6:2
2:2
- : -

Kanonýři Kladno - FB Hurrican Karlovy Vary 10:7
11. Dušan Přívara, 18. Tomáš Nushart, 23. Joel Ahlin, 25. Tomáš Svačinka, 30. Dominik Janda, 35. Filip Ullmann, 37. Jan Louvar, 40. Ondřej Riebauer, 60. Vojtěch Pfaur, 60. Ondřej Riebauer - 7. Michal Klápa, 8. Daniel Nicklas, 14. Daniel Nicklas, 38. Matěj Svatek, 38. Daniel Nicklas, 41. Jan Zavadil, 53. Matěj Svatek; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 4:4; využití: 4:3; diváků: 208; zásahy brankářů: Oskar Blaha 14 - Daniel Váradi 12, Václav Zavadil 10; po třetinách: 2:3, 6:2, 2:2;
60:00
59:59
Ve třetí třetině dopadly střely v poměru 4:7.
59:59
Komentář hostujícího trenéra Pánka Petra: V první řadě bych chtěl poděkovat naším fanouškům, kteří za námi přijeli v hojném počtu nás podpořit. Je mi líto, že i vůči nim jsme nezvládli zápas otočit. Chválím hráče za třetí třetinu, na ní se pokusíme stavět. Gratuluji soupeři a přeji uspěšný vstup do sezóny.
59:59
Komentář domácího trenéra Jana Pazdery: Zápas se mi těžko hodnotí. Dnes nám chyběla koncentrace, nasazení a z toho plynulo velké množství špatných rozhodnutích. Jediná pozitivní věc byl závěr zápasu, ve kterém jsme ubránili oslabení a dobře zvládli soupeřovu hru šest proti pěti.
59:30
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Riebauer, asistoval Dušan Přívara (10:7).
59:02
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Pfaur, asistoval Tomáš Nushart (9:7).
58:23
Hostující hrají powerplay.
57:20
Vary vyvíjejí na Kladenští obrovský tlak a i díky tomu stoupá atmosféra v hale.
56:21
Zavadil se nedokázal otočit kolem Ahlina, ten ho ovšem fauloval. Vary budu rozehrávat z rohu hřiště.
55:00
Kanonýři zatím odolávají hostujícího tlaku, který se stupňuje.
53:21
Vyloučen hráč Tomáš Nushart družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování hokejky.
52:35
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Svatek, asistoval Daniel Nicklas (8:7).
52:35
Nicklas s krásné přihrávky dává gól.
52:06
Burian přesnou, dlouhou přihrávkou našel svého spoluhráče.
51:35
Nicklas mířil těsně vedle Kladenské brány.
51:04
Nushartova přihrávka odskočila Ullmannovi od hokejky.
49:58
Louvar se neúmyslně provinil faulem na hostujícího brankáře.
49:07
Klápa hledal střeleckou pozici, ale zastavil ho janda.
47:19
Pecha se provinil útočným faulem na Sachra.
46:49
Ahlin byl faulován Zavadilem.
45:04
Stůj napravil svou chybu v rozehrávce.
43:56
Protiútok hostujících skončil u brankaře Blahy.
40:57
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Jakub Pecha (8:6).
40:57
Zavadil využil krásné přihrávky od Pechy mezi dva hráče a snižuje na 8:6.
40:54
Parádní zákrok Blahy.
40:00
40:00
39:59
V druhé třetině dopadly střely v poměru 16:5.
39:32
Pfaur nevyužil nadějný protiútok.
39:08
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Riebauer, asistoval Jan Louvar (8:5).
38:46
Vary začaly agresivně napadat Kladno. Zatím to přináší hru nahoru, dolu.
37:57
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Filip Chmelíček (7:5).
37:55
Vyloučen hráč David Sachr družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
37:10
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Svatek, asistoval Jan Zavadil (7:4).
