6:0
7:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - KM automatik FBK Jičín 15:1
19. Kristína Belicová, 20. Gabriela Žůrková, 27. Gabriela Žůrková, 27. Kristína Belicová, 28. Karolína Suchá, 37. Marie Havlíčková, 38. Tereza Hanzlíková, 39. Magdaléna Plášková, 44. Johana Vrbová, 46. Magdaléna Plášková, 46. Johana Vrbová, 47. Magdaléna Plášková, 50. Magdaléna Plášková, 52. Kristína Belicová, 54. Daniela Frantíková - 15. Kristýna Bachmaierová; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Hana Ranochová 11 - Veronika Samková 58; po třetinách: 2:1, 6:0, 7:0;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Chodov - 20; Jičín - 2.
60:00
Komentář k utkání hosté - Marcela Urbanová: "Od začátku zápasu jsme se snažili držet taktické pokyny, což si myslím že se dařilo. Poté nastaly zbytečné individuální chyby, bylo zde vidět, že soupeř je lepší. Byl to náš první zápas, a dále se již budeme snažit mít vzestupnou tendenci našich výkonů. Děkujeme soupeři za hru."
60:00
Komentář k utkání domácí - Lukáš Procházka: "Musím holky pochválit za týmový výkon, i přes počáteční nervozitu jsme měli zápas herně od začátku pevně pod kontrolou. Největší naše bolest v zápase byla slabá produktivita, co jsme dokázali spálit bylo šílené. Ale věřím, že i v tomto se postupně budeme zlepšovat. soupeři děkujeme za férově vedené utkání a přejeme hodně štěstí do sezóny."
60:00
59:00
Poslední minuta utkání.
55:50
Havlíčková se štěstím zastavuje útočnou akci hostí.
53:28
Timeout KM automatik FBK Jičín
53:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniela Frantíková, asistoval Tereza Hanzlíková (15:1).
53:28
Frantíková s pomocí hostující obránkyně přidává další gól - 15:1!
52:44
Vyloučen hráč Markéta Kosová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:20
Chodov na balonku, s přehledem kontroluje utkání.
51:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová, asistoval Marie Havlíčková (14:1).
51:11
Belicová a další hattrick - 14:1!
49:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Martina Řepková (13:1).
49:31
Plášková krásnou ránou z výběhu vymetá pavučinky k brance hostů - 13:1!
46:48
46:48
Plášková kompletuje hattrick - 12:1!
45:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Johana Vrbová, asistoval Gabriela Žůrková (11:1).
45:53
Vrbová krásnou ránou posílá míček pod víko - 11:1!
45:06
45:06
Plášková doklepává míček do prázdné branky - 10:1!
44:27
Bachmaierová narýsovala skvělou kolmici na Kosovou do úniku, druhá jmenovaná však ztroskotala na skvělém zákroku Ranochové.
43:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Johana Vrbová, asistoval Tereza Hanzlíková (9:1).
43:34
Vrbová pálí krátkým švihem a míček končí v síti - 9:1!
43:03
Chodovské hráčky na míčku, ostřelují branku Jičína.
41:11
Jičín v plném počtu, ani druhou přesilovku domácí nevyužili.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Chodov - 29; Jičín - 5.
40:00
39:11
Vyloučen hráč Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
38:58
37:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Hanzlíková bez asistence (7:1).
37:36
Hanzlíková ze čtvrté dorážky skóruje - 7:1!
36:06
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marie Havlíčková, asistoval Kristína Belicová (6:1).
36:06
Havlíčková a její premiérová branka v A týmu žen - 6:1!
34:31
Pěkná akce domácích, na jejím konci Jiráková a její střela z první, Samková tygřím skokem zachránila hosty před další obdrženou brankou.
31:34
Urbanová zkusila pozornost Ranochové střelou od půlky, domácí golmankau to lehce překvapilo, ale míček vyrazila před sebe.
28:43
Mela před brankou hostí, několikrát odražený míček nikdo nedokázal nasměrovat do branky.
27:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Martina Řepková (5:1).
27:51
Suchá měla spoustu času na středu, zpracovala si míček a propálila Samkovou popáté - 5:1!
26:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová, asistoval Karolína Kellovská (4:1).
26:51
Nestíhám zapisovat - Belicová navyšuje vedení domácích - 4:1!
26:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Kristýna Kellovská (3:1).
26:23
Žúrková ukazuje po svém návratu na Chodov svojí platnost a přidává druhý gól v zápase - 3:1!
25:32
Plášková a její projektil ze středu, Samková vyráží.
24:39
Je za námi neurvovnaná pasáž hry, začátek druhé třetiny příliš pohledných akcí nenabízí.
22:29
Paulovičová trefuje zeď z dobré standartky kousek za velkým brankovištěm.
20:29
Řepková střílí z výběhu, Samková reflexivně vyráží. Poté Jiráková napálila ze vzduchu odražený míček pouze do boční síťky.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Chodov - 24; Jičín - 5.
20:00
19:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Gabriela Tožičková (2:1).
19:00
Poslední minuta první části hry.
18:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová, asistoval Jana Vávrová (1:1).
18:00
Střela Belicové si šťastným odrazem našla cestu za brankovou čáru a máme srovnáno - 1:1!
16:35
Obrovská šance domácích a v ní Řepková a Suchá, míček se procházel po brankové čáře, gól z toho nakonec nebyl.
15:42
Paulovičová tvrdě pálí od mantinelu, Ranochová kryje.
14:23
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Lucie Paulovičová (0:1).
14:23
Bachmaierová překvapivě otevírá skóre utkání a hráčky Jičína jsou ve vedení - 0:1!
12:55
Hosté v plném počtu, přesilovka domácích nemastná neslaná, bez větší šance.
11:42
Bachmaierová v úniku v oslabení, bohužel v rozhodující chvílí jí míček utekl.
10:55
Vyloučen hráč Denisa Kalousková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
10:45
Odložené vyloučení, domácí ve výhodě.
10:16
Kosová v první dobré akci Jičína, Ranochová vyráží nohou míček za mantinel.
09:18
Belicová nejprve na brankovišti a poté sama v šanci, ale domácí se zatím v koncovce velmi trápí.
07:57
Suchá v tutovce na středu, Samková zajímavým zákrokem vyráží.
05:27
Řepková a její dobrá práce na brankovišti, opět nic z toho.
02:53
Domácí zatím lepším týmem, lvice vletěly do sezony jako uragán, hostující tým zatím drží spolehlivé zákroky golmanky.
02:07
Vávrová pálí pouze do bloku, Samková odražený balonek kryje.
00:19
Chodov na balonku a Řepková v první akci zápasu, Svačinová pálí od půlky a Smková chytá.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Adéla Dlouhá, Denisa Kalousková, Magda Fejfarová, Markéta Kosová, Marcela Urbanová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Markéta Svačinová, Nela Jiráková, Karolína Suchá, Magdaléna Plášková, Martina Řepková