2:4
2:2
- : -

IBK Hradec Králové - FBC Dobruška 4:7
19. Simona Némethová, 28. Zuzana Volejníková, 40. Tereza Hvězdová, 41. Tereza Hvězdová - 15. Veronika Doležalová, 25. Jitka Růžičková, 27. Barbora Fingerová, 28. Barbora Fingerová, 28. Patricie Březovská, 34. Jitka Růžičková, 34. Veronika Doležalová; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Adéla Reslerová 21 - Dominika Flídrová 29; po třetinách: 0:1, 2:4, 2:2;
45:00
40:15
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Tereza Hvězdová, asistoval Eva Chocholoušová (4:7).
39:49
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Tereza Hvězdová, asistoval Zuzana Volejníková (3:7).
33:53
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Veronika Doležalová, asistoval Michaela Ulbrichová (2:7).
33:39
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková, asistoval Patricie Březovská (2:6).
30:00
30:00
27:52
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Zuzana Volejníková z trestného střílení (2:5).
27:44
Timeout IBK Hradec Králové
27:44
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Patricie Březovská, asistoval Nikola Andršová (1:5).
27:33
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Barbora Fingerová, asistoval Karolína Flidrová (1:4).
26:06
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Barbora Fingerová, asistoval Michaela Ulbrichová (1:3).
24:12
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková, asistoval Barbora Fingerová (1:2).
20:25
Vyloučen hráč Nikola Andršová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za vražení zády.
18:58
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Simona Némethová, asistoval Anna Miholová (1:1).
15:00
15:00
14:12
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Veronika Doležalová, asistoval Barbora Fingerová (0:1).
09:57
Vyloučen hráč Karolína Flidrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za vysoká hokejka.
06:27
Trestné střílení družstva IBK Hradec Králové neproměnil Kateřina Poláková.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška:
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: brankář: Adéla Reslerová; hráči v poli: Anna Miholová, Lenka Řezníčková, Tereza Hvězdová, Simona Némethová, Kateřina Poláková