0:1
0:1
- : -

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - ACEMA Sparta Praha 1:3
2. Jakub Haša - 16. Radim Křenek, 22. Matyáš Velc, 49. Matyáš Velc; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 252; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 15 - Martin Beneš 12; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:1;
60:00
Střely ve třetí 2:5, celkově 13:18.
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Radka Skaličky: Těžký zápas na začátek sezony, který jsme zvládli poctivou defenzivou. Postupně jsme získávali jistotu na hokejky a došli si v náročném zápase pro tři body. Je před námi hodně práce, ale ze hřiště Panterů jsou body vynikající. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Michala Kvapila 1/2: V dnešním utkání jsme vydrželi hrát první třetinu aktivně dopředu i dozadu, bohužel jsme to neudrželi. Ve druhé třetině nás soupeř potrestal a získal větší kontrolu nad hrou, šance jsme si vytvořili, bohužel je nedokážeme využívat, musíme zlepšit produktivitu a zapracovat na střelbě, nemůžeme vyhrávat zápasy s tak málo střelami.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Michala Kvapila 2/2: Na úvod to bylo těžké utkání, od kterého se můžeme odrazit a pokračovat, děkujeme divákům za podporu a těšíme se na další domácí utkání, děkujeme soupeři.
60:00
59:59
Nepříliš podařeně tedy vstupují Otrokovice do nového ročníku.
57:10
Vyloučení v nejméně vhodný okamžik pro Šelmy.
57:06
Vyloučen hráč Jakub Zdražil družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za špatné střídání.
56:00
Juha dostal dobrý pas, těsně vedle.
54:51
K Zouzalovi se to sice šťastně odrazilo, ale přesně zakončit nedokázal.
52:57
Vyloučen hráč Filip Hrabal družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
52:57
Po dlouhé době nebude trestná lavice prázdná.
50:49
Hostující obrana opět pozorná.
48:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matyáš Velc, asistoval Matěj Čermák (1:3).
48:22
Smůla pro domácí, kdy dokázala Sparta využít zaškobrtnutí.
46:06
Nebezpečný výjezd Prunera, Michajlovič vytěsnil.
45:30
Akce na jeden dotek, Pešat nepřesně.
42:14
Hrabal centroval před bránu, což ale efekt nepřineslo.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 6:8.
40:00
39:59
Hra byla ve druhé s pár nudnějšími pasážemi, ale zato tvrdší.
39:02
Jeden ze Sparťanů by teď dával do prázdné, ale míček mu přeskočil.
35:50
Zdražil se stihl vrátit a zabránit tak úniku Pražanů.
34:35
Hrabal ze střední vzdálenosti do břevna.
33:25
Juha sám před Michajlovičem, ten úspěšnější.
31:29
Haša nad.
30:27
Koláčný v šance, Beneš vyrazil.
28:25
Vyloučen hráč Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
27:00
Šelmy si toho ve druhé periodě zatím moc nevytvořily.
25:51
Vykopal byl z boku sám a chtěl předložit před prázdnou Gálovi, který už příliš čekal a Beneš se stihl vrátit.
25:00
Čevela možná zachránil domácí od gólu.
21:52
Sparta se z šatny vrátila jako vyměněná.
21:09
21:09
Nemůžu popsat, co nevidím, ale Sparta otáčí průběh.
20:00
20:00
První třetina nové sezony nabídla bezpochyby atraktivní podívanou v podobě dvou gólů, z toho jednoho z trestného střílení, několika vyloučení a také tyček.
20:00
Střely v první třetině 5:5.
20:00
18:06
Vyloučen hráč Štěpán Kostolány družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:06
Tak početní výhoda je u svého konce.
17:16
Vyloučen hráč Josef Juha družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
17:16
Vylučuje se znovu.
15:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Radim Křenek z trestného střílení (1:1).
15:39
Szweda zachraňoval situaci a pojede se nájezd.
15:08
Kvapil tyč.
13:58
Velká šance opět v oslabení. Ujhelyi využil Pešatovy chyby a šel sám, trefil ale jen břevno.
13:30
Vyloučen hráč Jakub Burian družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
13:30
Domácí si teď vykoledovali faul.
10:24
Opět byl vidět domácí hráč číslo 71 (Haša), kdy z boku vymíchal Beneše a dával před prázdnou, kde ale nebyl nikdo.
09:37
Rychlá akce a Haša prověřil Beneše.
07:23
Dva na jednoho v oslabení, Hrabal netrefil prázdnou klec.
07:10
Křenek s pomocí teče do tyče.
05:52
Vyloučen hráč Denis Zimmer družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:50
Sparta zatím Michajloviče přiliš neohrozila. Teď ale bude hrát přesilovku.
04:33
Dvě nové tváře v domácí sestavě Koláčný-Hrabal teď aktivní vepředu.
04:01
Haša vedle.
01:50
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval František Vykopal (1:0).
01:50
Luxusní akce, na jehož startu stál Gál. Zákrokem nohou vyslal dvojici Haša-Vykopal do situace dva na jednoho a ti už to vymíchali.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Milan Garčar, Radim Křenek, Marek Veselý, Lukáš Ujhelyi, Josef Juha
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Michal Nagy, Martin Szweda, Lukáš Petřík, Filip Hrabal, Petr Koláčný
00:00
Zdravím všechny z Otrokovic, další sezona je tady! Hned na úvod je tu nebezpečný soupeř v podobě pražské Sparty. Očekávat se dá spíše defenzivní zápas, ale hlavně také vyrovnaný. Těším se na Vás u textových přenosů v průběhu celé sezoně.