4:2
2:3
- : -

FbŠ Bohemians - AC Sparta Praha 8:7
10. Patrik Šebek, 14. Adam Růžek, 24. Matěj Pěnička, 28. Jakub Buršík, 30. Mikuláš Forman, 36. Matěj Pěnička, 51. Viktor Kopecký, 53. Jakub Buršík - 6. Michal Pažák, 9. Matyáš Velc, 28. Marek Veselý, 33. Matěj Čermák, 41. Kristián Kozák, 43. Michal Vojtíšek, 60. Kristián Kozák; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 82; zásahy brankářů: Michal Kotouček 22 - Patrik Zítka 23; po třetinách: 2:2, 4:2, 2:3;
60:00
Komentář hostujícího trenéra Ondřeje Kašpárka: "Dnes jsme se konečně vrátili ke hře, která k nám patří, oproti předchozím zápasů Poháru výrazné zlepšení. Děkuji hráčům za dnešní výkon."
60:00
Střely na branku v třetí třetině: FbŠ Bohemians 12, AC Sparta Praha 9.
60:00
Střely na branku celkem: FbŠ Bohemians 39, AC Sparta Praha 35.
60:00
Komentář domácího trenéra Martina Formana: "Zápas byl ve slušném tempu. Myslím si, že rozhodla 3.třetina, kde se nám dlouho dařilo držet dvoubrankové vedení. Děkujeme soupeřům za utkání a už se těšíme na začátek sezóny."
60:00
59:59
Spartě se podařilo při hře bez brankáře snížit, ale Bohemka bere 3 body za výhru 8:7.
59:14
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Kristián Kozák, asistoval Josef Juha (8:7).
58:12
Sparta to zkouší v šesti.
58:09
Timeout AC Sparta Praha
57:30
Ani Bohemka se v přesilovce neprosadila a už nám probíhají poslední 3 minuty 3.třetiny.
55:56
Timeout FbŠ Bohemians
55:56
Přesilovku si zahraje i Bohemka.
55:13
Vyloučen hráč Kristián Kozák družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
54:21
Sparta má možnost ke snížení v podobě přesilové hry.
53:53
Vyloučen hráč Daniel Cabejšek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
52:05
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Patrik Šebek (8:6).
52:05
Buršík využil skrumáže před brankou a backhendem poslal míček do odkryté brány
50:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Matěj Pěnička (7:6).
50:11
Kopecký skoro z nulového úhlu prostřelil Zítka na bližší tyč.
49:10
Bohemka nyní na šance rozhodně vede, v další neuspěl Cabejšek.
48:30
I gólman Sparty má co dělat, nyní vyrazil Pěničkovu střelu od mantinelu.
47:55
Juha po standardce z rohu pouze do připraveného Kotoučka.
47:15
Cabejšek v nadějné šanci míjí bránu, chvilku po něm i Ďopan.
45:00
Buršík z dálky mířil na zadní tyč, Zítka vyrazil nohou.
44:47
Kielerů pokus od mantinelu pouze nad branku.
42:22
Vlastní branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Michal Vojtíšek (6:6).
42:22
Nešťastný odraz od nohy končí v brance a je srovnáno.
41:01
Kolstrunkovu taženou střelu si Kotouček pohlídal.
40:23
40:23
Přesilovka využita - od mantinelu se prosazuje Kozák.
40:01
Třetina začíná přesilovou hrou hostí.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: FbŠ Bohemians 12, AC Sparta Praha 12.
40:00
39:59
Poslední půlminuta patřila přesilovce Sparty, hosté se nepokusili o nebezpečnější střelu.
39:24
Vyloučen hráč Patrik Kieler družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za držení.
38:20
Bohemka zamkla soupeře na své útočné polovině a zasypala ho velkým počtem střel, skóre se nám tu na Děkance ale nemění.
35:33
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Filip Forman (6:4).
35:33
Matěj Pěnička střelou z dálky upravuje na 6:4.
34:30
Hra je nyní bez větších šancí na obou stranách.
32:53
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Matěj Čermák, asistoval Marek Zouzal (5:4).
