6:2
2:6
- : -

BLACK ANGELS - Florbal Chomutov 13:8
8. Jakub Hromada, 9. Daniel Ludvík, 11. Jaroslav Jaroš, 12. Jakub Renčín, 16. Jakub Boček, 26. Jakub Boček, 28. Jakub Renčín, 34. Jakub Boček, 34. Matouš Burian, 35. Jakub Renčín, 36. Jan Hněvkovský, 52. Jan Hněvkovský, 56. Jan Kopecký - 27. Jakub Holovej, 29. Daniel Grener, 44. Tadeáš Melíšek, 45. Petr Pastor, 51. Jakub Štěrba, 51. Jiří Šafařovský, 56. Tomáš Novotný, 57. Petr Pastor; rozhodčí: Milan Baloun - Radek Štengl; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 18 - Karel Šantora 22; po třetinách: 5:0, 6:2, 2:6;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině 10:10. Celkově 35:26.
59:59
Komentář trenéra domácích p. Pajera část 1 : Těžko hodnotit, výborný výkon jsme si zbytečně pokazili odfláknutým závěrem. Líbila s mi freestylová vsuvka a především ten první nájezd byl opravdu hodně luxusní, už méně se mi líbilo, že jsem do takovéto exhibice pustili hráče, který jinak patřil / evidentně kvůli zdravotním problémům / k nejhorším na hřišti.
59:59
Komentář trenéra domácích p. Pajera část 2 : Doufejme, že facka ze třetí třetiny pomůže nebejt do ligy zbytečně na hrušce. Díky soupeři a divákům.
59:59
Komentář trenéra hostů p. Bocian: Nebyli jsme připraveni na začátek zápasu, soupeř nás dvě třetiny přehrával. Jsem rád, že jsme nakonec alespoň zkorigovali výsledek. Budeme pracovat dále, aby příští zápas byl lepší. Soupeři blahopřejeme a děkujeme divákům, kteří nás přijeli podpořit.
57:27
Matiášek fantasticky chytá střelu Chomutova.
56:39
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor z trestného střílení (13:8).
55:42
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Kopecký, asistoval Jan Hněvkovský (13:7).
55:30
Dámy a pánové Slavie dělá čest Českému fotbalu a nejspíš postupuje do základních skupin ligy mistrů.
55:09
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Adam Stibor (12:7).
54:57
Boček nahrál do vyložené šance Renčínovi ten mimo. Z následného proti útoku snižuje Chomutov.
54:12
Kopecký dobrou individuální akcí předložil Hněvkovskému ale ten odmítl střelou mimo.
52:24
Boček vybojoval ale Kuba střílí pouze do Šantory.
51:03
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Jan Kopecký (12:6).
51:03
Chomutov ztratil. Kopecký vybídl ke skórování Hněvkovského a ten se nemýlil.
50:42
Timeout BLACK ANGELS
50:42
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Šafařovský, asistoval Adam Stibor (11:6).
50:28
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba bez asistence (11:5).
50:02
úklid hrací plochy.
49:32
Blaci mají standartní situaci.
48:44
Renčín na půlce na Bočka ten posunul na Ludvíka, ale Ludvík přestřelil.
47:32
V přesilové hře si Blaci bohužel zatím nevytvořili žádnou větší šanci.
45:57
Vyloučen hráč Tomáš Novotný družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za vražení zády.
45:57
Novotný srazil Hanáka.
44:31
44:31
Vaculík zatáhl za záchrannou brzdu a je z toho trestné střílení.
44:00
Domácí v šesti
43:31
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Jiří Šafařovský (11:3).
43:31
Melíšek trestá chybu domácích.
43:05
Straka nahrál Jarošovi ten jen do brankáře.
39:35
Střela Melíška , z blokována obranou domácích.
37:42
Hromada nahrál Hněvkovskému, ten chtěl předložit před branku Buriaovi,ale na poslední chvíli, před Burianem zasáhl obránce hostů.
35:17
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Jakub Hromada (11:2).
35:17
Hromada nahrál Hněvkovskému a ten s otočky dává další fík.
34:56
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jakub Boček (10:2).
34:56
Souhra dvojčat Bočků a jeho z toho další gól v síti Šantory.
33:34
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian bez asistence (9:2).
33:34
Chomutov ztratil míček v rozehrávce, Burian zastihl a dává gól.
33:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Daniel Ludvík (8:2).
33:18
Ludvík jen do tyče, ale Boček s dorážky gól.
32:34
Novotný skvěle podržel nahrál Jarošovi, ale ten bohužel odevzdal balonek Chomutovu.
31:46
Matiášek opět zázračně vyráží.
29:20
Kellermann přihrává Pastorovi, Matiášek vyráží helmou.
28:43
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Grener, asistoval Adam Stibor (7:2).
28:43
Grener bohužel do Boučise, od kterého se odráží míček do sítě.
27:57
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Ondřej Vaculík (7:1).
27:57
Vaculík přihrál Renčínovi a ten zvyšuje na 7:1
26:54
Melíškova střela tečována Huškem mimo hřiště.
26:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Petr Pastor (6:1).
25:55
Burian na Hněvkovského, ten zpět na Buriana, ten střílí jen do Šantory.
25:19
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Matěj Boček (6:0).
25:19
Renčín na Bočka Matese, Mates na jeden dotek na Kubu, který dává gól.
24:30
Matiášek vyráží střelu Pastora.
24:07
Šarša do Matiáška.
23:35
Black Angels si v přesilové hře zatím nic nevytvořily.
21:59
Vyloučen hráč Tadeáš Melíšek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra na zemi.
21:59
Bývalý hráč BA Melíšek vyloučen na 2 minuty.
20:44
Boček zatáhl za záchrannou brzdu na poslední chvíli.
20:17
Pastor střílí mimo.
20:01
úvodní buly druhé třetiny pro Black Angels.
18:41
Blaci jdou do šesti. Zřejmě si tuto situaci zkouší do sezóny.
18:10
Hanák střílí jen do brankáře.
17:00
Stibor na Melíška, Melíška zastavuje Bauman.
16:38
Hlaváček střílí Matiášek vyráží s brankové čáry.
15:49
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jakub Renčín (5:0).
15:49
Boček pod výko z blízkosti.
15:18
Neklan do bloku.
14:06
Bouček vymyslel nádhernou přihrávku na Straku, ten bohužel mimo.
12:40
z toho, kdo je pánem na hřišti vypovídá i to, že rozehrávku standartky Chomutov nezvládl.
11:49
Zcela volný Pastor střílí, naštěstí Matiášek vyráží.
11:09
Timeout Florbal Chomutov
11:09
10:46
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jaroslav Jaroš, asistoval Vojtěch Novotný (3:0).
10:46
Hanák vybojoval míček, nahrál Novotnému a Novotný před branku na zcela volného Jaroše a ten se nemýlí.
10:46
utkání je celkem jednoznačné. Black Angels mají převahu.
08:53
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Jakub Renčín (2:0).
08:53
Rychlá rozehrávka na dva doteky a Ludvík střílí gól
08:25
Bohužel nahrávka Jaroše před branku nikoho nenalezla.
07:40
Hněvkovský se snažil nahrát na volného Buriana. Brankář ovšem zachytil balónek.
07:00
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Jan Bauman (1:0).
07:00
Hromada v samostatném uniku obhodil bránkáře.
06:26
Jakub Boček vybojoval, ale v následné útočné situaci přišel o balónek.
05:25
Chomutov v obrovské šanci mimo.
04:14
Burián nahrává před bránu, bohužel pro domácí sjel Boučkovi míček s hokejky.