5:1
4:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBŠ Hummel Hattrick Brno 13:5
8. Ondřej Plíhal, 12. Marek Vávra, 16. Jiří Koutný, 20. Martin Pražan, 22. Tom Ondrušek, 35. Martin Řezáč, 37. Martin Koutný, 38. Marek Vávra, 39. Martin Pražan, 43. Ondřej Plíhal, 49. Ondřej Mikeš, 55. Mikuláš Krbec, 58. Marek Vávra - 7. Luděk Ondráček, 10. Lukáš Vlach, 11. David Sládeček, 14. Jan Grábl, 28. David Coufal; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 261; zásahy brankářů: Jan Barák 0, Michal Rebro 12 - Filip Kejík 15; po třetinách: 4:4, 5:1, 4:0;
60:00
Stav střel po třetí třetině: Chodov 11:5 Brno
60:00
Komentář k utkání trenéra hostí Marka Fialy část 1: Polovinu zápasu jsme plnili to co jsme řekli a i přesto že měl soupeř více ze hry a balónek na hokejkách, jsme dokázali kvalitně řešit nabídnuté brejkové situace a drželi jsme se soupeřem krok. V druhé polovině zápasu jsme hru více otevřeli a pouštěli soupeře do kritických prostor, přečíslení a soupeř trestal.
60:00
Komentář k utkání trenéra hostí Marka Fialy část 2: Poučíme se, zapracujeme a v dalším zápase budeme zase lepší. Hodně štěstí Honzu Barákovi v další životní etapě.
60:00
Komentář k utkání trenéra domácích Davida Podhráského: "Výsledek hezký, některé fáze druhé poloviny zápasu také. Ale to co jsme předvedli v první třetině je neomluvitelné. Chtěl bych poděkovat Hattricku za shovívavost při organizaci, divákům za atmosféru, ale na rovinu říkám, že mě mrzí, že jich tu pro Bariho nebylo daleko víc. Bari! Díky!"
60:00
59:40
Vlach si pod tlakem poradil a setřásl obránce.
59:10
Zápas se žene ke konci a už se to tu odehrává ve volnějším tempu.
57:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Ondřej Mikeš (13:5).
54:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Ondřej Mikeš (12:5).
53:15
Podhráský zabíhá do obrany a uklidňuje tak hru.
53:00
Matejčík vyškrábl míček z hokejek brněnských.
51:40
Vošta míjí brankovou konstrukci.
48:49
Tak už se kluci našli. Padl z toho další gól
48:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Marek Vávra (11:5).
42:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Plíhal, asistoval Martin Řezáč (10:5).
42:00
261 diváků si na tento atraktivní match našlo cestu. Díky!
38:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Marek Vávra (9:5).
38:17
Vyloučen hráč Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
37:35
Vávra se stoickým klidem zasouvá osmou branku.
37:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Mikuláš Krbec (8:5).
36:47
Perfektní akce chodovských končí gólem Koutného.
36:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Tom Ondrušek (7:5).
35:50
Unikajícího Procházku zkrotil sprintem Pražan.
35:40
Pražanova bomba vytažena gólmanem mimo branku.
34:01
Řezáč se ocitl sám ve střelecké pozici, a odtud se jednoduše neplete.
34:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Jiří Koutný (6:5).
33:15
Sládečkova střela neměla daleko od stropu naší vysoké haly. Tentokrát to fakt nepoladil.
31:40
Doubek fotbalově odklidil letící míček.
30:50
Obrana Chodova se teď musí semknout pro velký tlak hostí.
29:35
Výborný souboj z pohledu Podhráského, který seslal čistě k zemi protivníka.
28:55
Brno rozhodně nepociťuje nováčkovskou nervozitu. Hráči hrají jako by v lize byli roky.
27:54
Coufal zvládl velkou rychlost a vyšvihl v běhu skvělou ránu nad ruku Rebra.
27:53
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Coufal, asistoval David Sládeček (5:5).
