2:0
3:2
- : -

FbŠ Bohemians - BLACK ANGELS 8:4
6. Adam Růžek, 14. Patrik Šebek, 19. Daniel Cabejšek, 39. Daniel Cabejšek, 40. Matyáš Krebner, 49. Jakub Šárka, 51. Matyáš Krebner, 55. Marek Ďopan - 8. Jakub Boček, 20. Vojtěch Novotný, 55. Jakub Boček, 60. Jakub Hromada; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 3:5; využití: 2:1; diváků: 1069; zásahy brankářů: Michal Kotouček 10 - Daniel Körber 27; po třetinách: 3:2, 2:0, 3:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: FbŠ Bohemians: 10 BLACK ANGELS: 4
60:00
Komentuje trenér BLACK ANGELS Petr Pajer: Chápu, že nezvyklý vstup do sezóny a navíc proti velmi kvalitnímu soupeři zapříčinil, že se nám moc nepovedl začátek zápasu. Nicméně druhá třetina už vůbec nebyla špatná a je jen škoda, že jsme nedokázali využít svoje šance.
60:00
Komentuje trenér BLACK ANGELS Petr Pajer: Bohužel pak přišlo zbytečné vyloučení a po něm dva smrtící góly. Do třetí třetiny jsme šli odhodlaně, ale gól jsme nedali první a pak už to bylo těžké. Díky soupeři a naprosto skvělým divákům.
60:00
Komentuje trenér FbŠ Bohemians Forman Martin: Otvírák sezóny pod širým nebem je za námi a bereme 3 body, což je to podstatné. Zápasu jsme, až na určité sekvence dominovali a tempo jsme měli pod kontrolou.
60:00
Komentuje trenér FbŠ Bohemians Forman Martin: Přišlo hodně lidí z obou táborů, bylo to fajn a teď už zpátky do naší normální home arény, kde už za týden přivítáme Chodov. Děkujeme pořadatelům, Reyovi a Lookymu za suprovou akci a samozřejmě soupeři za utkání. Vidíme se u dalších ligových klání.
60:00
59:22
Timeout FbŠ Bohemians
59:05
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Jaroslav Král (8:4).
58:22
Máme tu vyloučení na obou stranách za hrubost.
58:21
Vyloučen hráč Adam Růžek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
58:21
Vyloučen hráč Ondřej Vaculík družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
57:00
Zbývají poslední 3 minuty do konce utkání. Stav je stále 8:3
55:12
Tým BLACK ANGELS si vytvořil krasné přečíslení 3 na 1 ale brankář Bohemky se nenechal prostřelit.
54:45
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Marek Ďopan, asistoval Matyáš Krebner (8:3).
54:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Matěj Boček (7:3).
53:12
Zbývá necelých 7 minut do konce utkání.
51:00
Matyáš Krebner trefuje skvělý nájezd a zvyšuje tak skóre Bohemky na 7:2
50:57
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner z trestného střílení (7:2).
50:00
Máme tu Power break.
50:00
¨Zbývá posledních 10 minut do konce utkání a stav je stále 6:2 pro klokany.
49:00
Začíná 9.minuta třetí třetiny.
48:41
I přes obrovský řev fanoušků hostů Bohemka se nevzdává a střílí další gól.
48:40
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Viktor Kopecký (6:2).
47:44
Vyloučen hráč Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
45:00
Fanoušci hostů povzbuzují tak jako nikdy předtím, slyšet je to po celém areálu.
43:30
Fanoušci fandí co to jde a je to opravdu slyšet protože tady na Štvanici je 1069 fanoušků.
41:05
Už běží druhá minuta třetí třetiny a hráči obou týmů dávají skutečně maximum do všeho.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: FbŠ Bohemians: 9 BLACK ANGELS: 6
40:00
39:01
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Jakub Šárka (5:2).
