1:2
2:4
- : -

FbC Coyotes Jablunkov - 1. FBK Eagles Orlová 3:7
16. Patrik Polák, 39. Lukáš Turoň, 44. Patrik Polák - 7. Jakub Kožušník, 25. Jiří Šrámek, 30. Dominik Džurina, 35. Jiří Šrámek, 36. Tomáš Bečka, 39. Jiří Šrámek, 43. Radek Jantoš; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Pavel Kovář ? - Jiří Siřinek ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:4;
45:00
43:16
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Patrik Polák, asistoval Josef Krnáč (3:7).
42:39
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš, asistoval Jiří Šrámek (2:7).
42:12
Vyloučen hráč Martin Chmiel družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
39:27
Timeout FbC Coyotes Jablunkov
38:20
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jiří Šrámek bez asistence (2:6).
38:04
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Lukáš Turoň, asistoval Patrik Polák (2:5).
35:58
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Bečka, asistoval Jiří Šrámek (1:5).
35:08
Vyloučen hráč Filip Konkolský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
34:30
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Tomáš Kříž (1:4).
30:00
30:00
29:41
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Dominik Džurina bez asistence (1:3).
29:08
Hráč číslo 7 v dresu Orlové netrefuje bránu.
26:OO
Ze střídačky Orlové se ozvalo "SUPER"
26:37
Trener Coyotes zařval "URVI TO TAM"
26:00
Obrana Coyotes je v dnešní zápase kvalitní.
24:30
Kovář vytahuje další a další zákrok.
24:00
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Tomáš Bečka (1:2).