4:2
3:4
- : -

PALERMO PŘÍBRAM - Florbal Soběslav 7:6
16. Jiří Ureš, 21. Aleš Bambas, 23. Aleš Těhle, 29. Jiří Ureš, 32. Filip Fišer, 34. Lukáš Kuba, 37. Jiří Ureš - 19. David Plecer, 20. David Plecer, 33. David Plecer, 37. Jiří Hák, 39. Michal Kovač, 42. Adam Zíka; rozhodčí: Petr Holeček - Jan Tomšů; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Petr Šimon 16 - Vladislav Petržilka 24; po třetinách: 0:0, 4:2, 3:4;
45:00
44:59
Střely na branku během 3. třetiny: 11:8
44:59
Komentář Banes Florbal Soběslav - Jan Dušek: Chválím naše juniorské střelce Davida a Adama za skvělý výkon, škoda že jsme neproměnili některou ze šancí na konci zápasu. Děkujeme soupeři za zápas.
44:59
Komentář PALERMO PŘÍBRAM - Aleš Těhle: Děkujeme soupeři za férový a kvalitní zápas. Byla skvělá divácká atmosféra.
42:33
Vyloučen hráč Matyáš Líkař družstva Florbal Soběslav na 2 minuty za špatné střídání.
41:12
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Adam Zíka bez asistence (7:6).
38:22
Timeout Florbal Soběslav
38:22
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Michal Kovač, asistoval Kryštof Gargula (7:5).
36:46
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Jiří Ureš z trestného střílení (7:4).
36:05
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Jiří Hák bez asistence (6:4).
33:33
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Lukáš Kuba, asistoval Zdeněk Císař (6:3).
32:52
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil David Plecer bez asistence (5:3).
31:46
Vyloučen hráč Jan Dvořák družstva Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:05
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Filip Fišer bez asistence (5:2).
30:00
30:00
29:59
Střely na branku během 2. třetiny: 12:6
28:11
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Jiří Ureš, asistoval Filip Fišer (4:2).
22:45
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Aleš Těhle, asistoval Zdeněk Císař (3:2).
20:46
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Aleš Bambas, asistoval Zdeněk Císař (2:2).
20:03
Vyloučen hráč Roman Vršecký družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za hrubost.
19:36
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil David Plecer, asistoval Adam Zíka (1:2).
18:12
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil David Plecer, asistoval Libor Podlaha (1:1).
15:44
15:00
15:00
14:59
Střely na branku během 1. třetiny: 8:8
10:12
Vyloučen hráč Adam Zíka družstva Florbal Soběslav na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Jan Tomšů.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Soběslav: brankář: Vladislav Petržilka; hráči v poli: Libor Podlaha, Vojtěch Tuček, Jaroslav Pivec, Adam Zíka, David Plecer
00:00
Line-up domácích PALERMO PŘÍBRAM: brankář: Petr Šimon; hráči v poli: Lukáš Kuba, Filip Fišer, Aleš Těhle, Aleš Bambas, Lukáš Riegel