4:1
5:1
- : -

FBC Mohelnice - FbC Coyotes Jablunkov 15:2
2. Tomáš Šalda, 8. Tomáš Havelka, 9. Jiří Šincl, 9. Filip Sedmera, 10. Jiří Šincl, 12. Jiří Šincl, 18. David Nejezchleba, 24. David Nejezchleba, 29. Jakub Weiss, 30. Jiří Šincl, 32. Adam Navrátil, 34. Filip Sedmera, 36. Jiří Šincl, 39. Jiří Šincl, 43. Filip Sedmera - 27. Jiří Cibulka, 42. Patrik Polák; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 1:4; využití: 2:1; zásahy brankářů: Jakub Haltmar ? - Lukáš Cieslar ?, Pavel Kovář ?; po třetinách: 6:0, 4:1, 5:1;
45:00
42:41
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Filip Sedmera, asistoval Martin Nitsche (15:2).
42:13
Vyloučen hráč Marek Byrtus družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
41:51
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Patrik Polák, asistoval Jiří Raszka (14:2).
38:24
Mohelnice válcuje tým Coyotes Jablunkov.
38:15
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Jiří Šincl, asistoval Tomáš Pudil (14:1).
35:45
33:29
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Filip Sedmera, asistoval Matěj Bizek (12:1).
31:00
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Adam Navrátil, asistoval Jakub Weiss (11:1).
30:19
Vyloučen hráč Vladislav Stebel družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:44
28:58
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Jakub Weiss bez asistence (9:1).
26:35
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Jiří Cibulka, asistoval Vladislav Stebel (8:1).
25:23
Timeout FbC Coyotes Jablunkov
24:43
Vyloučen hráč Matěj Bizek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za blokování hokejky.
23:04
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil David Nejezchleba, asistoval Jakub Weiss (8:0).
23:04
Střídání brankáře. Nový brankář Pavel Kovář družstva FbC Coyotes Jablunkov
18:52
Vyloučen hráč Lukáš Turoň družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za blokování hokejky.
17:31
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil David Nejezchleba, asistoval Tomáš Havelka (7:0).
15:05
Uklízecí četa zase uředovala před brankovištěm Mohelnice a poté zatleskali hráči Mohelnice.
15:00
15:00
11:40
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Jiří Šincl, asistoval Tomáš Pudil (6:0).
11:38
Vyloučen hráč Marek Byrtus družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
09:58
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Jiří Šincl, asistoval Tomáš Pudil (5:0).
09:11
Studená sprcha pro Jablunkov.
08:45
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Filip Sedmera, asistoval Adam Navrátil (4:0).
08:25
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Jiří Šincl, asistoval Tomáš Pudil (3:0).
07:57
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Tomáš Havelka, asistoval Jakub Weiss (2:0).
07:57
Zápas se hraje na obě strany.
01:45
Po rychlém startu Mohelnice se ji podařilo vstřelit branku hned na začátku utkání.
01:33
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Tomáš Šalda, asistoval Adam Navrátil (1:0).