1:3
2:0
1:0

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBŠ Hummel Hattrick Brno 6:5p
2. Lukáš Pešat, 11. Filip Hrabal, 39. Filip Hrabal, 51. Lukáš Petřík, 58. Lukáš Pešat, 62. Filip Hrabal - 16. Jakub Procházka, 20. Luděk Ondráček, 31. Luděk Ondráček, 38. Jakub Andrle, 39. Filip Horák; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 372; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 13 - Filip Kejík 19; po třetinách: 2:2, 1:3, 2:0, 1:0;
65:00
Střely v prodloužení: 1:0
65:00
Střely celkem: 25:18
65:00
Komentář trenéra domácích Michala Kvapila: Nekoncentrovanost v druhé třetině, polevení v zápasu 2:0, spousta nevyužitých gólových šancí, zhoršená obranná činnost a nedostupování hráčů a bloky střel nás stály bod. Soupeř předvedl trpělivou hru a my jsme se jí nechali unést. Po stáhnutí na dvě lajny se nám tempo opět zvýšilo a dokázali jsme vyrovnat. V prodloužení nám přálo více štěstí. Děkuji soupeři za utkání
65:00
Komentář asistenta trenéra hostů Simona Šišky: Do zápasu jsme oproti včerejšku vstoupili nervózně a soupeř byl téměř ve všem lepší. V druhé třetině jsme se vzpamatovali a začali hrát naši hru. Vstřelili jsme 5 gólů po sobě a zápas jsme dostali pod kontrolu. Bohužel jsme nebyli schopni hrát naši hru do konce zápasu a soupeř toho využil. Příště musíme líp pracovat za tak výhodného stavu 5:2. Soupeři díky za zápas a divákům za skvělou atmosféru.
61:27
61:27
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Filip Hrabal, asistoval Lukáš Pešat (6:5).
60:50
Panteři na míčku a ve čtyřech.
60:01
Uvidíme, kdo má lépe natrénovanou hru 3 na 3.
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině: 4:4
60:00
59:58
Dneska v Otrokovicích uvidíme prodloužení.
59:40
Panteři málem opět skórují.
57:08
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat, asistoval František Vykopal (5:5).
57:08
Krásná přihrávka z rohu na Pešata, ten trefuje a srovnává tak skóre.
56:50
Panteři bojují jako pravé šelmy.
55:53
Coufal v přesilovce pouze do svého spoluhráče. Panterům se daří držet stejné skóre.
54:19
Vyloučen hráč Petr Koláčný družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
53:30
Gold šel sám na domácího golmana, Pacin ho však skvěle vychytal.
53:05
Dnešní utkání na hale sleduje 372 diváků. Děkujeme
52:45
Fuchs z breaku přestřelil.
52:01
Domácí se snaží o vyrovnání a moderátor o vytvoření ještě lepší atmosféry.
50:53
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Petřík, asistoval Peter Nehila (4:5).
50:30
Panteři zakládají útok ze své poloviny.
48:59
Nagy zachytil brněnskou přihrávku a obešel si jednoho z hostujících hráčů, ten další už mu míček odebral.
47:42
Vyloučen hráč Petr Koláčný družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:30
Dobrý blok brněnského Sládečka proti Vykopalově střele.
45:07
Kostkova střela proletěla těsně vedle brány hostů.
44:30
Panteři na míčku, snad se jim podaří něco vymyslet.
42:53
Nehila s Hrabalem napadají hostující rozehrávku.
40:55
Fuchs orazítkoval břevno na Michajlovičově bráně.
40:34
Pešatovu střelu z otočky Kejík vychytal.
38:59
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Filip Hrabal, asistoval Petr Koláčný (3:5).
38:32
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Filip Horák, asistoval Marek Fuchs (2:5).
38:20
Domácí se snaží napadat aktivněji.
37:10
Ta další už si ale do brány cestu našla. Hosté navyšují své vedení.
37:06
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Andrle, asistoval Jakub Procházka (2:4).
36:49
Brněnská střela naštěstí pro domácí vedle.
35:00
Kostolány poslal přihrávku na volného Kittela, ten ji však do brány neumístil.
34:10
Petřík skvěle zastavil brněnský útok.
33:35
Vykopal pouze do golmana.
31:40
Po dlouhé době se na hřišti objevuje domácí Kostka.
31:10
Gálova střela pouze do tyče. Škoda pro domácí.
30:36
Brněnský Hattrick otáčí skóre zápasu.
30:35
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval David Coufal (2:3).
29:31
Střelu Koláčného Kejík maskou vytěsnil.
29:05
Haša s Vykopalem napadají brněnskou rozehrávku, míček však nezískali.
27:58
Opět výborný Michajlovič. Skóre zůstává 2:2
26:20
Střela Jalového pouze do Michajloviče.
25:06
Hattrick si vyměňuje přihrávky na polovině domácích.
24:30
Hosté si vyzkouší přesilovou hru. Na míčku však zatím domácí.
24:28
Vyloučen hráč Štěpán Kostolány družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
23:36
Perfektní akci hostů zastavil ještě lepší Michajlovič.
22:11
Vykopal vystihl brněnskou přihrávku, nic z toho ale nevytěžil.
21:00
Domácí Hrabal poslal perfektní přihrávku na Nehilu, ten ale uklouzl.
19:05
Hosté vyrovnávají v oslabení. Panterům se přesilová hra zatím nedaří.
19:04
18:07
Vyloučen hráč Dominik Dvořák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za opakované přestupky.
17:20
Kostolányho střela pouze do bloku.
15:09
Hosté snížují krásnou střelou do rohu brány.
15:08
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Procházka, asistoval Martin Nagy (2:1).
12:47
Nejdříve Zimmerův pokus neprošel přes hostující blok, následující Pešatův pokus končí u golmana Kejíka.
11:32
Hosté rozehrávají z rohu Otrokovic.
10:30
Rychlá akce domácích založená Zimmerem nakonec gólem nekončí.
10:10
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Filip Hrabal, asistoval Peter Nehila (2:0).
09:33
Brněnským se nedaří založit útočnou akci.
08:06
Atmosféra na hale je skvělá. Díky našemu hlasateli diváci bouří.
06:10
Úspěšný zákrok pro Michajloviče.
05:10
Brno se pokouší založit akci ze své poloviny.
04:00
Petříkovu střelu vytěsnil hostující Kejík.
01:52
A máme tady první branku od domácích v podání Lukáše Pešata. Panteři se tak ujímají vedení.
01:51
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Lukáš Kvapil (1:0).
01:20
První střelecký pokus od Kittela.
00:58
Vyloučen hráč David Coufal družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
00:40
Domácí kombinují na hostující polovině.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: David Medek, Jan Grábl, Jonáš Kůra, Luděk Ondráček, David Coufal
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Ondřej Čevela, Lukáš Petřík, Filip Hrabal, Petr Koláčný, Peter Nehila