0:4
1:9
- : -

TJ Sokol H. Brod - FTC Vysoké Mýto 2:17
14. Dušan Čapek, 37. Vojtěch Jonák - 1. Milan Koubek, 4. Vojtěch Pavlák, 7. Milan Koubek, 11. Milan Koubek, 19. Jiří Unzeitig, 22. Petr Lesák, 26. Vojtěch Pavlák, 27. Libor Knypl, 31. Milan Koubek, 33. Vojtěch Pavlák, 35. Milan Koubek, 38. Adam Kobr, 39. Radim Jiráský, 39. Lukáš Večeře, 40. Vojtěch Pavlák, 42. Lukáš Večeře, 43. Jiří Unzeitig; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Zemánek 32 - Tomáš Hynek 9; po třetinách: 1:4, 0:4, 1:9;
45:00
42:24
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Milan Koubek (2:17).
41:54
Vyloučen hráč Adam Čapek družstva TJ Sokol H. Brod na 2 minuty za hrubost.
41:37
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lukáš Večeře bez asistence (2:16).
39:30
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Pavlák, asistoval Adam Kobr (2:15).
38:22
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lukáš Večeře, asistoval Vít Jakubec (2:14).
38:15
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Radim Jiráský, asistoval Tomáš Vítek (2:13).
37:12
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (2:12).
36:49
Branku družstva TJ Sokol H. Brod vstřelil Vojtěch Jonák, asistoval Dušan Čapek (2:11).
34:29
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek bez asistence (1:11).
32:28
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Pavlák, asistoval Ladislav Rozlivka (1:10).
32:08
Vyloučen hráč Patrik Kučera družstva TJ Sokol H. Brod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:56
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Adam Kobr (1:9).
30:00
30:00
26:57
Stejný vývoj hry pokračuje, kdy Vysoké Mýto je suverenní.
26:16
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Libor Knypl, asistoval Jiří Unzeitig (1:8).
25:45
23:59
Vyloučen hráč Adam Čapek družstva TJ Sokol H. Brod na 2 minuty za držení.
23:40
Mýto si zahraje přesilovou hru v následujících minutách
21:02
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Lesák, asistoval Lukáš Večeře (1:6).
18:26
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Ladislav Rozlivka (1:5).
17:45
Vyloučen hráč Vojtěch Jonák družstva TJ Sokol H. Brod na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
15:40
Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil Milan Koubek.
15:05
Zatím jasná převaha hostů, kteří válcují své soupeře. Prozatimní počet střel po 1.třetině - 16/4.
15:00
15:00
13:04
Branku družstva TJ Sokol H. Brod vstřelil Dušan Čapek, asistoval Ondřej Lupač (1:4).
10:33
06:35
03:13
00:20
Krásná rychlá akce hostů zakončená gólem otevírá dnešní skóre utkání.
00:14
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Václav Křepelák.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Tomáš Hynek; hráči v poli: Tomáš Vítek, Ladislav Rozlivka, Adam Kobr, Milan Koubek, Vojtěch Pavlák
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H. Brod: brankář: Lukáš Zemánek; hráči v poli: Ondřej Lupač, Adam Čapek, Jan Bína, Dušan Čapek, Vojtěch Jonák