4:2
0:4
- : -

ASK Lovosice - LFP - FBC Kralupy n/V 6:10
1. Radoslav Budaj, 9. Ondřej Futera, 17. Radoslav Budaj, 19. Jakub Dvořák, 22. Tomáš Rudolf, 30. Martin Myslík - 3. Jakub Manek, 8. Lukáš Carvan, 11. Lukáš Carvan, 11. Lukáš Burián, 23. Jakub Šebesta, 27. Jakub Šebesta, 32. Milan Kocián, 40. Milan Kocián, 43. Lukáš Carvan, 45. Lukáš Burián; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 3 + Ondřej Hozák 5:2; využití: 2:2; zásahy brankářů: Jan Klouda ? - Jakub Hoffmann ?, David Kozel ?; po třetinách: 2:4, 4:2, 0:4;
45:00
44:25
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Lukáš Burián, asistoval Filip Janouch (6:10).
42:26
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Lukáš Carvan, asistoval Kristián Malík (6:9).
42:06
Vyloučen hráč Jakub Dvořák družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
39:32
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Milan Kocián, asistoval Petr Husťák (6:8).
37:30
Vyloučen hráč Ondřej Hozák družstva ASK Lovosice - LFP na 5 minut za hrubost.
37:30
34:38
Vyloučen hráč Jakub Dvořák družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hrubost.
31:26
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Milan Kocián, asistoval Tomáš Carvan (6:7).
30:00
30:00
29:13
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Myslík, asistoval Tomáš Rudolf (6:6).
26:29
Penalta byla vstřelena :)
26:15
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Šebesta z trestného střílení (5:6).
22:25
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Šebesta, asistoval Vladislav Kučera (5:5).
21:57
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tomáš Rudolf, asistoval Lukáš Rudiš (5:4).
21:05
Vyloučen hráč Jakub Manek družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za bránění ve hře.
18:11
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Dvořák z trestného střílení (4:4).
16:29
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Radoslav Budaj, asistoval Ondřej Futera (3:4).
16:03
Vyloučen hráč Vladislav Kučera družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář David Kozel družstva FBC Kralupy n/V
15:00
15:00
10:22
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Lukáš Burián, asistoval Vladislav Kučera (2:4).
10:06
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Lukáš Carvan, asistoval Vladislav Kučera (2:3).
08:54
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Ondřej Futera, asistoval Tomáš Rudolf (2:2).
07:06
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Lukáš Carvan, asistoval Lukáš Burián (1:2).
02:06
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Manek, asistoval Daniel Štefl (1:1).
00:27
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Radoslav Budaj, asistoval Martin Myslík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kralupy n/V: brankář: Jakub Hoffmann; hráči v poli: Jiří Horský, Jan Suk, Milan Kocián, Lukáš Burián, Lukáš Carvan