1:1
0:3
- : -

SK Florbal Benešov - MLADÝCH NADĚJÍ 2:4
1. Aneta Perná, 27. Simona Matušková - 23. Šárka Houzarová, 34. Nella Stašková, 39. Kristýna Minářová, 41. Tereza Bočková; rozhodčí: Jakub Kantor - Jan Tomšů; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Kristýna Heralová ? - Simona Werbynská ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:3;
45:00
44:59
Střely na branku během 3 třetiny 6:4
44:59
Komentář SK Florbal Benešov - Heralová: v dnešních utkáních jsme zjistily, na čem máme do začátku sezony ještě zapracovat. Jsme rádi za zápasy s prvoligovými týmy, děkujeme soupeřkám.
44:59
Komentář MLADÝCH NADĚJÍ - Hašlová: Jsme rády za druhou výhru, Benešov není lehký soupeř, mrzí nás všechna ta zranění. Přesto jsou to vydřené tři body. Děkujeme soupeřkám za duel a fanouškům za podporu.
44:37
Vyloučen hráč Aneta Perná družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost.
40:37
Branku družstva MLADÝCH NADĚJÍ vstřelil Tereza Bočková, asistoval Michaela Bezpalcová (2:4).
38:07
Timeout SK Florbal Benešov
38:07
Branku družstva MLADÝCH NADĚJÍ vstřelil Kristýna Minářová, asistoval Nella Stašková (2:3).
33:57
Vyloučen hráč Barbora Kalinová družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
33:36
Branku družstva MLADÝCH NADĚJÍ vstřelil Nella Stašková, asistoval Denisa Příhodová (2:2).
30:00
30:00
29:59
Střely na branku během 2 třetiny 8:5
26:04
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Simona Matušková, asistoval Aneta Perná (2:1).
22:04
Branku družstva MLADÝCH NADĚJÍ vstřelil Šárka Houzarová, asistoval Tereza Bočková (1:1).
15:00
15:00
14:59
Střely na branku během 1. třetiny 5:7
14:41
Trestné střílení družstva MLADÝCH NADĚJÍ neproměnil Nella Stašková.
00:35
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Aneta Perná, asistoval Kateřina Filipová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Kantor a Jan Tomšů.
00:00
00:00
Line-up hostů MLADÝCH NADĚJÍ: brankář: Simona Werbynská; hráči v poli: Lucie Krátká, Klára Dokulilová, Kristýna Minářová, Michaela Bezpalcová, Anna Fáberová
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Kristýna Heralová; hráči v poli: Lucie Pohanová, Barbora Kalinová, Kateřina Filipová, Anna Balíková, Lenka Barková