3:1
2:1
- : -

Tatran Teka Střešovice - BLACK ANGELS 6:3
19. Adam Tlapák, 30. Milan Meliš, 33. Milan Meliš, 36. Milan Meliš, 49. Petr Brautferger, 59. Martin Mühlfait - 19. Filip Neklan, 21. Jakub Renčín, 45. Jakub Renčín; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 185; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 11 - Ondřej Matiášek 26; po třetinách: 1:1, 3:1, 2:1;
60:01
Komentář trenéra domácích Milana Fridricha: Dnes nás brzdila řada nepřesností, a proto jsme velkou část zápasu spíše bojovali. Nyní ještě neznáme příčinu. Musíme v přístupu k zápasu výrazně přidat. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za podporu.
60:01
Komentář trenéra hostů Petra Pajera: Dneska jsme předvedli určitě lepší výkon, než s Bohemkou, ale několika minutové výpadky jako ve druhé třetině, individuální chyby, malou produktivitu v přesilovkách a v gólových šancích si prostě v této lize nemůžeme dovolit. Tatran určitě dnes vyhrál zaslouženě, nicméně věřím, že máme na to jim to doma vrátit. Díky moc divákům - dneska jsme hráli doma..!
60:00
Střely v poslední třetině: Tatran 7 - Black Angels 4
60:00
Střely za zápas celkem: Tatran 32 - Black Angels 14
60:00
Tímto zápasem je ukončen dnešní maratón utkání Tatranu v domácí Stodole. Všechna tři utkání vybojovali po více či méně urputném souboji Tatraňáci ve svůj prospěch. Děkuji za sledování a někdy příště zase napočtenou :)
60:00
59:59
Konec byl vypjatý a plný šancí, ale gólmani dokázali většinu pochytat. Nebyli jsme tak svědky tolik bláznivé přestřelky, kterou předvedly ženy, ale i tak si diváci zejména od druhé třetiny přišli na své.
59:45
Po faulu před domácí brankou loví Frühbauer míček mezi nohami hráčů.
59:15
A po zisku míčku Black Angels opět odvolávají brankáře.
58:52
Protože míček mají domácí hráči, Matiášek se vrátil do svého brankoviště.
58:10
Blaci hrají vabank bez brankáře.
58:06
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Mühlfait, asistoval Milan Meliš (6:3).
57:59
Black Angels ještě napadají na polovině Tatranu, snaží se ještě dotáhnout na dostřel.
57:10
Letecký den si udělala také hokejka padajícího Pánka. Naštěstí se souboj v místě, kam dopadala, odehrál poměrně rychle, a tak neohrozila žádného hráče.
56:30
Frühbauer si udělal letecký den, jenže střelu před ním dokázala pokrýt Tatranská zeď.
54:20
Jaroš úprkem z brejku po volném úderu Tatranu před bránou Matiáška ohrozil Frühbauera, který se nedal a nedopustil snížení skóre.
53:30
Matiášek si z brankářského postoje povyskočil, ale střela mířila vysoko nad jeho branku.
53:07
Teď se hraje nahoru dolů, podobně jako v první třetině zápasu.
51:52
Kuba Kolísko poslal krosovou střelu do středu velkého brankoviště jen na protihráče Neklana.
50:07
Straka zamířil střelu naslepo do rohu Tatranu, kde to chvíli vypadalo, že si domácí míček pohlídají. Nakonec se však musel Frühbauer hodně činit, aby střelu vyčapal.
49:20
Kuba Kolísko opět v akci, ale tentokrát přestřeluje branku uctivě velkým obloukem.
48:09
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Jakub Kolísko (5:3).
48:09
Střelu Kuby Kolíska dokázal Matiášek vytěsnit helmou, dorážející Brautferger se nemýlil a navýšil náskok Tatranu.
47:34
Šindelář zavezl míček za vlastní branku, aby pošetřil cenné vteřiny.
47:10
Meliš a Ludvík si teď vyměňovali názory, což se nelíbilo rozhodčímu.
46:00
Na toto utkání si našlo cestu 185 diváků. Děkujeme vám za návštěvu a fandění!
45:41
Vyloučen hráč Jonáš Kreysa družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
45:41
Tatran se teď musí bránit v oslabení, které zapříčinil Kreysa hrou vysokou holí.
44:17
Havlas si položil Matiáška, ale pak už nedokázal zvednout míček a přeběhl branku. Zakončoval tak pouze do boční sítě brány - zvenčí.
44:01
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jakub Boček (4:3).
44:01
Renčín stahuje náskok Tatranu na pouhý jeden gól.
