2:1
- : -
DDM Praha 2

FbC Red Dragons Hořovice - DDM Praha 2 7:2
6. Jiří Lizec, 6. Vladislav Šust, 11. Ondřej Rácz, 12. Vojtěch Plecitý, 17. David Trejbal, 41. Lukáš Fišer, 42. Dušan Valo - 4. Lukáš Tretera, 36. Lukáš Tretera; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Matěj Pužman ? - Vojtěch Roun ?; po třetinách: 4:1, 1:0, 2:1;
45:00
41:38
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Dušan Valo, asistoval Vojtěch Plecitý (7:2).
40:00
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer, asistoval Ondřej Rácz (6:2).
35:31
Branku družstva DDM Praha 2 vstřelil Lukáš Tretera z trestného střílení (5:2).
34:15
Vyloučen hráč Martin Hruška družstva DDM Praha 2 na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
21:48
Vyloučen hráč Vladislav Šust družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
21:18
Vyloučen hráč Ondřej Rácz družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za špatné střídání.
18:55
Přestože golman byl metr mimo bránu, i tak se hráči s číslem 17 nepovedlo proměnit nájezd. Dalibor Thoma
18:54
Trestné střílení družstva FbC Red Dragons Hořovice neproměnil Ondřej Rácz.
16:56
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil David Trejbal, asistoval Dušan Valo (5:1).
15:00
15:00
11:07
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vojtěch Plecitý, asistoval David Trejbal (4:1).
10:09
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Ondřej Rácz, asistoval Lukáš Fišer (3:1).
05:48
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vladislav Šust, asistoval David Trejbal (2:1).
05:21
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jiří Lizec, asistoval Jan Slabý (1:1).
03:45
Branku družstva DDM Praha 2 vstřelil Lukáš Tretera, asistoval Martin Hruška (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Recht a Daniel Fišer.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Praha 2:
00:00
Line-up domácích FbC Red Dragons Hořovice: brankář: Matěj Pužman; hráči v poli: Marek Roubíček, David Trejbal, Vladislav Šust, Dušan Valo, Vojtěch Plecitý