1:5
4:3
- : -

FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 8:9
7. Viktor Kopecký, 10. Adam Růžek, 14. Filip Forman, 40. Filip Forman, 45. Matyáš Krebner, 45. Filip Forman, 53. Patrik Kieler, 54. Matyáš Krebner - 8. Marek Matejčík, 22. Mikuláš Krbec, 31. Tom Ondrušek, 33. Tom Ondrušek, 33. Ondřej Mikeš, 39. Martin Řezáč, 49. Tom Ondrušek, 50. Marek Matejčík, 60. Martin Koutný; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:5 + Ondřej Mikeš (CHO) 5; využití: 3:1; diváků: 173; zásahy brankářů: Michal Kotouček 7, Tomáš Hyršl 2 - Michal Rebro 15; po třetinách: 3:1, 1:5, 4:3;
60:00
Střely ve třetí třetině : Bohemians - 14 ; Chodov - 5.
60:00
Komentář trenéra hostí ( David Podhráský) : "Co říct? Obrovsky emotivní zápas, ve kterém Bohemka využívala všechny zbraně. Pro nás strašně cenné vítězství, protože Bohemka celé léto dokazovala, že je na sezónu skvěle připravená. Na závěr musím zmínit, že jsem neviděl zápas, který by měl být 15:2 na trestné minuty, ale rád se na to podívám znova."
60:00
Komentář trenéra domácích (Martin Forman) 1/3: Dneska si myslím, že to byl den kdy, se vyplatilo se z rodinného výletu na kolech vrátit se o hodinku dříve, zaparkovat oře před Děkankou a přijít se podívat na florbálek. Místy to byl slušný sport.
60:00
Komentář trenéra domácích (Martin Forman) 2/3: Rozhodně velice emotivní zápas, který měl všechno včetně obratů, přesilovek, nájezdu a dalších jiných rozměrů. Mrzí mě promarněný závěr, ale věřím, že jsou to pro nás zkušenosti, ze kterých se poučíme a bez velkého lámání hlavy se vrhneme do dalších klání.
60:00
Komentář trenéra domácích (Martin Forman) 3/3 "Jedeme dál" a to už ve čtvrtek v Bolce. Děkujeme divákům, co dorazili a samozřejmě soupeři za kvalitní utkání a těšíme se na další derby.
60:00
59:39
Bohemians se pokouší o hru bez brankáře.
59:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Tom Ondrušek (8:9).
59:38
Těsně před koncem utkání získává Chodov míček z rohu domácích, dostává ho před branku a střílí gól.
58:30
Rozhodčí výstražně píská na hráče Chodova, protože se mu nelíbí jejich chování.
57:28
Bohemka pokračuje v přesilové hře a vytváří si šance, ale žádna z nich zatím nepadla do branky.
56:34
Timeout FbŠ Bohemians
56:34
Bohemians dostávají standartní situaci, ale ještě před ní si domácí vybírají oddechový čas.
53:58
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Patrik Kieler (8:8).
53:58
Taktéž si Matyáš došel pro odvetu a střílí gól do branky hostů a srovnává gólový stav.
53:02
Vyloučen hráč Ondřej Mikeš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 5 minut za sekání.
53:02
Matyáš Krebner dostává ránu do obličeje a získává svému týmu pěti minutovou početní výhodu.
52:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Kieler, asistoval Jakub Šárka (7:8).
52:12
Bohemians využívá přesilovku a snižuje brankový rozdíl.
51:19
Vyloučen hráč Michal Podhráský družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:19
Bohemka se u mantinelů na polovině hřiště nechává sfaulovat a dostává se do početní výhody.
51:00
Domácí si vytváří šance, ale nedaří se jim dostat míček do branky.
49:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Tom Ondrušek (6:8).
49:45
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Hyršl družstva FbŠ Bohemians
49:45
Po inkasovaném gólu Bohemians mění brankáře.
48:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Tomáš Sýkora (6:7).
48:46
Tom Ondrušek s Tomášem Sýkorou tvoří neskutečné duo a pro tento zápas si připisují již třetí sehraný gól.
46:08
Vyloučen hráč Jiří Koutný družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
46:08
Bohemians nevyužily početní výhodu a Chodov opět hraje v plném počtu.
44:31
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Filip Forman, asistoval Viktor Kopecký (6:6).
44:31
Necelých deset sekund po pátém gólu domácích si Bohemka tvoří šanci, kterou využívá a srovnává gólový stav.
44:22
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Marek Ďopan (5:6).
44:22
Domácí získávají míček a posílají crossovou přihrávku přes střed, která končí střelou z první v brance.
