2:1
- : -
SFK Kozel

SK K2 Prostějov - SFK Kozel 6:4
2. Petr Zabloudil, 12. Marek Vlček, 14. Ondřej Král, 17. Jan Hél, 33. Jan Hél, 40. Petr Zabloudil - 1. Michal Zavadil, 9. Marek Šindelka, 24. Michal Zavadil, 43. Michal Zavadil; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Weidinger ? - Jiří Vlk ?; po třetinách: 3:2, 1:1, 2:1;
45:00
42:36
Branku družstva SFK Kozel vstřelil Michal Zavadil, asistoval Ondřej Dofek (6:4).
41:22
Vyloučen hráč Adam Čejka družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:23
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Petr Zabloudil, asistoval Jakub Krnáč (6:3).
33:56
Vyloučen hráč Martin Ničajevský družstva SFK Kozel na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:46
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Hél, asistoval Libor Čmela (5:3).
30:00
30:00
27:09
Vyloučen hráč Petr Zabloudil družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za špatné střídání.
23:56
Branku družstva SFK Kozel vstřelil Michal Zavadil, asistoval Vojtěch Hyánek (4:3).
17:51
Vyloučen hráč Michal Zavadil družstva SFK Kozel na 2 minuty za sekání.
16:20
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Hél, asistoval Libor Čmela (4:2).
15:00
15:00
14:00
Přesně mířená střela do šibenice posílá Prostějov do vedení
13:38
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Ondřej Král, asistoval Marek Vlček (3:2).
13:14
Neskutečný zákrok golmana kozlů :DD
12:27
Tvrdý souboj v rohu ukončil pískot rozhodčích
11:25
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Vlček, asistoval Michal Trnečka (2:2).
08:43
Branku družstva SFK Kozel vstřelil Marek Šindelka, asistoval Vojtěch Hyánek (1:2).
01:54
00:52
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů SFK Kozel: brankář: Jiří Vlk; hráči v poli: Michal Zavadil, Vojtěch Hyánek, Lukáš Krčmař, Marek Šindelka, Martin Ničajevský