37:10
Po ztrátě Kladna využil situaci Svatek a snižuje na 7:4.
36:23
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar, asistoval Dominik Janda (7:3).
34:14
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Ullmann, asistoval Joel Ahlin (6:3).
34:14
Kladno je zatím stoprocentní v přesilových hrách. Tentokrát se o to postaral Ullmann.
33:44
Nushart kombinuje s Přívarou a Ahlinem, ale zatím bez střelby.
33:04
Vyloučen hráč Jan Zavadil družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
31:06
Ahlin vyzrál proti Klápovi a připisuje si obranný blok.
29:47
Střídání brankáře. Nový brankář Václav Zavadil družstva FB Hurrican Karlovy Vary
29:46
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dominik Janda, asistoval Jan Louvar (5:3).
29:46
Louvar poté co byl faulován, okamžitě rozehrál na Jandu, který byl přesný.
27:39
Šnajdr se provinil faulem na své půlce, a proto tedy Kladenští budou rozehrávat v rohu hřiště.
25:52
Stůj poté, co krásně sebral balónek vystřelil. Gól však nepadl.
24:15
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
24:15
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Svačinka, asistoval Filip Ullmann (4:3).
22:58
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Joel Ahlin, asistoval Ondřej Riebauer (3:3).
22:58
Ahlin využil přesilovku po krásné kombinaci s Přívarou a Reibauerem.
22:26
Vyloučen hráč Tomáš Smolka družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
22:01
Teslík si prohodil jednoho s hostujících hráčů a zakončil. Váradi byl však připraven.
21:36
Blaha sportovním gestem přiznal teč. Budou tedy rozehrávat hosté.
20:53
Pfaur s Ullmannem točí za soupeřovou brankou hráče Varů.
20:00
20:00
19:59
V první třetině dopadly střely v poměru 10:9 pro domácí celek.
18:51
Vary budou rozehrávat nebezpečnou standartku nedaleko domácí brány.
18:13
Klápa opět nevyzrál na Blahu.
17:09
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Joel Ahlin (2:3).
17:09
Nushart se po přihrávce od Ahlina nemýlil a snižuje na 2:3.
15:51
Vyloučen hráč Filip Chmelíček družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
15:05
Kladno po velkém, dlouhém tlaku zakončilo. Bohužel pro Kladenské opět vedle brány.
14:28
Ahlin zkusil střelu zdálky. Ta však skočila těsně vedle.
13:15
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Michal Klápa (1:3).
11:14
Vyloučen hráč Michal Skuhrovec družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
10:58
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Ondřej Riebauer (1:2).
10:58
Přívara si narazil s Reibauerem a využil přesilovku.
09:49
Vyloučen hráč Martin Koubek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
09:49
Nushart se dostal před Koubka a ten ho poté fauloval.
09:09
Blaha skvěle proti Klápovi.
07:29
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Michal Chudina (0:2).
07:29
Nicklas využil krosové přihrávky a střelou s první střílí gól.
06:31
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Daniel Kalaš (0:1).
05:05
Vyloučen hráč Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
04:30
Skvělý obranný blok Sachra.
04:23
Reibauer ve velké šanci, ale gól nedal.
03:02
Ahlin byl faulovaný na útočné polovině a Kladno tedy budu rozehrávat.
01:38
Netrefa se provinil faulem, který byl na hranici dvouminutového trestu.
00:54
Kanonýři začali velmi aktivně a posílají na bránu první nebezpečnou střelu.
00:01
Dobrý den, vítám vás u skupinového utkání, kde se proti sobě utkají Kanonýři Kladno a Karlovy Vary.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Daniel Váradi; hráči v poli: Alois Burian, Daniel Kalaš, Matěj Korbel, Tomáš Smolka, Michal Klápa
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Oskar Blaha; hráči v poli: Tomáš Svačinka, Filip Ullmann, Vojtěch Pfaur, Tomáš Nushart, Joel Ahlin