0:1
4:1
- : -

FbŠ Bohemians - Panthers Praha 5:4
15. Eliška Císařová, 44. Hana Poláková, 54. Aneta Toulová, 56. Adéla Bočanová, 60. Adéla Bočanová - 6. Kristýna Lochmannová, 12. Nikola Staňková, 23. Tereza Pitterlingová, 57. Kristýna Lochmannová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 734; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 9 - Kristýna Horňáková 28; po třetinách: 1:2, 0:1, 4:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: FbŠ Bohemians: 10 Panthers Praha: 3
60:00
Trenér týmu Panthers Praha Lukáš Jenšík komentoval: Dnešní zápas v netradičním prostředí a kulisách byl po celou dobu vyrovnaný , ale nepochopitelně jsme prohrávali osobní souboje na brankovišti. Těšíme se na odvetu.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara. Před skvělou atmosférou jsme si troufám říci došli pro zasloužené 3 body. Nepovedl se nám vstup do utkání, ale poté jen díky mraky neproměněným šancím jsme nerozhodli dříve. Celý víkend na lavičce byl pro nás skvělým zážitkem a jen tak dále. Díky holkám za nasazení a divákům za podporu.
60:00
59:59
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Hana Poláková (5:4).
59:59
Neuvěřitelné, tým Bohemians střelil poslední gól v poslední sekundě utkání.
59:30
Zbývá 30 sekund a zápas ještě nebyl tak vyhrocen.
58:00
Právě probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.
56:40
Adéla Bočanová poslala svůj tým do vedení, ale jen na velmi krátkou dobu. Tým Panthers rychle odpověděl dalším gólem a proto je skóre srovnáno na 4:4.
56:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kristýna Lochmannová, asistoval Tereza Pitterlingová (4:4).
55:53
55:00
Zbývá posledních 5 minut do konce utkání a stav je nerozhodný- 2:2
53:01
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aneta Toulová, asistoval Eliška Reischlová (3:3).
51:48
Hráčky domácímu týmu Bohemians se stále snaží střelit vyrovnávací gól, ale obrana Panthers je nepustí.
50:01
Zbývá posledních 10 minut do konce utkání a stav je stále 3:2 pro tým Panthers.
50:00
A máme tu Power break.
48:56
Domácímu týmu se nedaří trefit branku, poslední 4 střeli letěli úplně mimo, snad se jim zadaří a srovnají skóre.
47:00
Zbývá třináct minut do konce utkání a diváci nepřetržitě fandí, aby pomohli k výhře svého týmu.
46:18
Brankářka klokanů nyní vychytala ukázkovou střelu útočnici Panthers.
45:00
Probíhá pátá minuta poslední třetiny a stav utkání je nyní 3:2 pro tým Panthers.
43:34
Kapitánka týmu domácích oběhla branku a krásně zavěsila míček do branky soupeře.
43:33
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (2:3).
42:26
Je tady začátek třetí minuty a máme tady vyloučení na straně Panthers.
42:25
Vyloučen hráč Dominika Tůmová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra na zemi.
41:00
Máme tady třetí třetinu a atmosféra se čím dál tím víc zlepšuje.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: FbŠ Bohemians: 16 Panthers Praha: 3
40:00
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:12
I přes dobře zahranou přesilovku Bohemka nedokázala proměnit.
36:07
Po dlouhém nátlaku klokanů na branku hostů byli Pantheři donuceni k faulu, proto tým domácích hraje přesilovku.
36:06
Vyloučen hráč Lucie Florianová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
35:45
Po rozehrávce Panthers na půlicí čáře se jim podařilo ohrozit branku domácích.
33:36
Fanoušci dále skandují a povzbuzují své oblíbené hráče k ještě lepšímu výkonu.
32:15
Hra je velmi napínavá a všichni se těší na další góly.
31:45
Na obou stranách se stále komunikuje a hráčky se navzájem hecují.
30:30
Už probíhá druhá polovina zápasu a stav je stále 3:1 pro tým Panthers.
30:25
Právě nám začal Power break.
28:09
Probíhá 8 minuta druhé třetiny. Stav je stále 3:1.
26:04
Fanoušků nadále přibývá a všichni usilovně fandí svému týmu.
25:00
Právě začala pátá minuta druhé třetiny a hráčky na sobě nenechávají znát ani známku únavy.
23:00
Po dobré akci týmu Panthers se podařilo prostřelit brankářku domácího týmu a tím zvýšili svůj náskok na 3:1
22:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tereza Pitterlingová bez asistence (1:3).
20:56
Hned v první minutě tady máme skvělou akci Bohemians zakončenou trefením tyčky.
20:01
V doprovodném programu mezi třetinami nás doprovázel zpěvák Lukáš Zeman alias ´´Luky´´.
20:00
20:00
Střely v první třetině: FbŠ Bohemians: 7 Panthers Praha: 7
20:00
19:00
Zbývá poslední minuta do konce první třetiny a atmosféra tady na štvanici je čím dál lepší.
17:00
Zbývají poslední 3 minuty do konce první třetiny.
14:58
Máme tu menší úraz kapitánky FbŠ Bohemians snad vše bude v pořádku.
14:18
Po přečíslení 3 na 2 se klokanům podařilo vstřelit svůj první gól.
14:17
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Císařová, asistoval Andrea Kadidlová (1:2).
13:00
Zbývá posledních 7 minut do konce první třetiny.
11:40
Po dlouhém nátlaku na branku domácích se podařilo hostům prostřelit a zvýšili tak svůj náskok na 2:0
11:38
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Nikola Staňková, asistoval Martina Kleinová (0:2).
10:45
Po špatném výhozu brankářky Panthers se Bohemka dostala do skvělé gólové šance, ale střela skončila mimo branku.
10:26
Máme tady power break.
09:00
Hra se každou sekundou přesouvá z jedné strany na druhou, nedá se přesně říci ,která strana má na vrh.
07:39
Do fandění se na tribunách zapojuje i mladší publikum.
07:05
Ani v jedné bráně se brankářky nenudí.
06:32
Krásna akce Bohemky bohužel skončila střelou mimo branku.
06:07
Po inkasovaném gólu, fanoušci Bohemky začali fandit ještě více.
05:30
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kristýna Lochmannová bez asistence (0:1).
04:13
Tým Panthers si připravil dobrou akci, ale míček trefil jen tyčku branky.
03:00
Hráčky Panthers hrají velice opatrně.
02:00
začala nám druhá minuta utkání a oba týmy hrají co to jde.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Tereza Syslová, Lucie Florianová, Kristýna Lochmannová, Kristýna Vranová, Tereza Pitterlingová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Kristýna Andrlová, Veronika Loudová, Adéla Bočanová, Hana Poláková, Gabriela Vaníčková