3:3
4:4
0:1

FBC 4CLEAN Česká Lípa - 1. SC TEMPISH Vítkovice  7:8p
22. Radek Krajcigr, 24. Milan Tichý, 36. Radek Matějíček, 45. Radek Krajcigr, 56. Marek Dzierža, 59. Jaromír Ekl, 60. Tomáš Kadlec - 22. Jiří Besta, 27. Jiří Besta, 31. Lukáš Hájek, 42. Jiří Besta, 50. Jiří Besta, 51. Marek Bräuer, 57. Marek Bräuer, 64. Marek Bräuer; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 220; zásahy brankářů: Lukáš Chyna 17 - Petr Gurkovský 17; po třetinách: 0:0, 3:3, 4:4, 0:1;
65:00
Vyjádření trenérky domácích, paní Lenky Bartošové: „Dnešní utkání bylo velmi těžké, ale přesto si myslím, že jsme se s ním poprali statečně a bojovali jsme až do posledních sekund. Škoda jen smolně inkasovaných gólů a zbytečných vyloučení. Pokud chceme vyhrávat, musíme hrát disciplinovaně. Přesto jsme rádi za víkendové čtyři body do tabulky a rozhodně se nemáme za co stydět. Díky soupeři, rozhodčím i divákům.“
65:00
Vyjádření trenéra hostí, pana Pavla Bruse: „Dneska z naší strany laxní do obrany. Ze 7mi obdrženými góly bez ohledu na výhru či prohru se mi chce blít. S míčkem opět dobré pasáže a pasáže s chybami. Hromada práce před námi.“
63:16
63:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Josef Rýpar (7:8).
62:15
Domácí se opět v početní převaze snaží, seč jim síly stačí.
60:00
60:00
59:32
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Tomáš Kadlec, asistoval Jaromír Ekl (7:7).
59:32
V poslední minutě domácí vyrovnávají! Kadlec dostal výbornou nahrávku od Ekla a probudil tak českolipskou halu!
58:50
Domácí rozehrávají power-play.
58:07
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Radek Krajcigr (6:7).
58:07
Opět se v samostatném úniku ocitli Krajcigr s Eklem, přičemž skórovali v přesně opačném pořadí.
57:25
Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
56:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer bez asistence (5:7).
56:19
Beztrestně volný uháněl vstříc Chynovi Bräuer a zakončil přesně mezi nohy gólmana domácích.
55:29
Domácí nyní tlačí dopředu, nechtějí dát vítkovickým ani balonek zadarmo.
55:11
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Marek Dzierža, asistoval Jaromír Ekl (5:6).
54:54
Před střídačkou domácích rozehrává útočník hostí.
52:09
Hra je nyní velmi vyrovnaná na obě strany, ani jeden tým nechce nic ztratit.
50:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Tomáš Sladký (4:6).
50:00
Dlužno říct, že FIS přežil pět minut bez výpadku, čili bychom mohli pokračovat v online přenosu.
49:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Josef Rýpar (4:5).
45:00
Vážení sledující, florbalový informační systém vypověděl službu, takže vedeme zatím pouze technický online. Omluvte prosím výpadek systému, chyba není na vašem přijímači.
44:02
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Milan Tichý (4:4).
41:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Adam Delong (3:4).
40:00
40:00
35:47
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Matějíček, asistoval Jan Hřebřina (3:3).
30:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Adam Delong (2:3).
30:27
Na tři přihrávky se od vlastní branky dostali hráči Vítkovic až před Chynu, který byl na střelu Hájka krátký.
30:14
Vyloučen hráč Jakub Karel družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
28:17
Na polovině hřiště se srazil Novotný se Spilkou.
26:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Lukáš Hájek (2:2).
26:44
Za prohřešek Slaného byli domácí potrestáni vyrovnávacím gólem, u kterého byl opět Jiří Besta, nyní za asistence Lukáše Hájka.
25:43
Vyloučen hráč Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
25:37
Jansa promeškal několik gólových pozic na střelu, až ho vykryl obránce hostí.
24:14
Na Novotného se u střídačky domácích položil Rýpar a zapříčinil tak několikasekundové zdržení hry.
23:42
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Milan Tichý, asistoval Radek Krajcigr (2:1).
23:42
Do samostatného úniku se dostali Krajcigr s Eklem a gólová přestřelka začíná! Domácí vedou 2:1.
22:40
Karel nahrál Eklovi, ten ale trefil jen gólmana hostí.
21:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Šimon Hatala (1:1).
21:47
Do minuty ovšem hosté vyrovnávají, Hatala našel na pravém křídle Bestu, který byl přesný.
21:07
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Štěpán Slaný (1:0).
21:07
Slaný vypálil z dobrého úhlu na bránu, Gurkovskému střela propadla a Krajcigr do odkryté brány otevřel skóre.
20:36
Krajcigr dostal přihrávku od Ekla přesně na hůl, se získanou šancí ale naložil trestuhodně, ani neohrozil bránu.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 9 - 8.
20:00
19:48
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:48
Před střídačkou Vítkovic rozehrává po vyloučení hostujícího Rýpara volný úder Slaný.
19:35
Slaný namazal přímo na hokejku útočníka hostí, střela málem skončila gólem.
18:27
Po rozehrané standardní situaci zblokoval střelu hostí Spilka těsně před svou bránou.
18:09
Gólman Chyna při výhozu uklouzl a nechybělo mnoho, aby se na balon dostali hosté.
17:39
Před stolkem zapisovatelů rozehrává volný úder Šimon Hatala.
15:21
Po menši rozepři uprostřed hřiště se zas již hraje normálně.
10:45
Krajcigr obral o balonek Hatalu a šel sám na branku, Gurkovský ale drží čisté konto.
09:26
Pohotové reflexy brankáře hostí vyzkoušel Slaný.
07:25
Ke střele se dostal Krajcigr, nebyl ale úspěšný.
06:14
Rýpar zazdil vyloženou šanci na střelu do odkryté brány.
05:43
Srdnatě bojuje Dzierža s Firdou o balonek.
04:08
Krajcigrovi utekl balonek a ke slovu se ta dostává Nehera.