0:3
3:0
- : -

Florbal Soběslav - SK Florbal Benešov 3:3
38. Eliška Juhaňáková, 39. Eliška Juhaňáková, 45. Bára Michalová - 19. Kateřina Filipová, 29. Simona Matušková, 30. Kateřina Filipová; rozhodčí: Jakub Kantor - Michael Pražák; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Pavlína Kozáková 8 - Kristýna Heralová 8, Jitka Morávková 8; po třetinách: 0:0, 0:3, 3:0;
45:00
44:59
Střely na branku během 3. třetiny 9:4
44:59
Komentář Banes Soběslav Tomáš Mendl : rozpačitý začátek zápasu naštěstí holky dokázali zlomit ve třetí třetině a bojovali jsme aspoň jeden bod Přejeme soupeřkám brzké uzdravení
44:59
Komentář SK Florbal Benešov I přes ztrátu dvou klíčových hráčů včetně golmana jsme dokázali zabojovat a ukázat že papírově lepší soupeři s námi dokáží zabojovat Děkujeme soupeřům za skvělé utkání
44:54
Vyloučen hráč Andrea Dostálová družstva Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování hokejky.
44:02
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Bára Michalová, asistoval Markéta Kabešová (3:3).
43:37
Timeout Florbal Soběslav
38:46
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Eliška Juhaňáková, asistoval Andrea Dostálová (2:3).
37:07
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Eliška Juhaňáková, asistoval Adéla Kubátová (1:3).
30:00
30:00
29:59
Střely na branku během 2. třetiny 3:5
29:12
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Kateřina Filipová, asistoval Lenka Barková (0:3).
28:56
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Simona Matušková, asistoval Lenka Barková (0:2).
27:24
Vyloučen hráč Adéla Kubátová družstva Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování hokejky.
26:08
Timeout SK Florbal Benešov
18:35
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Kateřina Filipová bez asistence (0:1).
15:00
15:00
14:59
Střely na branku během 1. třetiny 7:2
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Kantor a Michael Pražák.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Jitka Morávková; hráči v poli: Lenka Barková, Kateřina Filipová, Monika Hašková, Veronika Jelínková, Anna Balíková
00:00
Line-up domácích Florbal Soběslav: brankář: Pavlína Kozáková; hráči v poli: Petra Kabešová, Amálie Šťastná, Lenka Morová, Markéta Kabešová, Monika Hrnečková