2:1
0:1
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - Orel Rtyně v Podkrkonoší 3:3
15. Ivana Vachovcová, 21. Tetyana Voloshchuk, 27. Lenka Přerostová - 15. Monika Macháčková, 16. Veronika Vacková, 36. Lucie Hejnová; rozhodčí: David Kytler - Daniel Šmída; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Anna Urbanová 13 - Veronika Čubová 23; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:1;
45:00
44:35
Vyloučen hráč Aneta Václavíková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
44:03
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
35:26
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Hejnová bez asistence (3:3).
30:12
Vyloučen hráč Monika Macháčková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
26:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Lenka Přerostová, asistoval Eliška Mrázová (3:2).
20:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tetyana Voloshchuk, asistoval Lenka Přerostová (2:2).
15:41
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Veronika Vacková, asistoval Aneta Václavíková (1:2).
15:00
15:00
14:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová bez asistence (1:1).
14:03
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Monika Macháčková, asistoval Kateřina Jiránková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Daniel Šmída.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Veronika Čubová; hráči v poli: Martina Joudalová, Lenka Ondráčková, Monika Macháčková, Veronika Vacková, Kateřina Kroulíková
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Anna Urbanová; hráči v poli: Michaela Mašková, Lenka Přerostová, Nikola Verbičová, Eliška Mrázová, Denisa Razímová