3:2
0:0
- : -

HAGA Pardubice - Sklo Bohemia Světlá n/S 3:4
23. Veronika Lacioková, 24. Klára Havelková, 25. Veronika Lacioková - 4. Ivana Kohoutová, 5. Ivana Kohoutová, 21. Andrea Doležalová, 30. Ivana Kohoutová; rozhodčí: Jan Tomšů - Matěj Kos; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michaela Janovská ? - Lenka Tlapáková ?; po třetinách: 0:2, 3:2, 0:0;
45:00
43:33
Timeout HAGA Pardubice
38:39
Vyloučen hráč Aneta Lichtenbergová družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za hra mezi nohama.
30:33
Vyloučen hráč Veronika Lacioková družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
29:19
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Ivana Kohoutová, asistoval Andrea Doležalová (3:4).
24:20
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Veronika Lacioková, asistoval Kateřina Kardosová (3:3).
23:47
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Klára Havelková, asistoval Michaela Rajmová (2:3).
22:00
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Veronika Lacioková, asistoval Kateřina Fišerová (1:3).
20:33
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Andrea Doležalová, asistoval Ivana Kohoutová (0:3).
15:00
15:00
04:35
03:25
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Tomšů a Matěj Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Lenka Tlapáková; hráči v poli: Klára Petrovičová, Andrea Doležalová, Barbora Blažková, Ivana Kohoutová, Aneta Tichá