2:3
6:1
- : -

FBC 4CLEAN Česká Lípa - BLACK ANGELS 9:5
18. Milan Tichý, 33. Radek Krajcigr, 38. Jaromír Ekl, 47. Milan Tichý, 48. Štěpán Slaný, 49. Radek Krajcigr, 53. Jaromír Ekl, 60. Radek Krajcigr, 60. Jaromír Ekl - 15. Radek Hanák, 21. Jakub Renčín, 28. Matěj Boček, 34. Jan Hněvkovský, 54. Matěj Boček; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 338; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 22 - Daniel Körber 40; po třetinách: 1:1, 2:3, 6:1;
60:00
Střely po třetí třetině: 16 - 9. Střely celkem: 49 - 27.
60:00
Vyjádření trenérky domácích, paní Lenky Bartošové: „Dnešní zápas dopadl krásně, soupeře jsme dokázali přestřílet i díky aktivitě našeho útoku a změnám, které jsme provedli v rozložení sil na hřišti. Dobrý výkon předvedli všichni hráči a podařilo se nám myslím zaslouženě zvítězit, i když jsme museli dotahovat prakticky celý zápas, který rozhodně nebyl jednoduchý. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.“
60:00
Vyjádření vedoucího hostí, pana Petra Pajera: (1/2) „Bohužel musím uznat, že soupeř dneska vyhrál naprosto zaslouženě. Ve třetí třetině přeřadil a jak bojovností, tak chytrostí zaslouženě otočil zápas. My jsme bohužel ve třetí třetině zůstali ve stejně špatném tempu, jako celý zápas. ...
60:00
Vyjádření vedoucího hostí, pana Petra Pajera: (2/2) ... Mohla to zlomit 2 perfektně odbráněná oslabení ve druhé třetině, ale hned vzápětí jsme hloupě inkasovali a zbytek zápasu byl opravdu špatný. Díky soupeři a parádně naplněné hale.“
60:00
59:27
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl bez asistence (9:5).
59:27
Další hattrick na domácí straně! Po Radku Krajcigrovi jej zkompletoval i Jaromír Ekl!
59:14
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Jan Hřebřina (8:5).
59:14
Jan Hřebřina poslal mezi dva obránce nahrávku Radkovi Krajcigrovi, který neměl problém uklidit balón mezi tři tyče.
58:10
Hosté již mají o jednoho útočníka v poli navíc a za zády nikým nehlídanou klec.
57:00
Hrají se poslední tři minuty zápasu.
56:45
Oba týmy bojují o každý míček, aby se jim podařilo zvrhnout vítězství na svou stranu.
53:08
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Daniel Ludvík (7:5).
53:08
Krátce po taktické poradě se hostům podařilo snížit a musí tak dotáhnout jen dvě branky.
52:32
Timeout BLACK ANGELS
52:32
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Jakub Jirsa (7:4).
52:32
Domácí odskakují na rozdíl tří gólů! Skóroval Jaromír Ekl po přihrávce Jakuba Jirsy!
50:15
Jirsa v dobré příležitosti vypálil mimo.
50:00
Dnešní utkání sleduje celkem 338 diváků! Za účast děkujeme pochopitelně i vám, kteří jste s námi prostřednictvím online přenosu!
48:37
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Tomáš Kadlec (6:4).
48:37
Zcela volný Krajcigr snad ani nemohl minout a přidává pojistku na stranu domácích!
47:45
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Štěpán Slaný, asistoval Jakub Jirsa (5:4).
47:45
Domácí se dostávají do vedení! Trefil se z poloviny hřiště Štěpán Slaný!
46:36
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Milan Tichý, asistoval Jakub Jirsa (4:4).
46:36
Domácí proměňují další přesilovku! Prosadil se Milan Tichý.
46:18
Vyloučen hráč Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
45:05
V dobré akci byl po výhozu Ponomareva Jirsa, přihrál ale akorát pod nohy vracejícího se středového útočníka hostů.
