2:2
4:0
- : -

ACEMA Sparta Praha - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:4
30. Lukáš Ujhelyi, 40. Radim Křenek, 42. Radim Křenek, 45. Milan Garčar, 47. Radim Křenek, 54. Jakub Kolstrunk - 16. Lukáš Gregor, 19. Ondřej Stuchlík, 21. Petr Hartman, 26. Zbyněk Stuchlík; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 303; zásahy brankářů: Martin Beneš 19 - Rastislav Mazák 28; po třetinách: 0:2, 2:2, 4:0;
60:00
Střely ve třetí třetině: SPA: 11 SKV: 4
60:00
Střely celkem: SPA: 34 SKV: 23
60:00
Komentář trenéra hostí Michal Kotlase: Měli jsme výborný vstup do utkání. Hráči plnili pokyny a naše hra fungovala. Bohužel nám to vydrželo jen první dvě třetiny. Vlastními chybami a nedisciplinovaností jsme soupeři darovali góly v přesilovce a hra se nám postupně rozpadla, jako domeček z karet.
60:00
Pokračování komentáře trenéra hostí: Přesto jsme měli v druhé polovině třetí třetiny šance, z kterých se dalo skórovat. Příští zápas musíme udržet čisté hlavy celých 60 minut. Gratuluji soupeři.
60:00
Komentář trenéra domácích Radka Skaličky:Je to pořád stejné. Bez pohybu a aktivity v útoku si nevytvoříme šance a budeme trestaní.Když zapneme, dokážeme zápas převrátit na svoji stranu, tak jako dnes.Díky soupeři za utkání.
60:00
58:46
Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nesportovní chování.
58:00
Náš nový speaker Michal Veber burcuje diváky, aby pomohli Spartě dotáhnout toto utkání do vítězného konce.
57:07
SKV to zkusí v šesti bez gólmana.
55:49
Beneš důrazně vysvětlil protihráči, že do něj se prostě neseká.
54:53
Zouzal v situaci 2 na 2 neviděl brankové řešení a zavezl míček za branku soupeře.
53:32
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Marek Zouzal (6:4).
53:32
Kolstrunk teď od mantinelu propálil vše co mu stálo v cestě a zvyšuje skóre na 6:4.
50:39
Ujhelyi šel sám na branku, ale střílí pouze do gólmana.
47:39
Začátek třetí třetiny patří rozhodně Spartě.
47:12
Velc osamocen na středu trefuje gólmana.
46:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Radim Křenek bez asistence (5:4).
46:25
A Radim Křenek dává hattrick, když potrestal hrubici týmu z vinohrad.
45:35
Marvánek dostal čistý hit u mantinelu. Střídačka Sparty se dožaduje faulu.
44:51
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
44:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Milan Garčar, asistoval Matyáš Velc (4:4).
44:51
Matyáš Velc přiťukl svému kapitánovi a ten to vzal jako správný kapitán na sebe s rovnal skóre.
44:05
Pruner netrefil před prázdnou bránou míček. V této situaci mu však míček neskákal.
43:22
Milan Bína mohl zakončit do prázdné branky. Skákavý míček však netrefil.
42:46
Gregor teď minul branku o parník.
41:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Radim Křenek, asistoval Milan Garčar (3:4).
41:29
Zkušená dvojice se teď našla na hřišti a společnými silami střílí gól. To je jinačí vstup než vstup do minulé třetiny.
40:01
A máme tu třetí dějství tohoto nabitého zápasu.
40:00
40:00
Střely v druhé třetině: SPA: 14 SKV: 7
40:00
39:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Radim Křenek, asistoval Jan Marvánek (2:4).
39:54
Vyloučen hráč Lukáš Gregor družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
39:37
SKV rozhodně nikam nespěchají.
36:44
Marvánek vyslal nebezpečnou střelu, která se od ruky gólmana odrazila za mantinel. Troufám si napsat, že gólman teď moc nevěděl jak to chytil.
35:59
Velc se v přečíslení 3 na 2 nedokázal prosadit.
35:00
SKV teď dlouho na míčku na své polovině.
32:10
Spartě se dnes obzvlášť v koncovce nedaří.
30:07
Hráč SKV s číslem 64 teď přímo zalehl Marvánka a neustále ho pošťuchuje. Dojde na bitku?
29:48
Matěj Čermák teď od mantinelu šel sám, avšak trefuje gólmana.
29:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Marek Zouzal (1:4).
