2:0
2:5
- : -

FBC 4CLEAN Česká Lípa - Tatran Teka Střešovice 4:5
25. Milan Tichý, 40. Marek Dzierža, 53. Petr Novotný, 60. Milan Tichý - 45. Jonáš Kreysa, 53. Martin Šindelář, 55. Filip Langer, 56. Matěj Havlas, 59. Matěj Havlas; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0 + Štěpán Slaný (CLP) 5:0; využití: 0:0; diváků: 560; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 38 - Lukáš Kříž 28; po třetinách: 0:0, 2:0, 2:5;
60:00
Střely po třetí třetině: 12 - 18.
60:00
Vyjádření trenérky domácích, paní Lenky Bartošové: „Většinu času jsme byli lepší než soupeř, kdyby se nám podařilo proměnit několik jasných tutovek, myslím si, že by si Tatran zasloužil prohrát minimálně 6:2. Bohužel naší laxností nebo strachem jsme udělali 4 zbytečné chyby a tím Tatran získal 3 body.“
60:00
Vyjádření asistenta trenéra hostí, pana Jakuba Menharta: „První dvě třetiny z naší strany relativně dobře odehrané na míčku, bohužel však s nulovou produktivitou. Nasazení, podpora a týmový výkon ve třetí třetině rozhodly, že jsme utkání dokázali urvat do vítězného konce. Děkuji soupeři za zápas.“
60:00
59:32
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Milan Tichý, asistoval Jakub Karel (4:5).
58:48
Na vysvětlenou téhle poněkud zvláštní situace: Při cestě balonku do odkryté klece po něm Štěpán Slaný hodil svou hokejku, přičemž přesekal brankovou konstrukci, a byl tak oceněn pětiminutovým trestem.
58:47
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Matěj Havlas bez asistence (3:5).
58:47
Vyloučen hráč Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 5 minut za hrubost.
58:35
Tyč po střele Krajcigra!
58:12
Česká Lípa rozehrává power-play.
57:30
Českolipské naděje na vyrovnání stále drží Ivan Ponomarev!
55:10
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Martin Šindelář (3:4).
55:10
A krátce po třetí brance se Tatran dostává do vedení.
54:48
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Jonáš Kreysa (3:3).
54:48
Jonáš Kreysa dobře zpoza brány našel Filipa Langera a ten se nemýlil, máme vyrovnáno.
53:41
Na poslední chvíli doběhl Milan Tichý k balonku, aby jej dostal pryč od odkryté brány.
52:59
Kreysovi v útočné akci vypíchl balon Slaný.
52:24
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval Matěj Havlas (3:2).
52:24
Až příliš rychle se ke snížení probojovává Tatran skrze hokejku Martina Šindeláře.
52:03
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Petr Novotný, asistoval Milan Tichý (3:1).
52:03
Milan Tichý předložil přihrávku Petru Novotnému, který z otočky vypálil přesně k tyči.
51:45
Karel svůj balon ve slibné šanci jen posunul do Křížových rukou.
50:58
Naprosto osamocený před Křížem byl Radek Krajcigr, bohužel nedokázal přidat pojistku na stranu domácích.
50:00
Na dnešní televizní utkání na českolipském zimním stadionu se přišlo podívat celkem 560 diváků!
48:19
Před Ponomarevem v pravý čas zablokoval střelu Spilka.
46:43
Po střele hostí končí balon mimo hřiště.
45:11
Slanému teď ujel balone nebezpečně blízko vlastní branky, naštěstí se pro něj dokázal včas natáhnout.
44:22
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Milan Meliš (2:1).
44:22
Kreysa našel skulinku mezi Ponomarevem a levou tyčí jeho branky, střelu zamířil naprosto přesně a snižuje na 1:2.
43:28
Úplně osamocený Ekl se nakonec rozhodl pro přihrávku, což pomohlo hostům udržet stav beze změny.
43:10
Dobře rozeběhnutý byl Novotný, zastavil ho však Kreysa,
41:37
Ponomarev zakročil proti rozjetému Šindelářovi.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 10 - 9.
40:00
39:02
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Marek Dzierža, asistoval Petr Novotný (2:0).
39:02
A krátce na to zimní stadion vstává, prosadil se totiž Marek Dzierža a domácí vedou o dvě branky.
38:31
Ponomarev uklidňuje situaci u své brány.
35:29
Po dlouhé přelévající se hře jsou nyní na balonku opět domácí.
31:22
Spilka s Mlejnkem šetří časem před svou brankou.
29:00
Plné ruce práce před vlastní bránou měl teď Kříž.
26:58
Filip Langer ohrozil jen nevhodně zaparkovanou rolbu.
26:34
„Od modré čáry“ měli nyní volný úder hosté.
24:37
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Milan Tichý, asistoval Radek Matějíček (1:0).
24:37
První letošní branku za asistence Radka Matějíčka vstřelil Milan Tichý a domácí zaslouženě vedou 1:0.
23:31
Jinak povedená střela naneštěstí sjela Slanému z čepele.
22:15
Velká skrumáž před Ponomarevem, domácí obránci ale zachraňují situaci.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 10 - 16.
20:00
19:32
Vynikající divácká kulisa v poslední minutě první třetiny žene domácí za prvním gólem.
18:58
Dzierža bekendem minul odkrytou část klece.
17:38
Vlčkova střela mířila pouze na hůl obránce hostí.
16:28
Tomáš Kadlec nyní zafungoval jako druhý gólman a vytáhl téměř jistý gól od pravé tyče.
15:08
Spilka teď zachraňoval propadlý balon za Ponomarevem.
12:42
Kreysa nyní svedl těžký souboj s Kadlecem v rohu hřiště.
11:32
Přes brankovou čáru se za Ponomarevovými zády nyní kutálel míček, stav se ale nemění,
11:01
Velkou šanci domácích zastavil gólman Tatranu.
10:26
Standardní situaci na půlicí čáře rozehraje Jansa s Tichým.
09:41
Za svou bránou získali míček obránci Tatranu a vyváží jej na polovinu.
08:28
Rozehrávka po pravici Ponomareva nyní pro Tatran.
06:39
Odevzdaný balon zpracovává Slaný.
05:10
První zákrok musel předvést Ponomarev.
04:15
Po úvodní střelecké převaze domácích se k balonku dostává také Tatran.
03:53
Hřebřina také vyzkoušel reflexy Kříže.
03:02
Ze slibné pozice u poloviny hřiště zkoušel pálit Slaný, gólman hostí ale udržel klid.
01:59
Po přestupku hostí rozehrává od svého rohu Spilka s Mlejnkem.
00:18
V úvodních vteřinách na balonku domácí, Slaný vyzkoušel pohotového Kříže.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Teka Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Martin Mühlfait, Jan Kolísko, Jonáš Kreysa, Filip Langer, Milan Meliš
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Štěpán Slaný, Tomáš Kadlec, Jaromír Ekl, Radek Krajcigr, Jan Hřebřina
00:00
Krásný podvečer z českolipského zimního stadionu i ode mne, dnes zahájíme společně již třetí superligovou sezónu. V televizním utkání se dnes postaví domácí Česká Lípa hladovému Tatranu Střešovice.