3:0
- : -
TJ Kobylisy

SK Florbal Benešov - TJ Kobylisy 6:2
12. Anna Balíková, 20. Anna Balíková, 25. Kateřina Filipová, 38. Simona Matušková, 40. Simona Matušková, 44. Aneta Perná - 29. Tereza Panenková, 30. Petra Vondráčková; rozhodčí: Martin Draxler - Petr Bartáček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jitka Morávková 25 - Tereza Krmelová 20; po třetinách: 1:0, 2:2, 3:0;
45:00
44:59
Počet střel na branku za 2.třetinu: 9:6
44:59
Komentář SK Florbal Benešov - Heralová: Děkujeme soupeři za férově odehrané utkání. Doufáme, že stejný výsledek předvedeme i v následujících zápasech.
44:59
Komentář TJ Kobylisy - Jílková : Děkujeme soupeřům za zápas, těšíme se na nedělní utkání. Soupeřky na rozdíl od nás více využívaly šance.
43:47
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Aneta Perná, asistoval Simona Matušková (6:2).
39:15
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Simona Matušková, asistoval Aneta Perná (5:2).
38:31
Timeout TJ Kobylisy
38:31
Vyloučen hráč Kristýna Heralová družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:15
30:00
30:00
29:59
Počet střel na branku za 2.třetinu: 11:13
29:46
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Petra Vondráčková, asistoval Karolína Břoušková (3:2).
28:37
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Tereza Panenková, asistoval Zuzana Kusovská (3:1).
24:01
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Kateřina Filipová, asistoval Aneta Perná (3:0).
19:12
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Anna Balíková bez asistence (2:0).
15:00
15:00
14:59
Počet střel na branku za 1.třetinu: 6:8
11:32
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Anna Balíková, asistoval Lenka Barková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Petr Bartáček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Kobylisy: brankář: Tereza Krmelová; hráči v poli: Barbora Dvořáková, Zuzana Kusovská, Lucie Semeráková, Tereza Panenková, Simona Jílková
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Jitka Morávková; hráči v poli: Aneta Perná, Barbora Kalinová, Kateřina Filipová, Simona Matušková, Kristýna Heralová