1:2
1:0
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - Florbalová akademie MB 2:4
19. Karolína Slavíková, 42. Laura Vytrhlíková - 7. Eliška Horáková, 14. Tereza Kabátová, 20. Eliška Horáková, 21. Kateřina Kvapilová; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Aneta Švátorová 16 - Marie Topolová 17; po třetinách: 0:2, 1:2, 1:0;
45:00
Střely ve druhé části Litvínov 5 Boleslav 8
45:00
43:01
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
41:37
Vyloučen hráč Kristýna Zelená družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
41:37
Vyloučen hráč Petra Prosná družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
41:20
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Kristýna Střihavková (2:4).
39:58
Vyloučen hráč Eliška Mrázková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování hokejky.
37:21
Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB neproměnil Kristýna Sobotková.
30:00
30:00
Střely ve třetí části Litvínov 8 Boleslav 8
30:00
20:08
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kateřina Kvapilová, asistoval Barbora Doležálková (1:4).
19:36
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Horáková, asistoval Eliška Mrázková (1:3).
18:05
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Kristýna Střihavková (1:2).
15:00
15:00
Střely v první část Litvínov 6 Boleslav 4
15:00
13:28
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Kabátová, asistoval Eliška Mrázková (0:2).
12:38
Vyloučen hráč Andrea Sára Šulcová družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hra rukou.
06:57
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Horáková, asistoval Tereza Kabátová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Chleborád a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB:
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Aneta Švátorová; hráči v poli: Jana Arazimová, Andrea Sára Šulcová, Karolína Slavíková, Laura Vytrhlíková, Kristýna Střihavková