0:3
2:4
- : -

Sokoli Pardubice - 1. SC TEMPISH Vítkovice  3:13
13. Martin Zozulák, 46. Martin Zozulák, 50. Patrik Petr - 5. Ondřej Firda, 8. Jakub Hubálek, 9. Adam Delong, 14. Jiří Besta, 17. Lukáš Herblich, 17. Jiří Besta, 22. Lukáš Hájek, 27. Jakub Hubálek, 33. Jan Šebesta, 48. Josef Rýpar, 48. Jakub Hubálek, 53. Šimon Hatala, 58. Marek Bräuer; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 2013; zásahy brankářů: Jakub Levínský 11, Martin Haleš 9 - Petr Gurkovský 17; po třetinách: 1:6, 0:3, 2:4;
60:00
Nejlepší hráči utkání - 15 Martin Zozulák, 55 Jakub Hubálek
60:00
Střely ve 3. třetině - 6:11
60:00
Komentaář trenére hostů Pavla Bruse : V první polovině zápasu jsme si drželi tempo a kvalitu. Jak plynul čas tak padalo tempo a my jsme byli uspokojení výsledkem. Každopádně hodně věcí nám ve hře funguje solidně. Mám radost, že se prosadili všichni hráči na soupisce. Každopádně na to, že to byl první zápas a my nejsme rozehraní, to hodnotím kladně. Doufám, že bude Huby ok.
60:00
Komentář trenéra domácích Ladislava Štancla: Těžký direkt hned na začátku sezóny. Absolutně jsme nezachytili začátek a první třetina rozhodla celý zápas. Vítkovice byly lepší ve všech činnostech, jediné, v čem jsme byli lepší my, bylo trefování bloků. Každopádně to byl teprve první zápas a my budeme dál tvrdě pracovat. Máme týden na to, abychom se připravili a podali diametrálně odlišný výkon.
60:00
58:35
Hra je pozastavena kvůli zranění Hubálka, který spadnul a bohužel přes něj přepadl také Formánek. Hubálek se drží za hlavu a dnešní zápas pro něj končí.
58:20
Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
57:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Lukáš Hájek (3:13).
55:20
Domácí v plném počtu.
55:13
Žáček se probojoval dopředu, po své střele se pokusil ještě dorazit, ale nezdařilo se.
53:13
Vyloučen hráč Jan Savický družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
52:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Šimon Hatala, asistoval Adam Delong (3:12).
52:32
Šimon Hatala si odnáší míček. Pravděpodobně jeho první extraligový gól. :))
50:53
Sladkého střela z první letěla vysoko nad branku a skončila za mantinely.
49:03
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Patrik Petr, asistoval Adam Šmíd (3:11).
49:03
Petr v samostatném výběhu prostřelil Gurkovského.
47:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek, asistoval Tomáš Sladký (2:11).
47:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Adam Delong (2:10).
47:20
A je to tu. Vítkovice střílí 10. gól.
46:49
Dnešnímu utkání přihlíží 2013 diváků.
45:22
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Martin Zozulák, asistoval Ivo Teichman (2:9).
45:22
Tak už konečně. Pardubice využívají své přesilové hry a snižují na 2:9.
45:00
5 na 4
43:50
Vyloučen hráč Adam Delong družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
43:50
Tak když ne teď, tak už nikdy. Pardubice jdou na hru 5 na 3.
42:59
Vyloučen hráč Lukáš Herblich družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
42:59
Tohle byla hodně nešikovná sekera. Savický se řítil vpřed do útoku a Herblich naprosto viditelně zasáhl jeho florbalku.
42:16
Sokoli po sekeře rozehrávají před brankou Vítkovic.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrál do třetice tým hostí.
39:07
Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:45
Vyloučen hráč Lukáš Hrubý družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení.
37:45
Sokoli si zahrají druhou přesilovku potom, co Hrubý přidržel Žáčka, který nemohl vystřelit.
36:36
Gattnar osamocen vystřelil úplně mimo.
35:33
Malá domů. Hosté rozehrávají standartku před brankou domácích.
32:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Josef Rýpar (1:9).
30:58
Černého střelu po zemi Gurkovský chytá.
30:21
Levínský vyhodil dopředu na Teichmana, ale míček k němu přes protihráče neprošel.
29:10
Diváci začali více fandit a Sokoli lítají po hřišti o něco aktivněji. Tak uvidíme, co to přinese.
26:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek, asistoval Adam Delong (1:8).
26:28
Vítkovice stále ukazují svou kvalitu, Sokoli jim příliš nestíhají. Tento gól střelil nestřežený Hubálek u tyčky po rychlé nahrávce Delonga.
25:35
Kaluža zblokoval střelu svým pozadím. Ta štípla!
24:42
Levínský chytá střelu a Sokoli zakládají útok.
21:46
Savického střelu Gurkovský vyrazil.
21:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Lukáš Hrubý (1:7).
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrál tým Vítkovic.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině - 9:16
20:00
19:48
Petr byl v dobré střelecké pozici, ale míček mu proklouzl po čepeli.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:42
Vítkovická standartka přímo před brankou Sokolů nepřinesla své ovoce.
17:47
Sladkého střelu Levínský vyrazil před sebe.
16:35
Timeout Sokoli Pardubice
16:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Šimon Hatala (1:6).
16:35
Domácí si vyžádali oddechový čas. Měli by se sebrat nebo tento zápas pro ně skončí debaklem.
16:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Jan Šebesta (1:5).
13:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Josef Rýpar (1:4).
13:52
To byl fičák! Sokoli vůbec nestíhali vítkovické rychlé nahrávky a tak hosté navyšují své vedení.
12:04
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Martin Zozulák, asistoval Daniel Škeřík (1:3).
11:09
Pardubice končí svůj dlouhý útok, Vítkovice zase v klidu na míčku.
09:33
Žáček se prodral k brankovišti hostů, ale jeho střela byla neúspěšná.
08:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Lukáš Hájek (0:3).
07:44
Vyloučen hráč Ivo Teichman družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
07:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek, asistoval Rostislav Gattnar (0:2).
06:49
Formánek zariskoval a rozběhl se s míčkem mezi dva protihráče a vystřelil. Míček Gurkovský vyrazil.
04:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Firda, asistoval Lukáš Hrubý (0:1).
04:30
Perfektně sehraná standartka přináší Vítkovicím první gól.
03:58
Levínský skvěle zasahuje.
02:43
Hosté v plném počtu.
02:30
Delong dostává instrukce, že bude nastupovat na střed.
02:00
Teichmanova střela od tyčky nevyšla.
01:10
Pakosta zkusil střelu zdálky, ale za záda Gurkovskému neprošla.
00:42
Vyloučen hráč Adam Delong družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
00:42
A máme tu první vyloučení! Adam Delong zastavil nedovoleným zákrokem gólovou situaci Pardubic.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Petr Gurkovský; hráči v poli: Jakub Hubálek, Jan Šebesta, Adam Delong, Jiří Besta, Josef Rýpar
00:00
Line-up domácích Sokoli Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Vojtěch Kaluža, Václav Oubrecht, Adam Šmíd, Přemek Pakosta, Patrik Petr