0:1
1:1
- : -

Orel Dolní Bojanovice - TJ Sokol Lanžhot 2:4
5. Filip Němec, 33. Vojtěch Sukup - 1. Jiří Balga, 7. Jiří Balga, 16. Dominik Hladík, 40. Duy Vu Truong Quang; rozhodčí: Tomáš Húska - Jan Kouba; vyloučení: 1:6; využití: 1:0; zásahy brankářů: Filip Hubačka ? - Adam Babič ?, Petr Lesko ?; po třetinách: 1:2, 0:1, 1:1;
45:00
44:46
Timeout TJ Sokol Lanžhot
42:35
Timeout Orel Dolní Bojanovice
42:35
Vyloučen hráč Přemek Kořínek družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za vražení zády.
41:10
Vyloučen hráč Jakub Juračka družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za hrubost.
39:53
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Duy Vu Truong Quang, asistoval Jakub Juračka (2:4).
32:27
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Vojtěch Sukup bez asistence (2:3).
30:00
30:00
28:28
Vyloučen hráč Lukáš Masařík družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:05
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Lesko družstva TJ Sokol Lanžhot
18:10
Vyloučen hráč Martin Dlouhý družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za hrubost.
15:28
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Dominik Hladík, asistoval Jiří Balga (1:3).
15:00
15:00
09:40
Vyloučen hráč Duy Vu Truong Quang družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za sekání.
08:20
Vyloučen hráč Václav Němec družstva Orel Dolní Bojanovice na 2 minuty za sekání.
06:37
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Jiří Balga, asistoval Marián Poláček (1:2).
04:25
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Filip Němec, asistoval Filip Pazderka (1:1).
03:26
Vyloučen hráč Martin Drobík družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
00:49
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Jiří Balga, asistoval Martin Dlouhý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Jan Kouba.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Lanžhot: brankář: Adam Babič; hráči v poli: Matěj Škrobáček, Duy Vu Truong Quang, Martin Dlouhý, Dominik Hladík, Jiří Balga