17
Matula dokázal vypíchnout míček soupeři, ale nedokázal prodloužit na svého spoluhráče.
06:42
Čermák není spokojen s výrokem rozhodčích a nakonec přemlouvá rozhodčího na rozehrávku z rohu.
05:51
Nahozený míček Navrátila končí v moci Hornetů.
03:56
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Šmarda, asistoval Lukáš Vašínek (1:1).
03:56
Útočná dvojice Vašínek-Šmarda dává svůj klasický gól. Dvěmi rychlými krosy přehrála obranu soupeře.
03:02
Lze vidět mírné provokace na obou stranách. Je nám jasné, že zápas bude vyhrocený.
02:34
Horneti se usadili v útočném pásmu.
01:49
01:49
Nedůraz před bránou vede ke gólu Kuřimi.
01:44
Kuřim má zatím víc ze hry.
01:21
Po dobré rozhrávce z rohu dávají Kuřimští břevno.
01:11
První šance na straně Kuřimi.
00:36
Jsme svědky souboje o první místo v tabulce. Na hřišti zažívá za mužský A-tým Hornetů premiéru Matula.