1:4
6:4
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Teka Střešovice 13:10
2. Mikuláš Krbec, 11. Tom Ondrušek, 11. Marek Matejčík, 13. Mikuláš Krbec, 13. Tom Ondrušek, 20. Martin Řezáč, 39. Marek Vávra, 43. Martin Koutný, 44. Mikuláš Krbec, 47. Mikuláš Krbec, 50. Martin Koutný, 59. Marek Vávra, 60. Martin Pražan - 4. Filip Langer, 8. Jan Kolísko, 23. Milan Meliš, 25. Martin Šindelář, 30. Martin Šindelář, 37. Jakub Kolísko, 45. Filip Langer, 53. Matěj Havlas, 56. Filip Langer, 60. Jonáš Kreysa; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:4; využití: 3:1; diváků: 272; zásahy brankářů: Michal Rebro 20 - Martin Frühbauer 2, Lukáš Kříž 10; po třetinách: 6:2, 1:4, 6:4;
60:00
Střely po třetí třetině: Chodov 11:14 Tatran
60:00
Střely celého zápasu: Chodov 28:30 Tatran
60:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra Jakuba Menharta: "Z dnešního zápasu máme rozporuplné pocity. Dát Chodovu deset gólů je počet, který by nám měl stačit na tři body. Na druhou stranu naše děravá obrana na které musíme ještě hodně zapracovat. Nicméně dnes to bylo v některých momentech špatné ze všech stran..."
60:00
Komentář k utkání domácího trenéra Davida Podhráského: "Jako divák bych se asi dost bavil, jako trenér těžce lapám po dechu. Od začátku sezóny dokazujeme obrovskou útočnou sílu, ale naše naivita v některých situacích je do nebe volající. Nicméně máme 3 body a jedeme dál. Děkuji divákům za atmosféru, protože dnes to bylo opravdu super!"
60:00
59:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Tom Ondrušek (13:10).
59:38
Vyloučen hráč Filip Langer družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hra rukou.
59:34
Kreysa od mantinelu koriguje skóre.
59:33
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Martin Pánek (12:10).
59:00
Rebro vytáhl skvělý zákrok proti Havlasovi.
58:23
Vávra backhandem trefil prázdnou branku a Chodov je zpátky ve vedení o tři branky.
58:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Michal Podhráský (12:9).
57:30
Tatran v šesti.
55:55
Langer završuje hattrcik a Tatran snižuje na rozdíl dvou gólů.
55:52
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Pavel Sládeček (11:9).
53:50
Šindelář v dobré pozici mijí branku.
53:00
Krbec zblokoval Melišovu dělovku.
52:25
Šindelář našel zadovkou volného Havlase a ten do odkryté branky snižuje na rozdíl tří branek.
52:24
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Martin Šindelář (11:8).
49:52
Chodov využil přečíslení 3 na 1 a Koutný zakončoval do prázdné branky.
49:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Tom Ondrušek (11:7).
48:00
Matejčík ovládl sprinterský souboj s Melišem a získal balonek pro Chodov.
46:52
Krbec si od mantinelu došel až před branku a dokázal podstřelit Kříže.
46:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Michal Podhráský (10:7).
44:47
Langer šel sám po pravé straně a prostřelil Rebra na zadní tyčku.
44:46
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Milan Meliš (9:7).
44:30
Rebro vytáhl balonek z brankové čáry a drží tříbrankový náskok.
43:12
Slepenou brankou navazuje Krbec a Chodov odskakuje do tříbrankového vedení.
43:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Marek Vávra (9:6).
42:54
Ondrušek z poza branky našel osamoceného Koutného a ten se nemýlil.
42:53
42:00
Zatí bez větší šance na obou stranách.
40:01
Úvodní buly vyhráli domácí a začnou na balonku.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Chodov 9:11 Tatran
40:00
38:49
Chodov využívá i druhou přesilovou hru a Chodov se opět dostává do vedení.
38:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Tomáš Sýkora (7:6).
38:00
Kříž vychytal v jasné šanci Koutného.
37:22
Chodov si vyzkouší druhou přesilovou hru.
37:07
Vyloučen hráč Milan Meliš družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
36:55
Šindelář si poradil s Vosštou a předložil skvělou přihrávku před branku, kde se Kolísko nemýlil.
