0:2
1:0
- : -

Florbal Chomutov - SK BIVOJ LITVÍNOV 3:4
2. Kateřina Oličová, 10. Viktorie Schoberová, 33. Denisa Ulčová - 9. Karolína Slavíková, 13. Laura Vytrhlíková, 27. Laura Vytrhlíková, 28. Karolína Slavíková; rozhodčí: Tereza Trávníčková - Tomáš Chleborád; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Aneta Blahníková 21 - Tereza Soukupová 18; po třetinách: 2:2, 0:2, 1:0;
45:00
Střely ve třetí části Chomutov 21 Litvínov 25
45:00
44:22
Timeout Florbal Chomutov
34:28
Vyloučen hráč Kateřina Oličová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
32:29
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Denisa Ulčová, asistoval Lucie Kopýtková (3:4).
30:00
30:00
Střely ve druhé části Chomutov 8 Litvínov 10
30:00
28:59
Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV neproměnil Laura Vytrhlíková.
27:59
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Laura Vytrhlíková (2:4).
27:00
Vyloučen hráč Leona Tancošová družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za zdržování hry.
26:03
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková bez asistence (2:3).
15:00
15:00
Střely v první části Chomutov 6 Litvínov 7
15:00
12:36
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková z trestného střílení (2:2).
09:18
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Viktorie Schoberová, asistoval Eliška Šidlochová (2:1).
08:53
01:41
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Kateřina Oličová, asistoval Lucie Kopýtková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tereza Trávníčková a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Tereza Soukupová; hráči v poli: Jana Arazimová, Andrea Sára Šulcová, Kristýna Střihavková, Karolína Slavíková, Laura Vytrhlíková
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Aneta Blahníková; hráči v poli: Dominika Klímová, Eliška Šidlochová, Viktorie Schoberová, Lenka Čiháková, Natálie Janouchová