29:16
Ujhelyi se teď vůbec nerozpakoval a střílí gól, který by mohl Spartu nakopnout.
29:00
Vyloučen hráč Peter Kachnič družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:30
Zouzal teď těsně minul branku svým bekhendem.
26:13
Marvánek vyslal další střelu z dálky a zase mu byla tečována pryč od brány.
25:26
Další gól z brejku. Zvedne se Sparta z této pjekéjní situace? Uvidíme.
25:25
Timeout ACEMA Sparta Praha
25:25
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Zbyněk Stuchlík, asistoval Milan Bína (0:4).
24:36
Pažák teď při rozehrávce na "pointu" ztratil balónek. Nic z toho však nevzniklo.
23:48
Sparta tlačí a SKV čekají na brejky. Zatím se jim tato taktika vyplácí a jsou nebezpečnější.
23:24
Skřivánek trefuje v brejku tyč.
22:38
Kolstrunkovu střelu z nebezpečné vzdálenosti vyráží gólman do rohu.
21:40
Rozhodčí domlouvá na střídačce Prunerovi. Bohužel neslyším přes kotel Sparty, který jako vždy fenomenální.
21:27
Marvánek to zkouší z dálky, ale jeho střela byla zblokována.
21:07
Juha natlačen na mantinel. Sparta kombinuje v rohu.
20:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman, asistoval Pavel Hájek (0:3).
20:18
Tak takhle si vstup do druhého dějství rozhodně Sparta nepředstavovala.
20:00
20:00
Střely v první třetině: SPA: 9 SKV: 12
20:00
18:49
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Zbyněk Stuchlík (0:2).
18:49
To je velká škoda. Sparta měla velký tlak a velké šance, například Velc netrefil poloodkrytou branku. Bohužel se poté z brejku prosadili bratři Stuchlíkové.
17:14
Sparta zatím není úplně ve své kůži.
16:08
Dobrý signál, ale chyběla přesnější koncovka.
16:06
Zeman vypálil ze zátahu z půlky takovou bombu, že ji gólman nedokázal lapit, ale jen ji vyrazil. Následně vznikl faul a Sparta má volný úder z nebezpečné vzdálenosti.
15:50
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Gregor, asistoval Martin Skřivánek (0:1).
14:50
Teď to tady vře mezi trenéry a hráči. Nejdříve hádka o vyloučení Marvánka a nyní údajná ruka. Kotel se přidává pokřikem "PÍSKEJ ROVINU!".
14:13
Vyloučen hráč Jan Marvánek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
13:08
Beneš předvedl výstavní zákrok.
11:30
To byl dobrý trojúhelník Sparty. Marvánek má ale smůlu a tato šance nekončí gólem.
09:18
Milan Bína, který hájil v minulé sezóně barvy domácí Sparty, se vymotal zpoza mantinelu, ale Beneš byl v pozoru.
08:45
Beneš je pravý Sparťan a už ho máme zase v brance.
08:44
Marvánek nyní zaútočil do vlastních řad, když dobíhal nahozený míček na vlastní branku. Beneš ale vyběhl a srazil se s Marvánkem. Otřesený Beneš je teď ošetřován, ale nevypadá to na nic vážného.
07:54
Hráč SKV právě spadl na zem. Marvánek opět zahrál tvrdě tělem.
06:38
Velc pokoupal hráče SKV a šel z úhlu sám, ale gólman chytá.
05:59
Marvánek tvrdě zahrál tělem v obranném rohu.
04:46
Kapitán SKV teď velmi najivně rozehrál a tak přišel jeho tým o míček.
03:42
Marek Zouzal se dostal k odraženému míčku přímo před gólmanem, ale byl moc blízko a nedokázal míček umístit nikam jinam než přímo do gólmana.
03:18
Velezkušený Radim Křenek s přehledem ubránil přečíslení 2 na 1.
02:42
Hráč SKV od půlky minul branku svojí nepřesnou střelou.
02:12
Můžeme vidět dokonce i pogo v kotli Sparty.
01:29
Od úvodního hvizdu jsou diváci ve varu.
00:25
Garčarova přihrávka z rohu na obránce skončila za mantinelem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Valenta a Michal Žďárský.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Rastislav Mazák; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Pavel Hájek, Martin Skřivánek, Petr Hartman, Lukáš Lanc
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Milan Garčar, Radim Křenek, Lukáš Ujhelyi, Josef Juha, Marek Veselý