32:53
Čermák bez problémů zametl míček do prázdné branky.
32:10
Přesilovka Spartě nepřinesla výraznější šanci.
30:22
Nejprve krásný gól Mikuláše Formana a nyní sledujeme první přesilovku Sparty po sekání Vojty Zezulky.
30:09
Vyloučen hráč Vojtěch Zezulka družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
29:30
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Mikuláš Forman, asistoval Patrik Kieler (5:3).
29:00
Michal Kotouček si připisuje další úspěšné zákroky.
27:40
Dvě rychlé branky za sebou rozproudili hráče na obou stranách a hra se trochu přiostřila.
27:22
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Marek Veselý, asistoval Josef Juha (4:3).
27:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Marek Ďopan (4:2).
26:42
Patrik Šebek od mantinelu pouze do tyčky.
25:40
Bohemka rozehrála další přesilovou hru, zatím kombinuje kolem bránicí čtveřice.
25:16
Vyloučen hráč Michal Zeman družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
23:41
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Viktor Kopecký (3:2).
23:41
Dvě stejné akce dvou stejných hráčů. Poprvé Pěničku zastavila tyčka, podruhé byl úspěšný a Bohemka je poprvé ve vedení.
20:55
Rychlý Pěnička se dostal od mantinelu k brance, gólman si však na jeho střelu počkal a míček vyrazil.
20:25
Chybu Cabejška na vlastní půlce Sparta kvůli nepřesné přihrávce nevyužila.
20:01
Zahajovací buly druhé třetiny získává Sparta.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: FbŠ Bohemians 15, AC Sparta Praha 14.
20:00
19:45
Kotouček opět podržel svůj tým po rychlém nájezdu Sparty.
18:24
Několik střel na obou stranách - gólmani bezchybní.
16:30
Nyní tutové šance na obou stranách, nejprve se vyznamenal Kotouček, podruhé si domácí nepřesně přihráli.
15:24
Cabejšek s Růžkem běželi do přečíslení 2-1, první jmenovaný si se situací ovšem neporadil a obrana Sparty si připsala další úspěšný zákrok.
14:25
Mikuláš Forman střílel po výběhu, Zítka tentokrát pozorný.
13:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adam Růžek, asistoval Jakub Buršík (2:2).
13:15
Buršík našel na středu Růžka, který svojí ránou vymetl pavučinky v brance hostů.
11:34
Pověstná rána Matěje Pěničky končí jen nad brankou hostujícího brankáře.
09:26
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek, asistoval Jakub Buršík (1:2).
09:26
Po druhém gólu Sparty jsme viděli i první přesilovku dnešního zápasu! V té se svoji střelou od mantinelu prosazuje Patrik Šebek a snižuje na 1:2.
08:48
Vyloučen hráč Kristián Kozák družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
08:12
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Matyáš Velc, asistoval Jan Lang (0:2).
07:09
Sparta se díky gólu dostala do hry a míček teď vidíme víc na hokejkách jejich hráčů.
05:25
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Michal Pažák bez asistence (0:1).
05:25
První branku utkání ovšem střílí Sparta. Pažák se vymotal zpoza branky před Kotoučka a bez problémů zakončil.
03:29
Rychlé rozehrání Cabejška a pokus Růžka ze vzduchu trefit míček končí nad brankou Patrika Zítka.
02:50
V držení míčku má Bohemka stále převahu, přesto bude po faulu rozehrávat v útoku Sparta.
01:50
První střelu utkání si připisuje domácí Filip Forman po rychlém brejku. Golman je však připraven a svým "betonem" vyráží.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhráli domácí a drží míček na své polovině.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů AC Sparta Praha: brankář: Patrik Zítka; hráči v poli: Michal Zeman, Kristián Kozák, Marek Zouzal, Matěj Čermák, Michal Pažák
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Vojtěch Zezulka, Marek Ďopan, Adam Růžek, Jakub Buršík, Daniel Cabejšek
00:00
Dobrý den, vítáme všechny čtenáře u online zápisu utkání Poháru Českého florbalu, ve kterém proti sobě nastoupí domácí FbŠ Bohemians a hosté AC Sparta Praha.