1:4
0:2
- : -

FBK Valašské Meziříčí - TJ Sokol Frenštát p.R. 1:10
27. Ivo Capil - 5. Dušan Pícha, 7. Filip Karban, 10. Petr Káňa, 15. Michal Karban, 22. Emil Milata, 27. Filip Karban, 27. Emil Milata, 29. Dušan Pícha, 35. Lukáš Bartík, 42. Michal Karban; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Denis Bija ? - Jan Eliáš ?; po třetinách: 0:4, 1:4, 0:2;
45:00
44:29
Vyloučen hráč Jan Kramář družstva FBK Valašské Meziříčí na 2 minuty za blokování hokejky.
41:23
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Michal Karban, asistoval Filip Karban (1:10).
34:02
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Lukáš Bartík, asistoval Filip Karban (1:9).
30:00
30:00
28:41
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Dušan Pícha, asistoval Zbyněk Zejda (1:8).
26:59
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Emil Milata bez asistence (1:7).
26:23
Branku družstva FBK Valašské Meziříčí vstřelil Ivo Capil, asistoval Milan Pobořil (1:6).
26:09
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Filip Karban bez asistence (0:6).
21:32
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Emil Milata, asistoval Ondřej Polách (0:5).
15:00
15:00
14:23
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Michal Karban, asistoval Jakub Skýpala (0:4).
09:14
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Petr Káňa, asistoval Dušan Pícha (0:3).
06:13
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Filip Karban, asistoval Lukáš Bartík (0:2).
04:56
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Dušan Pícha, asistoval Petr Káňa (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Vladislav Tuček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Frenštát p.R.:
00:00
Line-up domácích FBK Valašské Meziříčí: brankář: Denis Bija; hráči v poli: Daniel Hás, Lukáš Pořický, Štěpán Böhm, Ivo Capil, Jiří Škrla