43:55
Zaběhnutý za obranou čekal na přihrávku Radek Krajcigr, po střetu je ale ošetřován Daniel Ludvík.
43:22
Dobrou práci teď odvedli obránci Black Angels před vlastní bránou.
41:31
Dzierža zkoušel kombinovat s obráncem, jeho nahrávku však zachytil útočník hostí.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 19 - 8.
40:00
V úvodních sekundách poslední části základní hrací doby kombinují domácí.
40:00
39:00
Do konce druhého dějství zbývá přesně 60 sekund.
37:53
K teči se sportovně přiznal Drahoslav Pastor a rozehrávají tak hosté.
37:28
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Milan Tichý (3:4).
37:28
Po nejprve nepovedeném průniku Slaného dokázali domácí nakonec skórovat! Další gól vstřelil Jaromír Ekl.
35:05
Vyloučen hráč Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
33:55
Ponomarev předvedl dlouhý výhoz který proskákal až na úroveň střídačky hostů, kde ho nedokázal zpracovat ani jeden z nabíhajících útočníků.
33:22
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský z trestného střílení (2:4).
33:22
Kvůli faulu jednoho z českolipských obránců těsně před střelou útočníka bylo nařízeno trestné střílení, které kapitán hostí proměňuje.
32:58
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Jaromír Ekl (2:3).
32:58
Domácí snižují! Prosadilo se ostřílené sehrané duo Krajcigr-Ekl.
32:46
Jirsa zkoušel překonat gólmana hostí, nebyl ale úspěšný.
30:49
Kombinace útočníků Black Angels končí mimo hřiště.
28:26
Vyloučen hráč Filip Neklan družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
27:01
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Jakub Renčín (1:3).
24:08
Kadlec předvedl sprinterský souboj s Matějem Bočkem.
22:54
Skrumáž před bránou vyřešil zákrokem Ponomarev.
20:57
Nikým nehlídaný Tichý pálil na bránu, trefil se ale mimo.
20:47
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Ondřej Vaculík (1:2).
20:47
A nedlouho poté se prosazují opět hosté, trefil se Jakub Renčín.
20:32
Po mantinelu pronikal Jansa, poté svůj záměr přehodnotil a nahrál zpět Slanému.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 14 - 10.
20:00
Úvodní buly druhého dějství končí na holích hostí.
20:00
19:01
Hraje se poslední minuta první třetiny.
17:24
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Milan Tichý, asistoval Radek Krajcigr (1:1).
17:24
Ještě v první třetině domácí odpovídají! Po přihrávce Krajcigra se trefil Tichý.
17:19
Körberovi se podařilo vyrazit náročnou střelu Jansy a náležitě to oslavil.
14:01
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Radek Hanák, asistoval Jan Kopecký (0:1).
14:01
Po čtvrthodině hry vidíme první gól, prosadil se Radek Hanák a hosté tak vedou 1:0.
12:58
Právě se hraje přehazovaná od gólmana ke gólmanovi.
10:35
Ponomarev vyrazil helmou pokus jednoho z útočníků hostí.
07:00
Hřebřina zkusil reflexy gólmana Körbera.
05:25
Kadlec kombinuje se Slaným před vlastní bránou.
04:33
Tichý pálil jen do bloku obránců hostí.
03:00
Tyč zvoní za domácím gólmanem.
02:18
Hromada přihrával Hanákovi, toho v rohu hřiště fauloval Spilka.
01:35
První zákrok pro Ponomareva.
00:37
Po úvodní akci domácích nyní rozehrávka pro Black Angels.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Ondřej Vaculík, Daniel Ludvík, Jakub Boček, Matěj Boček, Jakub Renčín
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Štěpán Slaný, Tomáš Kadlec, Jakub Jirsa, Dominik Jansa, Jaromír Ekl