3:1
5:1
- : -

Snipers Třebíč - FBC SLOVÁCKO 11:3
1. Ondřej Blažek, 10. Petr Štěpánek, 12. Adam Benáček, 16. Tomáš Nestrojil, 20. Petr Štěpánek, 22. Tomáš Sýkora, 31. Petr Kopuletý, 34. Adam Benáček, 35. Kryštof Buchtela, 37. Ondřej Blažek, 43. Petr Kopuletý - 12. Jiří Chromek, 19. Jakub Číž, 44. Sebastián Bobáčik; rozhodčí: Jiří Kučera - Petr Stejskal; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Jan Bazala ? - David Číž ?; po třetinách: 3:1, 3:1, 5:1;
45:00
43:50
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Sebastián Bobáčik, asistoval Jiří Chromek (11:3).
42:54
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Petr Kopuletý, asistoval Pavel Sigmund (11:2).
36:04
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Adam Benáček (10:2).
34:34
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Kryštof Buchtela, asistoval Ondřej Blažek (9:2).
33:53
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Adam Benáček, asistoval Jan Černý (8:2).
32:12
Vyloučen hráč Sebastián Bobáčik družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:28
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Petr Kopuletý, asistoval Jan Černý (7:2).
30:00
30:00
29:47
Vyloučen hráč Petr Stránský družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za blokování hokejky.
24:50
Vyloučen hráč Tomáš Sýkora družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
24:50
Vyloučen hráč Sebastián Bobáčik družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost.
21:47
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Sýkora bez asistence (6:2).
21:32
Vyloučen hráč Michal Šípka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
19:32
Trestné střílení družstva FBC SLOVÁCKO neproměnil Jiří Chromek.
19:01
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Petr Štěpánek, asistoval Pavel Sigmund (5:2).
18:00
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Jakub Číž bez asistence (4:2).
15:54
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Nestrojil, asistoval Petr Štěpánek (4:1).
15:00
15:00
11:59
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Jiří Chromek, asistoval Sebastián Bobáčik (3:1).
11:30
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Adam Benáček, asistoval Tomáš Sýkora (3:0).
10:32
Trestné střílení družstva Snipers Třebíč neproměnil Lukáš Štveráček.
09:16
00:28
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Petr Stejskal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SLOVÁCKO:
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Adam Benáček, Josef Svoboda, Tomáš Sýkora, Ondřej Blažek