4:0
- : -
TJ Kobylisy

MLADÝCH NADĚJÍ - TJ Kobylisy 7:3
19. Jana Nováková, 27. Tereza Bočková, 28. Karolína Hašlová, 33. Tereza Bočková, 33. Karolína Hašlová, 34. Nella Stašková, 42. Anna Fáberová - 21. Karolína Břoušková, 24. Petra Vondráčková, 29. Petra Vondráčková; rozhodčí: Jakub Kantor - Jan Tomšů; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Simona Werbynská 18 - Tereza Krmelová 13; po třetinách: 0:0, 3:3, 4:0;
45:00
44:59
Střely na branku během 3. třetiny 8:8
44:59
Komentář TJ Kobylisy Jílková Soupeřky měli lepší fyzický fond gratulujeme k výhře
44:59
Komentář Mladých Nadějí Hašlová CO k tomu říct ? hra ve čtyrech nás postavila na nohy možná to budem praktkovat častěji a to byla první třetina která za něco stála, Děkujeme soupeřkám za zápas a fairplay
41:47
Branku družstva MLADÝCH NADĚJÍ vstřelil Anna Fáberová, asistoval Michaela Bezpalcová (7:3).
39:24
Vyloučen hráč Zuzana Kusovská družstva TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
33:47
Branku družstva MLADÝCH NADĚJÍ vstřelil Nella Stašková, asistoval Karolína Hašlová (6:3).
32:27
Branku družstva MLADÝCH NADĚJÍ vstřelil Karolína Hašlová, asistoval Kristýna Minářová (5:3).
32:13
Branku družstva MLADÝCH NADĚJÍ vstřelil Tereza Bočková, asistoval Jana Nováková (4:3).
30:27
Vyloučen hráč Klára Dokulilová družstva MLADÝCH NADĚJÍ na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:00
30:00
29:59
Střely na branku během 2. třetiny 7:5
28:25
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Petra Vondráčková bez asistence (3:3).
27:43
Branku družstva MLADÝCH NADĚJÍ vstřelil Karolína Hašlová bez asistence (3:2).
26:18
Branku družstva MLADÝCH NADĚJÍ vstřelil Tereza Bočková, asistoval Šárka Houzarová (2:2).
23:28
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Petra Vondráčková, asistoval Karolína Břoušková (1:2).
20:50
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Karolína Břoušková bez asistence (1:1).
18:30
Branku družstva MLADÝCH NADĚJÍ vstřelil Jana Nováková, asistoval Martina Kratochvílová (1:0).
15:00
15:00
14:59
Střely na branku během 1. třetiny: 5:8
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Kantor a Jan Tomšů.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Kobylisy: brankář: Tereza Krmelová; hráči v poli: Zuzana Kusovská, Lucie Semeráková, Simona Jílková, Barbora Dvořáková
00:00
Line-up domácích MLADÝCH NADĚJÍ: brankář: Simona Werbynská; hráči v poli: Eliška Zimová, Zdeňka Janoušková, Markéta Pavlovcová, Karolína Hašlová, Nella Stašková