25:50
Koutný hasí oheň před kasou Rebra.
25:00
Fuchs přišpendlen Voštou na mantinel.
23:45
Procházka vyhnal rodící se útok domácích zpátky dozadu.
23:00
Matejčík uklízí na obránce Vávru.
21:25
Vošta komunikuje za celou lajnu a koriguje si tak pohyb na hřišti.
21:12
To se ovšem změnilo, a Tom Ondrušek posílá domácí na dosah.
21:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Marek Matejčík (5:4).
21:00
Přesilovka domácích moc střeleckých pokusů nepřinesla.
20:01
Vyloučen hráč Lukáš Vlach družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za zdržování hry.
20:01
Brno nebylo včas připraveno na druhou třetinu a sudí tak nemilosrdně odkázal jednoho hráče na trestnou. Za tým se posadí Vlach.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Chodov 7 - Brno 9
20:00
19:46
Ondráček se pokusil bekhend zvednout, ale Rebro byl připraven.
19:45
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil Luděk Ondráček.
19:02
Pražanovi sedla nádherná rána z dálky a gólman nedostal šanci.
19:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Mikuláš Krbec (4:4).
18:40
Chodov se snaží o střelbu, ale ta často končí v bloku.
17:00
Krbec vyčaroval jednu zadovku na bránu, ale gólman se okouzlit nenechal.
16:10
Chodovu se daří uklidnit hru.
15:40
Sládeček je zkouší z beka bez zábran.
15:09
Před bránou si udělal dostatek prostoru Koutný a zasunul do odkryté brány.
15:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koutný, asistoval Ondřej Vošta (3:4).
13:45
Maxova technika pozlobila hosty.
13:27
Další zářez pro zvedající se domácí. Nádherně si to teď brněnští vyťukali.
13:26
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Grábl, asistoval David Coufal (2:4).
12:40
Matejčík leží, sudí píská, standartka pro Chodov.
12:05
Všemi obranami obávaný pressink Plíhala je i dnes v neskutečné rychlosti.
11:33
Vávra dostává Chodov na dohled.
11:32
11:10
Brno při chuti. Další mocná střela od beka, která polekala Rebra.
10:45
Sládeček to vzal po mantinelu a bez potíží vyšvihl perfektní gól.
10:44
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Sládeček bez asistence (1:3).
09:12
Hronek parádně našel Vlacha, který dostává domácí pod ještě větší tlak.
09:11
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Matěj Hronek (1:2).
07:52
Výtečná přihrávka z hole Řezáče pobídla Plíhala k jasnému gólu, který umístil pod ruku skákajícího gólmana.
07:51
06:45
První superligový gól pro Hattrick vpálil Ondráček, a umlčel tak celou halu.
06:44
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval David Sládeček (0:1).
06:25
Coufal uklidňuje hru, a vrací na beka.
05:40
Chodov už s větším klidem kombinuje.
03:50
Řezáč hledal Koutného ale nahrávku zblokoval bek.
03:15
Doubek si poradil s vysokým míčem bravůrně.
02:45
Mikeš pouze nad břevno.
02:05
Hattrick vzal začátek ostře a vyvíjí si zajímavé šance.
01:34
Střídání brankáře. Nový brankář Michal Rebro družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
01:30
V devadesáté vteřině přišlo dlouho slibované loučení. Naposledy mezi mantinely skočil Honza Barák - ikona chodovského florbalu. Bari, díky moc!
00:01
Hattrick se ujal prvního vítězného buly.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: David Medek, David Sládeček, Luděk Ondráček, David Coufal, Jan Grábl
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Tomáš Vávra, Marek Matejčík, Tom Ondrušek, Martin Koutný
00:00
Dámy a pánové vítejte u prvního zápasu této sezóny. Poprvé v historii se utká brněnský Hattrick a Chodov. Zároveň jde o poslední zápas v podání Honzy Baráka! Jdem na to!