2:1
- : -
FBC UNHOŠŤ

SK BIVOJ LITVÍNOV - FBC UNHOŠŤ 8:2
15. Jaroslav Rybka, 19. Zdeněk Fanta, 20. Michael Pitek, 21. Ondřej Cvekl, 25. Viktor Hocelík, 26. Viktor Hocelík, 41. Tomáš Kratochvíl, 43. Jaroslav Rybka - 11. Petr Rosička, 39. Milan Kříž; rozhodčí: Petr Neumaier - Lukáš Pekárek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Jiří Vybíral 17 - Jaroslav Buben 25; po třetinách: 1:1, 5:0, 2:1;
45:00
42:13
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jaroslav Rybka, asistoval Petr Vovesný (8:2).
40:57
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Michael Pitek (7:2).
38:02
Branku družstva FBC UNHOŠŤ vstřelil Milan Kříž, asistoval Zdeněk Fryš (6:2).
34:55
Vyloučen hráč Vojtěch Wilham družstva FBC UNHOŠŤ na 2 minuty za držení.
30:00
30:00
Střely na branku ve druhé části Litvínov 9 Unhošť 6
30:00
27:49
Vyloučen hráč Tomáš Kratochvíl družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
25:54
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Matěj Vodička (6:1).
24:00
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Jaroslav Rybka (5:1).
20:58
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Cvekl, asistoval Ondřej Kopta (4:1).
19:04
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michael Pitek, asistoval Jiří Vybíral (3:1).
18:08
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Zdeněk Fanta, asistoval Petr Vovesný (2:1).
15:00
15:00
Střely na branku v první části Litvínov 15 Unhošť 5
15:00
14:46
10:22
Branku družstva FBC UNHOŠŤ vstřelil Petr Rosička, asistoval Martin Mayer (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Neumaier a Lukáš Pekárek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC UNHOŠŤ: brankář: Jaroslav Buben; hráči v poli: Martin Jonák, Vojtěch Volprecht, Vojtěch Wilham, Richard Hurt, Zdeněk Hromota
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Jiří Vybíral; hráči v poli: Viktor Hocelík, Matěj Vodička, Michael Pitek, Tomáš Kratochvíl, Ondřej Cvekl