36:54
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Martin Šindelář (6:6).
35:30
Havlas v dobré šanci mijí branku.
34:40
Kříž vychytal Ondruškovu dělovku.
34:00
Chodov drží balonek a zkuší uklidnit hru.
32:00
Matejčík dostal skvělou přihrávku před brankou, ale Kříž svoji svatyni začaroval a opět kryje.
30:00
Vávra ve stoprocentní šanci nedokázal dostat balonek za Kříže.
29:25
Tlapák nastřelil z půlky balonek a Šindelář protečoval do branky za Rebra.
29:24
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval Adam Tlapák (6:5).
28:30
Kříž vychytal v dobré pozici Koutného střelu.
25:40
Řezáč v dobré pozici těsně mijí branku Kříže.
24:43
Tatran snižuje na rozdíl dvou gólů zásluhou Šindeláře.
24:42
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval Jakub Kolísko (6:4).
23:00
Strkanice před brankou Rebra vyústila ve vyloučení Krbce a Sládečka.
22:59
Vyloučen hráč Mikuláš Krbec družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
22:59
Vyloučen hráč Pavel Sládeček družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost.
22:50
Rebro vychytal v samostatném úniku Brautfergera helmou.
22:26
Pánek našel na druhé straně Meliše a ten prostřelil Rebra.
22:25
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Martin Pánek (6:3).
21:20
Rebro vyhcytal Melišovu střelu ze středu.
21:01
Pražan vyloučen a Tatran si zkusí přesilovou hru.
21:00
Vyloučen hráč Martin Pražan družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
20:01
Úvodní druhé třetiny vyhráli hosté a začínají na balonku.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Chodov 8:5 Tatran
20:00
19:38
Vošta našel před brankou osamoceného Řezáče, ten napoprvé netrefil, ale balonek se k němu odrazil zpět a to už se nemýlil, Chodov vede 6:2.
19:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Ondřej Vošta (6:2).
18:00
Chodov dobře brání a Tatranu se nedaří přehrát chodovský blok.
15:30
Havlasova střela skončila za Rebrem, ten ji však dokázal pohotovým zákorkem zlikvidovat.
15:00
V dobré pozici byla Kolískova šance zblokována a bude standartka z rohu.
12:20
Kříž se v brance ani neohřál a Ondrušek střílí pátý gól.
12:19
Timeout Tatran Teka Střešovice
12:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Marek Matejčík (5:2).
12:02
Pražan našel skvělou přihrávkou Krbce a ten prostřelil Frubauera po čtvrté.
12:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Martin Pražan (4:2).
12:01
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Kříž družstva Tatran Teka Střešovice
10:38
Matejčík oloupal obránce Tatranu a trefil šibenici branky.
10:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík bez asistence (3:2).
10:15
Ondrušek se z Ovechkinovi pozice nemýlil a po přiklepnutí od Sýkory prostřelil Frubaera.
10:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Tomáš Sýkora (2:2).
09:47
Kolísko zastavil Koutného v úniku a Chodov si vyzkouší přesilovou hru.
09:46
Vyloučen hráč Jan Kolísko družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za držení.
09:00
Sládeček od mantinelu prověřil Rebra.
07:55
A Tatran jde do vedení, Langer našel Kolíska a ten se nemýlil.
07:54
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jan Kolísko, asistoval Filip Langer (1:2).
07:30
Rebro se dobře přesunul a vychytal Sádla.
05:30
Oba týmy se snaží hrát s balonkem a vytvořit si lepší příležitosti, ale obrany fungují dobře.
04:00
Rebro skvěle vychytal Brautfergera v dobré příležitosti.
03:27
Langer se dostal přes celé hřiště do střelecké pozice a střelou na přední tyč překonal Rebra.
03:26
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Martin Mühlfait (1:1).
01:28
Kombinace na jeden dotek. Pražan našel z půlky Vávru, ten z první posunul ještě do lepší pozice Krbce a ten zavěsil do odkryté branky.
01:27
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí borci a začínají na balonku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Teka Střešovice: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Martin Mühlfait, Jan Kolísko, Milan Meliš, Jonáš Kreysa, Filip Langer
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Šimon Doubek, Ondřej Vošta, Ondřej Plíhal, Martin Řezáč, Jiří Koutný