2:1
0:3
- : -

Florbal Teplice - TJ Lokomotiva Louny 7:4
7. Lukáš Fiala, 10. David Gebhardt, 11. Lukáš Vyskočil, 16. Martin Pechatý, 20. David Gebhardt, 27. David Gebhardt, 32. Lukáš Fiala - 38. Aleš Linka, 42. Ladislav Pleyer, 47. Michal Bočánek, 53. Martin Marek; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 4:8; využití: 2:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Daniel Weiss 38 - Václav Frajt 31; po třetinách: 5:0, 2:1, 0:3;
60:00
Na střely v poslední části 13:15 pro Louny
60:00
komentář k utkání trenéra Loun Jiřího Lindnera: Opět nás zradila kvalita v koncovce, kterou jsme zlepšili v druhé polovině utkání a zkušeného soupeře jsme dokázali nakonec potrapit. Děkujeme soupeři za hru a divákům za atmosféru v hale.
60:00
komentář k utkání od trenéra Teplic Martina Severy: Utkání mělo dvě rozdílné poloviny. Naštěstí jsme si v té první lepší části pro nás, vybudovali dostatečný náskok, který jsme nakonec uhájili. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
59:59
Závěr zápasu se zvrhl v nedůstojné dohadování hráčů Loun s rozhodčími. Toto neradi vidíme na našich hřištích
59:59
Tak to nakonec domácí udrželi, ale v poslední třetině byl lepším týmem hosté z Loun
59:35
Vyloučen hráč Josef Helšus družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nesportovní chování.
59:30
A je na hřišti husto. Problém lounských s rozhodčími
58:25
Vyloučen hráč Martin Marek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nesportovní chování.
58:12
Vyloučen hráč Martin Čonka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
55:30
A když domácí vystřelí tak ještě do vlastního hráče. Je to nyní bída ze strany Teplic.
53:50
Domáci propadají ve hře dozadu a Louny hrozí v přečíslení. Všechny goly daly hosté když šli dva nebo tři na jednoho.
52:16
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Martin Marek, asistoval Aleš Linka (7:4).
51:10
V poslední třetině už domácí nejsou to co v třetině první. Míček je tolik neposlouchá, chybují v přihrávkách a když nakonec ohrozí branku, tak tam je dobrý golman Frajt
50:20
Louny vsítili, gól, nakonec pro faul ho rozhodčí neuznali
48:29
Vyloučen hráč Lukáš Vyskočil družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
48:10
Snad z tohoto dobře rozehraného zapasu pro Teplice, nebude nakonec drama
46:45
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Michal Bočánek, asistoval Michal Fürstl (7:3).
46:44
Bačánek s Furstlem sami před teplickým golmanem. Weiss neměl šanci
45:50
Ne, že by se na hřišti nic nedělo, ale nyní se překonávají oba golmáni. Jako nyní skvěle zasáhl Frajt proti střele Gebharta
44:30
V Teplickém týmu se zranil hráč Soukup a tudíž domácí střídají jen 9 hráčů. Přejeme Tomášovi brzké uzdravení.
41:54
Gól připsán lounskému Playerovi, ale podle nás se míček za Weissovo záda odrazil od nohy Martina Severy.
41:53
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Ladislav Pleyer, asistoval Marek Pačmag (7:2).
40:00
40:00
V druhé třetině se Louny zlepšily a přestřílely Teplice v poměru 12:16
40:00
37:22
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Martin Marek (7:1).
37:21
Tak Weiss dnes čisté konto mít nebude. Pavučinku na levým ramenem mu vymetli hostující Linka
34:00
Hala potemněla a tak můžeme znovu hrát
33:00
Nyní se v hale nehraje, protože domácí golman Weiss si vynutil zastínění oken v hale. Sluníčko ho prý oslňovalo.
31:41
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Tomáš Soukup (7:0).
31:40
Při hře 4:4 se prosazuje, jak jinak, než souhra Soukup, Fiala, Gebhardt
31:23
Vyloučen hráč Michal Novotný družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
29:55
Vyloučen hráč Martin Marek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hrubost.
29:50
Lounským se nedaří dát gól ani když jdou dva na golmana.
26:00
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Gebhardt bez asistence (6:0).
25:59
A Gebhardt klasickým angličanem završuje dnes svůj první hatrick, od břevna za záda golmana Frajta.
25:30
A když už se hosté dostanou ke střele, tak v brance domácích stojí (klečí), zatím neprůstřelný Daniel Weiss.
20:00
Domácí zatím hrají vydařené utkání, i když celkově start do nového ročníku byl pln očekávání, vzhledem k velkým změnám v týmu áčka. Změna hlavního trenéra, odešla celá jedna pětka a do týmu byly začleněni někteří junioři. Ale i zápas prvního kola a vydařené přípravné zápasy jsou příslibem, že by to mohlo fungovat.
20:00
19:59
Hosté první část přesilovky nevyužívájí. Budou mít ještě šanci 1:24 v druhé části
19:23
Vyloučen hráč Lukáš Fiala družstva Florbal Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
19:06
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Gebhardt, asistoval Tomáš Soukup (5:0).
15:51
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Martin Schneider (4:0).
15:50
A domácí využívají přesilovku 5 ku 4
14:11
Vyloučen hráč Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za blokování hokejky.
14:10
A minutu a půl mají Teplice přesilovku 5:3
13:47
Vyloučen hráč Marek Pačmag družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za bránění ve hře.
10:22
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Vyskočil, asistoval Tomáš Soukup (3:0).
10:21
A znovu druhá lajna Teplic. Vyskočil po skvělé přihrávce Soukupa nedává Frajtovi v brance Loun šanci.
09:16
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Gebhardt, asistoval Lukáš Fiala (2:0).
09:15
Druhá lajna Teplic se opět prosazuje po nádherné souhře celého útoku. Soukup kros přes obranu na Fialu. Fiala naznačí střelu, ale přihrává Gebhardtovi a ten z první k pravé tyči.
06:24
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala bez asistence (1:0).
06:23
No vida, po devíti sekundách přesilovky se prosazuje individuálně Lukáš Fiala, kdy se před ním nepochopitelně rozevřela obrana Loun. Lukáš udělal pár kroků ke golmanovi a vymetl mu pavučinku.
06:13
Vyloučen hráč Martin Čonka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
06:10
Hra plyne v poklidu, bez nějakejch velkých šancí, které by stály za zveřejnění
04:05
Zatím Teplice pouze dvakrát prověřili hostujícího golmana Frajta, ale byly to střely nemastné, neslané
03:10
Při hře 4:4 gol nepadl
00:46
Vyloučen hráč David Gebhardt družstva Florbal Teplice na 2 minuty za špatné střídání.
00:46
00:45
A hned v první minutě si zahrajeme 4:4
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny: brankář: Václav Frajt; hráči v poli: Milan Čížek, Marek Pačmag, Martin Čonka, Martin Marek, Aleš Linka
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice: brankář: Daniel Weiss; hráči v poli: Martin Severa, Martin Sedlmaier, Michal Novotný, Martin Pechatý, Martin Schneider
00:00
Zdravíme všechny fanoušky kvalitního florbalu od stolku časoměřičů, a pokusíme se vám přiblížit průběh prvního domácího utkání Teplic.