0:0
4:3
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město - Tatran Střešovice 7:4
8. Nikola Hermannová, 13. Kateřina Kovaříková, 15. Kateřina Kovaříková, 41. Eliška Chudá, 42. Iveta Hyršlová, 44. Vendula Beránková, 58. Eliška Chudá - 7. Karolína Vachušková, 41. Lucie Želízková, 50. Mariana Býčková, 55. Denisa Billá; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 111; zásahy brankářů: Martina Franková 26 - Eliška Drbalová 40; po třetinách: 3:1, 0:0, 4:3;
60:01
Vyjádření trenéra domácích M.Nováka: Zasloužené vítězství, když jsme většinu utkání byli lepším týmem. Jsme rádi za povedený vstup do sezóny i s takto omlazeným kádrem. Děkujeme soupeři za utkání.
60:01
Vyjádření trenéra hostí M.Michálka: Z našeho pohledu vcelku povedené utkání ze začátku sezóny. Srazily nás "dětské" chyby, které ale se ziskem zkušeností našich hráček budou mizet. Gratulujeme soupeři k vítězství a se vztyčenou hlavou vyhlížíme další utkání.
60:00
Střely ve třetí třetině: Tigers - 17, Tatran - 9
60:00
59:59
Tigers zvládli první utkání nové sezóny s Tatranem a připisují si první 3 body.
59:39
Timeout Tatran Střešovice
57:59
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá z trestného střílení (7:4).
57:59
Trestné střílení v podání Chudé bylo ukázkou jednoduchosti a efektivnosti. Bez zbytečných kliček vsítila branku jednoduchou střelou.
57:16
Chudá trefuje břevno.
55:55
Franková opět zachraňuje svůj tým.
55:21
Pohledná kombinace domácích, ale Hermannová nedokázala dát gólovou tečku.
54:05
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Denisa Billá, asistoval Lucie Želízková (6:4).
54:05
6 minut před koncem se Tatran díky Billé dostává na dostřel.
53:38
Skrytý pokus Šnajberkové, ale Drbalová si nadvakrát poradila.
52:33
Želízková v pěkné šanci, ale Franková dnes drží domácí tým.
51:20
Nepřehledná situace před bránou Tatranu, po které zůstává na zemi Hyršlová.
49:38
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Mariana Býčková, asistoval Kateřina Seemannová (6:3).
49:38
Situace plná chyb a nepřesností ze které se nakonec prosazuje Býčková.
48:40
Vyloučen hráč Kateřina Kovaříková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za bránění ve hře.
48:40
Třetí přesilová hra pro Tatran, tentokrát odpočívá Kovaříková.
47:16
Pálková ve výborné pozici, ale v poslední chvíli je balónek poskočil a přestřelila.
43:19
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Vendula Beránková, asistoval Kateřina Kovaříková (6:2).
43:19
Krásná střela Beránkové zaplula přesně do pravého vinglu. Domácí jdou do trháku.
43:02
Hermannová vyslala bombu z první, ale netrefila zařízení.
41:27
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Eliška Trojánková (5:2).
41:27
A další gól. Kapitánka Hyršlová se prosazuje z předbrankového prostoru.
40:35
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Denisa Billá (4:2).
40:35
Ani odpověď Tatranu na sebe nenechala dlouho čekat. Želízková snižuje zpět na rozdíl dvou branek.
40:08
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Kateřina Kovaříková (4:1).
40:08
A hned je z toho branka. Chudá se prosazuje po pouhých 8 vteřinách.
39:59
Druhá třetina nám žádnou branku nepřinesla.
37:47
Domácí hráčky přečkaly i druhé oslabení.
37:07
Želízková trefuje břevno.
35:55
Dnešní utkání sleduje 111 diváků.
35:47
Vyloučen hráč Eliška Chudá družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
35:47
Druhá přesilovka pro Tatran, tentokrát se provinila Chudá.
33:48
Franková udržela balónek před čárou snad jen silou vůle, ale nadále drží svůj tým.
31:51
Pekárková prověřila Drbalovou, ta vyráží.
29:03
Řezáčová pohrdla odkrytou bránou a ve velké šanci přestřeluje.
27:45
Hyršlová z první pouze do "betonu" Drbalové.
27:30
Domácí kotel žene hráčky kupředu.
26:19
Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil Kateřina Seemannová.
26:19
Tatran dostal příležitost ke snížení v podobě nájezdu, ale Franková se s kličkou Seemannové poradila.
25:40
Chudá orazítkovala tyčku.
23:17
Na středu se srazila Billá a Trojánková, obě naštěstí odchází po svých.
21:43
Zápas si drží slušné tempo z úvodní části.
19:59
První třetina končí a domácí tým půjde do šaten spokojenější.
18:50
Tigers v tlaku, ale Tatran měl dobře zformovanou obranu.
16:42
Trojánková v brejku, ale lehce přestřeluje.
14:26
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Simona Pálková (3:1).
14:26
Tentokrát přesný kros žabkou od Pálkové a Kovaříková se opět nemýlila.
12:11
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Chudá (2:1).
12:11
Výborný kros Chudé zatloukla do hostující brány Kovaříková.
08:09
Kovaříková přestřeluje ze solidní pozice.
07:35
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Dominika Steinbachová (1:1).
07:35
Netrvalo dlouho a máme srovnáno. Hermannová krásnou střelou překonala Drbalovou.
06:55
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Karolína Vachušková bez asistence (0:1).
06:55
Obrovská chyba v rozehrávce a Vachušková svůj brejk bez problému proměňuje.
06:18
Domácí přežili první oslabení sezóny.
04:18
Vyloučen hráč Kateřina Fousová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za špatné střídání.
04:18
Chyba ve střídání domácího týmu a Tatran dostává šanci v přesilové hře.
03:10
Utkání se přelévá ze strany na stranu, ale větší šance se zatím neobjevují.
01:19
Nikola Hermannová těsně přestřeluje.
00:32
První střela utkání, po individuální akci se pěkným pokusem prezentovala Chudá, ale Drbalová byla pozorná.
00:01
Úvodní buly utkání pro tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Natálie Houžvičková, Eliška Machková, Karolína Vachušková, Liana Matěvosova, Barbora Zabavská
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Vendula Beránková, Kateřina Kovaříková, Simona Pálková, Eliška Chudá, Vanda Šnajberková