1:6
1:2
- : -

Kanonýři Kladno - FbŠ Bohemians 4:13
8. Dominik Janda, 20. Michal Skuhrovec, 31. Joel Ahlin, 49. Filip Ullmann - 9. Viktor Kopecký, 13. Matěj Pěnička, 14. Jakub Šárka, 16. Jakub Buršík, 18. Viktor Kopecký, 24. Viktor Kopecký, 24. Dominik Šimáně, 28. Marek Ďopan, 30. Matyáš Krebner, 36. Patrik Šebek, 39. Viktor Kopecký, 58. Filip Forman, 60. Michal Vojtíšek; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 4:4; využití: 0:2; diváků: 110; zásahy brankářů: Oskar Blaha 5, Ondřej Lupoměch 47 - Tomáš Hyršl 13; po třetinách: 2:5, 1:6, 1:2;
60:00
59:59
Ve třetí třetině dopadly střely v poměru 6:8.
59:59
Komentář hostujícího Martina Formana: V první řadě bych chtěl vyzdvihnout herní projev Kladna, které hrálo velmi aktivní florbal od první do poslední minuty. My jsme však dneska dokázali naše šance využít a často lehce naivní presink se nám dařilo přehrávat. Jsme rádi za první místo ve skupině a těšíme se na další jízdu pohárem.
59:59
Teď už se však všechno schyluje k velkému momentu zahájení dlouho očekávané sezóny 2019/2020. Děkujeme soupeři za zápas, děkujeme samozřejmě i divákům a pořadatelům a snad se uvidíme u dalších klání Bohemians vs. Kladno a možná jiných. Přeji Kladnu úspěšný vstup do sezóny!
59:59
Komentář domácího trenéra Jana Pazdery: Bohemka rozhodla zápas už v první třetině, především díky výborné produktivitě v našem brankovišti. Nám se pak nedařilo dostat do zápasu. Souhlasím s trenérem, že naše hra místy byla naivní. Dostali jsme realnou zpětnou vazbu na naši hru. Do neděle se musíme vzchopit a zvládnout zápas o postup proti Varům. Gratuluji k ovládnutí skupiny.
59:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Jakub Buršík (4:13).
58:03
Vyloučen hráč Lukáš Kuncman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
57:44
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Filip Forman, asistoval Patrik Šebek (4:12).
57:44
Forman dostal přihrávku a využil toho střelbou zápěstím.
56:26
Timeout FbŠ Bohemians
55:37
Vyloučen hráč Aleksander Trofimov družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hra na zemi.
52:02
Vyloučen hráč Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
51:48
Šebek po krosové přihrávce vystřelil těsně vedle.
50:40
Vyloučen hráč Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
50:38
Pěnička ve velké šanci, ale minul.
48:50
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Ullmann bez asistence (4:11).
48:50
Ullmann vybojoval balónek a přesně zakončil.
48:33
Teslík sekl do hostujícího hráče. Po odpískaném faulu rozehrává Bohemka.
47:47
Lupoměch se nepříjemně srazil se spoluhráčem Pfaurem. Naštěstí se nic vážnějšího nestalo.
46:08
Krebner ihned po kličce přihrál freestaylem do poloprázdné brány. Gól však nepadl.
44:32
Louvar poté co ztratil balónek fauloval hostujícího hráče.
43:07
Buršík byl faulován poté, co si pokryl míček na své polovině.
41:55
Stůj se uvolnil pomocí kličky a situaci i zakončil.
41:03
Kladno začalo hned ze začátku agresivně napadat soupeře.
40:00
40:00
39:59
V druhé třetině dopadly střely v poměru 5:16.
38:31
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Matěj Pěnička (3:11).
38:00
Novák ustál soupeřův tlak a poté byl faulován.
36:47
Kladenští hrají přesilovou hru zatím bez úspěchu, ale šance mají.
35:09
Vyloučen hráč Lukáš Kuncman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:00
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek, asistoval Matyáš Krebner (3:10).
35:00
Dnešní utkání sleduje 110 diváků. Děkujeme.
33:18
33:18
Trofimov po pádu zahrál na zemi a jde si odsedět dvouminutoví trest.