43:01
Frühbauer se chtěl skokem vydat pro míček za bránu, ale Hanák u něj byl dřív a vzal si jej pro sebe. Naštěstí pro domácí se nestihnul tak rychle otočit kolem brány, aby zametal kolem tyčky do prázdné.
42:00
Posledních pár akcí byli hráči jako na kluzišti, buď končili rovnou na zemi, nebo v podklouznutí ztráceli míčky.
40:37
Také Frühbauer si ve třetí třetině připisuje zákrok.
40:18
Meliš z otočky orazítkoval holeň Matiáška.
40:01
Poslední buly na začátek třetiny berou na své florbalky hráči BA.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Tatran 18 - Black Angels 3
40:00
39:59
Druhou třetinu se hráči obou týmů trochu probudili a rozstříleli, domácí Tatran vede 4:2. Dokáží Black Angels ještě zvrátit nepříznivý vývoj ve svůj prospěch? To uvidíme po přestávce.
39:23
Langer mířil na nepříjemné místo "třicet nad", ale střelu zablokoval hostující obránce.
38:05
BA ukrajují vteřinky ze svého oslabení na polovině Tatranu.
36:54
Kreysa po krosu strefil přesouvajícího se Matiáška. Gólman Black Angels drží naděje svého týmu.
36:12
Vyloučen hráč Jakub Hromada družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
36:12
Hromada zaseknul tak zuřivě, až si vysloužil dvě minuty.
36:00
Matiášek ale i tak v bráně čaruje.
35:15
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Filip Langer (4:2).
35:15
Hattrick si připisuje Milan Meliš. 4:2
34:44
Mühlfaitovu střelu nadvakrát vypinkával Matiášek. Dost dobrý zákrok, druhý padající list by nejspíše zaplul do brány.
33:25
Švéda v dobré pozici naťuknul míček, který zamířil mimo tři tyče Matiáška.
32:16
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Jonáš Kreysa (3:2).
32:16
Kreysovu první střelu Matiášek vyrážel helmou, dorážku už ale zpracovat nestačil, a tak jde dnes Tatran poprvé do vedení. Radost domácím fanouškům dělá Meliš.
32:10
Míček poskakuje po hřišti, hráči se jej snaží ze vzduchu sklepnout na čepele, ale míček skáče stále dál.
31:03
Tatran se vyvlíká z obležení na své polovině.
29:27
Vyloučen hráč Dalibor Švéda družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
29:27
Hosté si také zahrají přesilovku, Švéda protihráčům bránil až příliš.
29:18
Meliš využívá přesilovku a srovnává skóre.
29:17
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Matěj Havlas (2:2).
29:15
Pánkova střela šla těsně mimo bránu. Po teči mají domácí míček k dispozici.
28:07
Vyloučen hráč Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
28:07
Konflikt hokejek, po kterém si k pořadatelskému stolku jde na dvě minuty odpočinout Renčín.
26:35
Meliš pálí do hrudi připraveného Matiáška.
26:02
Mühlfait po krosové přihrávce netrefuje branku. Tutová šance, bez využití.
25:15
Sládeček dostal pěkně naloženo u mantinelu střídačky hostů.
24:31
Domácí teď kombinují na své polovině a snaží se něco vymyslet na hráče Black Angels.
23:44
Havlas netrefil protější růžek branky Matiáška.
23:00
BA sportovně vrátili míček Tatranu.
22:59
Kreysa nenachytal brankáře Blacků, který si na něj zkušeně počkal. Na hřišti leží Vaculík, teď za potlesku diváků kulhá na svoji střídačku.
22:39
Langerova střela mezi nohy Matiáška, kde ale bylo zamčíno.
22:11
Švéda v hezké akci, trefuje jen brankáře, od kterého míček vylétá ven ze hřiště.
21:14
Havlas nepřesně na delší tyč Matiáška.
20:27
20:27
Po krosovce od J. Bočka měl lehkou práci se zametením míčku do prázdné branky Renčín. Black Angels tak jdou opět do vedení.
20:01
Druhé buly po sekanici vybojovali domácí Tatraňáci.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Tatran 7 - Black Angles 7
20:00
19:59
Víc se v první třetině nestalo. Oba týmy nás velmi dlouho napínaly, až v samotném závěru se povedlo vstřelit po jednom gólu na obou stranách. Diváci si tedy mohli dojít pro jedno pivo, ať už fandí komukoliv z dnešních aktérů. Stav 1:1 a do druhé třetiny "jedeme znova od nuly".
