2:3
4:0
- : -

1. FBK Rožnov p/R - FBK Valašské Meziříčí 8:3
2. Miroslav Kasl, 14. Jakub Štůsek, 17. Oliver Dvořák, 26. Ondřej Smékal, 35. Zbyněk Štamposký, 38. Jakub Kostelecký, 44. Jakub Kostelecký, 45. Daniel Šichtař - 18. Ivo Capil, 19. Jan Kramář, 26. Matěj Kundrát; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Vlastimil Camfrla ? - Denis Bija ?; po třetinách: 2:0, 2:3, 4:0;
45:00
44:43
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Daniel Šichtař, asistoval Miroslav Kasl (8:3).
43:22
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jakub Kostelecký, asistoval Jakub Štůsek (7:3).
37:01
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jakub Kostelecký, asistoval Daniel Šichtař (6:3).
34:51
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Zbyněk Štamposký, asistoval Oliver Dvořák (5:3).
30:00
30:00
25:59
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Ondřej Smékal, asistoval Daniel Šichtař (4:3).
25:31
Branku družstva FBK Valašské Meziříčí vstřelil Matěj Kundrát, asistoval Jan Kramář (3:3).
24:35
Vyloučen hráč Jakub Štůsek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:08
Vyloučen hráč Matěj Kundrát družstva FBK Valašské Meziříčí na 2 minuty za bránění ve hře.
18:43
Branku družstva FBK Valašské Meziříčí vstřelil Jan Kramář, asistoval Martin Volek (3:2).
17:35
Branku družstva FBK Valašské Meziříčí vstřelil Ivo Capil bez asistence (3:1).
16:36
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Oliver Dvořák, asistoval Zbyněk Štamposký (3:0).
15:00
15:00
13:31
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jakub Štůsek, asistoval Ondřej Smékal (2:0).
09:13
Vyloučen hráč Ondřej Smékal družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za blokování hokejky.
01:58
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Miroslav Kasl, asistoval Adam Burýšek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Vladislav Tuček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Valašské Meziříčí: brankář: Denis Bija; hráči v poli: Jan Kramář, Martin Volek, Milan Pobořil, Pavel Hons, Matěj Kundrát