32:54
Skákající míček v brankovišti hostů netrefil Janda. Balónku se zmocnil brankář hostů.
32:09
Lupoměch se vytáhl zákrokem.
31:00
Netrefa pohlednou stahovačkou a poté zakončením rozjasnil diváky Kladna.
30:35
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Joel Ahlin, asistoval Ondřej Riebauer (3:9).
29:54
Vyloučen hráč Daniel Cabejšek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
29:54
Cabejšek se provinil faulem, a proto si odsedí trest dvě minuty.
29:31
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Jakub Šárka (2:9).
27:42
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Marek Ďopan, asistoval Tomáš Hyršl (2:8).
27:33
Reibauer skvělým obranným zákrokem zblokoval střelu.
26:52
Bohemians zatím drží Kladno na své půlce. Prozatím bez vstřelené branky.
25:43
Vyloučen hráč Dušan Přívara družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
25:30
Janda sebral balónek, ale brzo ho ztratil.
23:26
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Dominik Šimáně, asistoval Matyáš Krebner (2:7).
23:26
Šímáně vedl a zakončil gólem situaci dva na jednoho.
23:06
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Patrik Šebek (2:6).
23:06
Kopecký dokázal využít skákající balónek a střílí už šestý gól Bohemky.
22:20
Ahlin prohodil po mantinelu balónek, který ale sebral pouze jeden s hostujících hráčů.
21:01
Stůj zkoušel střelu z dálky, ta však skončila nad hostující brankou.
20:00
20:00
19:59
V první třetině dopadly střely v poměru 6:11.
19:54
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Michal Skuhrovec, asistoval Jan Louvar (2:5).
18:55
Kuncman čekal před Kladenskou bránou na dorážku, kterou nakonec trefil mimo bránu.
17:21
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Lupoměch družstva Kanonýři Kladno
17:09
15:28
Timeout Kanonýři Kladno
15:28
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Michal Vojtíšek (1:4).
15:28
Jakub Buršík z třetí dorážky dává gól. Bohemians odskakuje Kladnu už o tři góly.
15:00
Neskutečný zákrok Blahy.
14:27
Šebek dostal krosovou přihrávkou balónek, ale netrefil ho.
13:01
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Vojtěch Zezulka (1:3).
12:55
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Viktor Kopecký (1:2).
12:06
Přívara využil ztráty a přihrávkou hledal Reibauera, gól však nepadl.
11:02
Netrefa krásně přihrál na střed hřiště, ale bohužel pro Kladnou z toho nic nebylo.
10:21
Pěnička se dokázal obtočit z rohu a zakončil do připraveného bloku Přívary.
08:53
Útočným faulem se provinil Pfaur.
08:17
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Vojtěch Zezulka (1:1).
07:29
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dominik Janda, asistoval Ondřej Riebauer (1:0).
07:29
Reibauer poslal krosovou přihrávku na Jandu, který bezprostředně proměnil.
07:19
Ďopan se provinil tvrdším faulem na Ahlina. Kladno bude rozehrávat v rohu hřiště.
06:42
Šárka se ocitl úplně sám před Blahou, ale svou chvíli nevyužil.
05:00
Bohemians sportovní gestem přiznávají teč a dávají rozehrávku Kladno.
04:11
Protiútok Kladna pod vedením Nusharta skončil u obránce Zezulky.
02:56
První střela od Kladna končí pouze u brankáře.
01:04
Bohemians vytváří na Kladenskou rozehrávku velký nátlak. Kladno má díky tomu problémy a ztrácí míček.
00:01
Dobrý den, vítám vás u dnešního zápasu, kde se proti sobě utkají Kanonýři Kladno a FbŠ Bohemians. Přeji příjemnou zábavu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Lukáš Weissgráb.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Tomáš Hyršl; hráči v poli: Marek Ďopan, Vojtěch Zezulka, Adam Růžek, Daniel Cabejšek, Patrik Kieler
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Oskar Blaha; hráči v poli: Tomáš Svačinka, Filip Ullmann, Tomáš Nushart, Joel Ahlin, Vojtěch Pfaur