19:44
Teď si Neklan blokem střely skoro vypíchnul míček do vlastní branky.
18:29
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Adam Tlapák, asistoval Matěj Havlas (1:1).
18:29
Domácí se však nechtěli nechat zahanbit, a tak bleskovou odpověď přikládá Tlapák.
18:15
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Neklan, asistoval Jaroslav Jaroš (0:1).
18:15
Bezbrankový stav rozčísnul Neklan po přihrávce od Hanáka.
17:50
Hra má rychlé tempo, zatím však chybí trochu přesnější muška ať už na jedné, či druhé straně.
15:54
Gala spálených střel do autu završuje Mühlfait.
15:30
Bočkův pokus chytá Frühbauer na zemi u bližší tyčky.
15:07
Sádlo na Matiáška, před kterým se ještě snažil tečovat Novák. Stále jsme bez gólu.
14:27
Black Angels teď radši míček vyhodili daleko na polovinu Tatranu, a šli vystřídat.
12:56
Bočkova střela se otřela o dobře postaveného Frühbauera, který přiznává dotek. Šance ze slibné vzdálenosti pro BA.
12:27
Kreysa před brankou Black Angels nedoklepnul míček.
11:23
Švéda mířil do brány, ale střela šla za levou tyč Matiáška. Před brankou ještě tečoval Novák a jeho odražená střela mohla skončit v bráně, ale scházelo přesnější zamíření.
10:14
Šindelář krosem netrefuje o pár čísel branku. Škoda, to vypadalo nadějně.
09:14
Jan Kolísko z půlky přestřeluje branku.
08:29
Švédovi skončil přihrávaný míček mezi nohama. Nedokázal tak z první zakončit za Matiáška.
07:43
Šrámek na vlastí polovině v úzkých, ztrátuje míček Blackům.
06:43
Brautferger v šanci, sedící Matiášek se k zákroku nedostal.
06:29
Zatím je hra nahoru dolů podle toho, který tým zrovna ztratí míček.
05:50
Boček prozkoušel připravenost Frühbauera, ten ale nakonec zasahovat nemusel.
05:15
Neklan v klinči mezi dvěma hráči Tatranu, získává volný úder.
04:27
Střelu Buriana tečoval někdo z domácích hráčů, odražený míček naštěstí vysokým obloukem přeletěl branku Frühbauera.
03:23
Hra je sice ve vysokém tempu, ale hráče přivítalo spíše chladné publikum. Uvidíme, zda se hráčům dostane podobné podpory, jakou měly domácí ženy.
02:29
Dalekonosnou střelu chytá také Matiášek. Oba gólmani tak už měli tu čest s míčkem.
01:56
První zákrok si připisuje Frühbauer.
01:42
Zatím jsou k vidění pouze bloky střel.
00:45
Boček proběhl půlku hřiště, ale ztroskotal na domácí obraně.
00:26
Tatran poprvé vyváží míček na polovinu soupeře.
00:01
Úvodní buly dnešního posledního zápasu, Únětického derby, vyhrávají hráči Tatranu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Ondřej Vaculík, Daniel Ludvík, Jan Kopecký, Jakub Renčín, Jakub Boček
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Martin Mühlfait, Jan Kolísko, Jonáš Kreysa, Filip Langer, Milan Meliš
00:00
Dobré odpoledne do třetice, STODOLA Aréna ve Střešovicích dnes byla svědkem již dvou vítězství domácích hráčů, kdy nejprve ráno junioři přetlačili Kanonýry Kladno 8:7, následně před chvílí skončený zápas Extraligy žen, kdy Tatranky otevřely střelnici, která se zastavila až na čísle 15:6. Uvidíme, jak dopadne poslední zápas Tatranu proti Black Angels.
00:00
Nováčci soutěže Black Angels zatím první odehraný zápas proti Bohemians prohráli, a tak v tabulce nemají žádný bod. Tatran v televizním utkání dotahoval náskok České Lípy, když až ve třetí třetině skóroval, a nakonec urval vítězství 5:4. Dnes hraje Tatran doma a můžeme se těšit na pražské derby. Navíc pod hlavičkou sponzora - Únětického pivovaru.
00:00
O přestávkách si tak budete moci zasoutěžit o piva, navíc u vstupu dostanete náramky a za každý gól vašeho týmu budete mít nárok na pivo zadarmo. Samozřejmě pouze pro fanoušky 18+.
00:00
Do začátku zbývá něco pod deset minut, takže potřetí popřeju příjemnou zábavu při sledování zápasu v hale, u videa anebo při čtení online zápisu.