2:4
1:4
- : -

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - TJ Sokol Jaroměř 3:8
25. Jiří Lebeda, 29. Daniel Eremiáš, 55. Daniel Maxa - 21. Dominik Emlar, 22. Patrik Rozkovec, 27. Petr Hofman, 40. Dominik Emlar, 45. Jan Škola, 49. Petr Hofman, 50. Patrik Rozkovec, 55. Jakub Kopecký; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 3 + Michal Strnad (S98) 5:3; využití: 0:3; diváků: 85; zásahy brankářů: Martin Spišák 12 - Šimon Špaček 15; po třetinách: 0:0, 2:4, 1:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí Martina Klapky: Pro nás první těžké utkání v nové soutěži, které jsme díky poctivé hře dotáhli do vítězného konce. Děkuji soupeři, divákům, pořadatelům.
59:59
Komentáře trenéra domácích Adama Havránka: Od začátku zápasu byla vidět nervozita na našich hokejkách. Bohužel jsme zápas prohráli ve věcech, který s florbalkou nemají moc společného. Osobní souboje a hlouposti, které jsme udělali nám prohráli tento zápas. Tým je mladý, věřím, že si z toho kluci odnesou co nejvíce a budeme se zlepšovat týden co týden. Díky soupeři za a rozhodčím za zápas.
59:58
Jaroměř si připisuje premiérové vítězství v první lize. Pro domácí to není úplně příjemný vstup do nového ročníku.
59:47
Vyloučen hráč Patrik Rozkovec družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za zdržování hry.
56:44
Boubelík netrefuje téměř prázdnou branku.
56:00
Eremiáš s Lebedou v jasných gólovkách neúspěšní.
55:21
Start teď zatápí Jaroměři, aby si alespoň trochu udobřil diváky.
54:29
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Daniel Maxa, asistoval Daniel Eremiáš (3:8).
54:14
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Dominik Emlar (2:8).
54:14
Další využitá presilovka Jaroměře. Domácí doplácí na svou nedisciplinovanost.
53:20
Vyloučen hráč Jiří Lebeda družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:20
Máme zde další vyloučení domácích. Po souboji přepadl hráč Jaroměře na mantinel a nevypadá příliš dobře.
51:38
Máme zde souboj fanoušků. Jaroměř má silnice, Praha má metro.
50:00
Jaroměř nejdříve využila přesilovku 5:2, následně přidala gól v klasické přesilovce. O vítězi utkání zdá se být rozhodnuto.
49:29
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Petr Hofman (2:7).
48:41
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Dominik Emlar (2:6).
48:28
Domácí ve třech.
48:02
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 5 minut za hrubost.
47:56
Vyloučen hráč Otakar Prášek družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za držení.
47:07
Pergler v šanci netrefuje bránu.
44:46
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Škola bez asistence (2:5).
44:46
Hosté zvyšují na 5:2, poskakující míček pověsili opět do šibenice.
42:10
Hra se nám zase trochu přiostřuje.
40:30
Domácí se snaží být na úvod třetí třetiny aktivní. Není divu, ztracejí 2 branky.
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2.třetině. START 6 - Jaroměř 9.
39:36
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Jakub Kopecký (2:4).
39:36
Emlar vymetl pavučiny v brance Spišáka.
38:30
Sojka...ne tak byla to píšťalka sudího Štengla, která vydala divný ptačí zvuk.
37:55
Fantasticky zákrok Spišáka, který reflexivně lapil střelu směřující do domácí branky.
36:23
Utkání sleduje 85 diváků.
34:30
Hosté teď vaří Start, který přežil několik gólovek.
31:08
Vyloučen hráč Otakar Prášek družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:08
Domácí Prášek vyndal za mantinel hostujícího plejera a přesilovku si zahraje také Jroměř
28:52
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Jiří Lebeda (2:3).
28:52
Ale prosazují se domácí a Eremiáš dotlačil míček za golmana hostí.
28:44
Jaroměř aktivní, měla šance...
26:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Jakub Kopecký (1:3).
26:35
Takové asi klasické 2x nedáš a 1x dostaneš...Hosté opět vedou o dvě branky.
26:08
Boubelík teď 2x v dobrých šancích, skóre se však nemění.
24:25
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Tomáš Boubelík (1:2).
24:25
Lebeďák nepohrdl nabídkou od Boubise a snižuje ma rozdíl jednoho gólu.
24:00
Start teď zvýšil aktivitu, nejdříve střílel Prášek, potom Kulík a pak brejk, který naštestí Jaroměř neproměnila.
22:57
Řehulka v dobré pozici - vedle.
21:42
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Michal Nožička (0:2).
21:42
Startu se začátek druhé tretiny příliš nepovedl a po další chybě znovu inkasují. Jaroměř využila brejk a zvyšuje na 0:2.
20:35
Hosté nejdříve zahráli krásnou hlavičku, potom trefili tyč a potom už se radovali z gólu.
20:32
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar bez asistence (0:1).
20:00
20:00
19:59
Obrovskou šanci netrefil do kasy domácí Pergl.
19:52
Na konci první třetiny se nám trochu přiostřilo.
19:29
Start teď přežil velkou šanci Jaroměře, následně neproměnil vou vlastní šanci a potom jsme videli trochu toho chlapského důrazu a emoce.
15:35
Zatím je to takové klasické první ligové utkání, spousta nepřesností, chyb, neproměněných šancí, ale v bufetu párky v rozhlíku a malinovka je, takže tady je vše v pořádku.
13:33
Lebede teď prohodil soupeře, dostal háček za kotník, lehl, ale sudí viděl podklouznutí, hraje se dál.
12:53
Domací golman teď vytáhl tutovku hosti.
10:57
Brejcha ve výborné šanci trefil protihráče.
10:00
Hosté zatím první minutu přesilovky odehráli s míčkem na svých holích.
09:37
Vyloučen hráč Dominik Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
09:00
Jaroměř přestála první oslabení bez větších potíží.
08:04
Fenik nepřesně na Boubelíka. Přesilovka zatím příliš nebezpečí nepřinesla.
07:10
Start si zahraje první přesilovku v utkání.
06:59
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
05:54
Nebezpečně teď od pravého mantinelu střílí hostující Kopecký.
04:00
První těžší zákrok si připisuje také domácí brankář Martin Spišák.
02:53
Slyšet jsou také fanoušci Jaroměře, kteří přijeli podpořit své hráče v jejich prvním utkání v 1.lize.
01:42
Domácí Marek poslal nebezpečnou střelu z půlky před golmana hostí.
01:19
Domácí připravují rozehrávku z rohu a vidíme první střelu, bohužel mimo branku.
00:01
Nové 1.ligová sezóna v Kunraticích právě začala.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Šimon Špaček; hráči v poli: Jakub Kubina, Patrik Horčička, Jakub Kopecký, Dominik Emlar, Petr Hofman
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Martin Spišák; hráči v poli: Michal Strnad, Ivan Pergler, Filip Řehulka, Martin Fenik, Kryštof Valenta