42:13
Chodov útočí, ale nedostává se přes obranu Bohemky a ztrácí míček.
40:55
Bohemians získávají standartní situaci, kterou jim ale Chodov zkazil a míček letí do outu.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Chodov.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině : Bohemians - 4 ; Chodov - 8.
40:00
39:47
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Filip Forman, asistoval Michal Vojtíšek (4:6).
39:47
Těsně před koncem druhé třetiny využívá Bohemka odkryté branky a střílí gól.
38:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Jiří Koutný (3:6).
38:53
Hosté využívají protiútok a dostávají míček do branky domácích.
35:50
Chodov po nevydařené standartní situaci domácích okamžitě sbírá míček a vrhá se do protiútoku, kde po jedné střele a třech dorážkách nedostal míček přes brankáře Bohemky do brány.
35:40
Bohemka se dostává ke standartní situaci, kterou ale neproměňuje a přenechává míček Chodovu.
34:32
Chodov se dostává do útoku, ale rozhodčímu se nelíbí zpracování vysokou holí a nechává výhodu domácím.
32:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Marek Vávra (3:5).
32:25
Chodov zakončuje precizní střelou a zvyšuje gólový stav.
32:04
32:04
Stejné hráčské duo se dostává do útoku a posílá Chodov do vedení.
30:57
30:57
Chodov využívá početní výhody a srovnává gólový stav.
30:15
Vyloučen hráč Patrik Kieler družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
29:35
Čeká nás vyloučení Bohemky a Chodov sbírá balónek a využívá početní výhodu bez brankáře.
28:17
Hra už je opravdu drsná a všichni hráči do sebe tlačí ze všech sil.
27:01
Bohemka se dostává do útoku a střílí, avšak míjí bránu .
25:08
Chodov posílá míček do rohu domácích, ale Bohemka získává míček a vrhá se do protiútoku.
24:00
Hra začíná být ostřejší a hráči se drsněji faulují a postrkují se.
21:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Marek Vávra (3:2).
21:35
Chodov je nakonec agresivnější a skóruje v druhé třetině jako první.
20:45
Hra se prolíná po celém hřišti, jen během prvních čtyřiceti sekund proběhly dva protiútoky z každé strany.
20:01
Výhru v buly si připisuje Chodov.
20:00
20:00
Střely v první třetině : Bohemians - 5 ; Chodov - 5.
20:00
19:59
Někteří hráči na konci třetiny neslyšeli signál ukončení a pořád do sebe vrážejí v rohu domácích.
17:35
Vyloučen hráč Ondřej Vošta družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
17:35
Chodov neudržel tlak Bohemky a pomohl si sekáním ve svém rohu, čímz zařizuje domácím další početní výhodu.
13:07
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Filip Forman, asistoval Jakub Šárka (3:1).
13:07
Domácí využívají přesilovku a přidávají další gól.
12:02
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil Matyáš Krebner.
12:02
Vybojovaný nájezd končí lacinou střelou do těla brankáře Chodova.
11:16
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání.
11:16
Tým Chodova se nedohodl a v oslabení nastoupil na hřiště v pěti lidech a prodlužuje domácím jejich početní výhodu.
10:15
Vyloučen hráč Martin Pražan družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra na zemi.
10:15
Strkanici před brankovištěm hostů končí početní výhodou pro Bohemians.
09:18
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adam Růžek, asistoval Patrik Kieler (2:1).
09:18
Bohemka využívá nához a v zápětí skóruje další gól.
07:26
07:26
V zápětí Chodov využívá protiútok a vyrovnává skóre.
06:39
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Filip Forman (1:0).
06:39
Bohemce nevyhovoval vyrovnaný gólový stav a zvyšuje na 1:0.
05:28
Tomáš Hyršl si hravě poradil s nájezdem Toma Ondruška a ponechává skóre na 0:0
05:27
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil Tom Ondrušek.
05:27
V brankovišti domácích se fauluje a Chodov pojede nájezd.
03:01
Po výhozu brankáře Bohemky zůstávají na domácím brankovišti dva hráči a vyměňují si mezi sebou své názory.
01:37
Chodov se pokouší dostat do útoku nahazovaným balónkem
00:42
Bohemka rozehrává z obrany, ale nepovedenou přihrávkou odevzdává míček Chodovu.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Daniel Maxa, Martin Koutný, Marek Matejčík, Tom Ondrušek
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Lukáš Kuncman, Daniel Cabejšek, Adam Růžek, Jan Dobisík, Patrik Kieler