6:1
1:0
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno 11:1
4. Ivana Šupáková, 12. Denisa Ferenčíková, 14. Denisa Ferenčíková, 20. Ivana Šupáková, 21. Sára Seevaldová, 22. Kamila Paloncyová, 25. Denisa Ferenčíková, 25. Barbora Husková, 28. Barbora Husková, 35. Veronika Enenkelová, 54. Zuzanna Krzywak - 33. Michaela Žáková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Nikola Příleská 10 - Markéta Marková 15, Sabina Dvořáčková 16; po třetinách: 4:0, 6:1, 1:0;
60:00
Střely ve třetí třetině: 9:3. Střely celkem: 42:11
60:00
Nejlepší hráčka domácích s číslem 99 - Alexandra Glasová. Nejlepší hráčka hostů s číslem 8 - Michaela Žáková
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Tomáše Martiníka: Celkově slušný start do sezóny, prvních 30 minut jsme hráli podle našeho herního plánu, dařilo se nám být aktivní, rychle sbírat míčky a dávat góly. Postupně se organizovaná hra vytrácela a už to bylo spíše nahodilé nahoru dolů. Děkujeme soupeřkám za sympatický výkon, přejeme úspěšnou sezónu a těšíme se na další zápasy.
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Rudolfa Škubala: Jsme rádi, že máme své superfinále za sebou hned v prvním zápase. První polovinu utkání z nás byl cítit až příliš velký respekt k soupeři a k utkání jako takovému. Přesun z první ligy do extraligy byl náročný, ale nejtěžší zápas máme za sebou. Děkujeme soupeři za přivítání v extralize.
60:00
59:01
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:24
Vítkovice v tlaku.
57:01
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:23
Buczek našla Huskovou, která ale netrefuje prázdnou bránu.
53:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzanna Krzywak, asistoval Barbora Husková (11:1).
53:27
Krzywak trefuje svou první branku za Vítkovice.
50:58
Cholinská pouze do golmanky, následně netrefuje bránu.
50:26
Husková ani na dvakrát nepřekonala hostující gólmanku.
48:12
Bulldogs rozehrávají z rohu, ale nic nevymyslely.
34:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Alexandra Glasová (10:1).
34:46
Desátou branku Vítkovic vstřeluje Enenkelová.
32:13
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková, asistoval Gabriela Komínková (9:1).
27:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Alexandra Glasová (9:0).
27:07
Glasová ze středu na pravé křídlo, kde je opět Husková a ta zvyšuje.
24:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Ivana Šupáková (8:0).
24:53
Husková trefuje na bližší.
24:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Veronika Enenkelová (7:0).
24:32
Ferenčíková má hattrick.
21:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Kamila Paloncyová, asistoval Ivana Šupáková (6:0).
21:40
Šupáková na Paloncyovou a ta umisťuje přesně.
20:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Lucie Cholinská (5:0).
19:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ivana Šupáková bez asistence (4:0).
19:04
Šupáková vstřeluje branku v oslabení.
19:00
Běží poslední minuta první třetiny.
18:31
Vyloučen hráč Lucie Theimerová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
16:34
Bulldogs kombinuje na půlce Vítkovic.
13:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Zuzana Halfarová (3:0).
13:46
Ferenčíková ze středu zvyšuje na 3:0
12:22
Vítkovice v držení balónku na straně Bulldogs.
11:39
11:39
Ferenčíková z levého křídla vstřeluje branku.
10:06
Hraje se na půlce hostů.
09:54
Ferenčíková ze středu pouze do gólmanky.
07:25
05:43
Bačová trefuje pouze Příleskou.
03:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ivana Šupáková, asistoval Dominika Buczek (1:0).
03:25
Buczek z pravého křídla na levé křídlo kde byla Šupáková a ta trefuje prázdnou.
00:01
Úvodní buly pro Vítkovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Markéta Marková; hráči v poli: Gabriela Komínková, Petra Hložanková, Lucie Mišúnová, Yvona Dostálová, Michaela Žáková
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Zuzana Halfarová, Ivana Šupáková, Kamila Paloncyová, Veronika Enenkelová, Denisa Ferenčíková