0:6
- : -
FbC Písek

TBC Horoměřice - FbC Písek 0:12
3. Michael Kolínský, 4. Pavel Šebelle, 16. Michal Cigánek, 26. Michael Kolínský, 30. Pavel Šebelle, 30. Michael Kučera, 32. Filip Trkovský, 37. Michal Cigánek, 37. Michael Kučera, 40. Pavel Šebelle, 44. Martin Hrubec, 44. Michael Kolínský; rozhodčí: Petr Holeček - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Martin Král ? - Vlastimil Dvořák ?; po třetinách: 0:2, 0:4, 0:6;
45:00
44:59
Střely na branku v 3. třetině: 4:10
44:59
Komentář TBC Horoměřice - Filippi Michal: Děkujeme soupeři za zápas, bohužel jsme nestačili soupeřovu tempu.
44:59
Komentář FbC Písek - Michal Hanzlík: Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na druhé kolo poháru.
43:39
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kolínský, asistoval Jakub Mikeš (0:12).
43:26
Branku družstva FbC Písek vstřelil Martin Hrubec, asistoval Jakub Mikeš (0:11).
41:06
Timeout FbC Písek
39:27
Branku družstva FbC Písek vstřelil Pavel Šebelle, asistoval Jakub Mikeš (0:10).
39:02
Vyloučen hráč Tomáš Podskalský družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:26
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kučera, asistoval Jakub Mikeš (0:9).
36:00
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michal Cigánek, asistoval Jakub Mikeš (0:8).
31:17
Branku družstva FbC Písek vstřelil Filip Trkovský, asistoval Daniel Kučera (0:7).
30:00
30:00
29:59
Střely na branku v 2. třetině: 7:13
29:44
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kučera, asistoval Jakub Mikeš (0:6).
29:15
Branku družstva FbC Písek vstřelil Pavel Šebelle, asistoval Michal Cigánek (0:5).
25:07
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kolínský, asistoval Vladimír Lešek (0:4).
15:41
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michal Cigánek, asistoval Pavel Šebelle (0:3).
15:00
15:00
14:59
Střely na branku v 1. třetině: 5:12
09:17
Vyloučen hráč Martin Hrubec družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání.
03:34
02:29
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kolínský, asistoval Michal Cigánek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Písek: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Vladimír Lešek, Michael Kolínský, Michal Cigánek, Pavel Šebelle, Jakub Mikeš
00:00
Line-up domácích TBC Horoměřice: brankář: Martin Král; hráči v poli: Antonín Pertlík, Viktor Matuna, Tomáš Podskalský, Pavel Knol, Filip Kozák