39:00
V poslední minutce dává domácí tým 2 rychlé góly . Uvidíme jak zareagují hosté.
38:58
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Michal Kotouček (4:2).
37:20
Zbývají poslední minutky do konce třetiny a stav je stále pro tým domácích 3:2
35:00
Zbývá posledních 5 minut do konce druhé třetiny.
34:10
Hosté si krásně vybojovali míček, bohužel se odrazil od tyčky.
33:50
Velký nátlak na branku hostů nakonec skončil neúspěchem.
31:38
I přes jed nu střelu za druhou se Bohemce nepodařilo prostřelit gólmana hostů.
29:34
Tým klokanů získal přesilovku, uvidíme jestli se jí podaří proměnit.
29:33
Vyloučen hráč Daniel Ludvík družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
27:52
Hosté nyní vyzkoušeli gólmana klokanů ten však ukázal co všechno umí a hravě vychytal všechny střely.
26:36
Hráč Bohemky F. Forman dokázal obehrát skoro celý tým BLACK ANGELS bohužel pak zakončil pár centimetrů nad břevno.
24:57
Domácí tým si krásně připravil několik šancí ale žádnou nedokázal zakončit do branky.
24:00
Oba týmy hrají hodně tvrdě, rozhodčí nepouští píšťalku z ruky.
23:31
Tým Bohemians předvedl ukázkovou akci, bohužel zakončenou mimo branku.
23:00
Už nám běží třetí minuta druhé třetiny, zápas je velmi vyhrocený a fanoušci skandují co to jde.
22:31
Týmu BLACK ANGELS se nepodařilo proměnit přesilovku.
20:31
Vyloučen hráč Lukáš Kuncman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
20:00
Střely v první třetině: FbŠ Bohemians: 16 BLACK ANGELS: 4
20:00
19:13
Necelou minutku před konce třetiny Střílí hosté skvělou střelu a snižují tak na 3:2
19:12
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Jaroslav Jaroš (3:2).
18:20
Bohemka sice neproměnila přesilovku, ale střelila gól jen chvilku po ní, proto skóre je nyní 3:1
18:19
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Viktor Kopecký (3:1).
18:00
Zbývají poslední 2 minuty do konce třetiny.
16:11
Vyloučen hráč Vojtěch Novotný družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
15:31
Fanoušků je tady nespočet a atmosféra je tomto zápase ne neuvěřitelná.
15:00
Zbývá posledních 5 minut do konce první třetiny.
13:20
Tým domácích okamžitě využil přesilovku a dostává se tak do vedení. Skóre je 2:1
13:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek, asistoval Matyáš Krebner (2:1).
12:56
Vyloučen hráč Tomáš Straka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
12:00
Ani jeden z týmů nic nevypouští, a všechny souboje dohrávají naplno.
10:00
Nyní začala druhá polovina první třetiny a stav je nerozhodný -1:1
09:57
K vůli technickým problémům na štvanici se zápas musí pozastavovat.
07:47
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jakub Renčín (1:1).
06:59
Vyloučen hráč Filip Forman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:24
A je to tady, první gól zápasu a klokani vedou 1:0
05:22
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adam Růžek, asistoval Daniel Cabejšek (1:0).
03:22
Tým hostů s sebou přinesl i obrovský fanklub, který dokáže konkurovat i domácí Bohemce.
02:29
Domácí tým ukazuje Black Angels že Superliga není pro každého a že pokud tady chtějí být tak to musí dokázat.
01:25
Neuběhli ani dvě minuty zápasu a už je vidět velká rivalita mezi těmito dvěma týmy.
00:24
Máme tady začátek zápasu mezi BLACK ANGELS a FbŠ Bohemians.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Ondřej Vaculík, Daniel Ludvík, Jakub Boček, Matěj Boček, Jakub Renčín
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Mikuláš Forman, Lukáš Kuncman, Michal Vojtíšek, Daniel Cabejšek, Adam Růžek