0:7
1:1
- : -

Sokoli Pardubice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:8
12. Lukáš Kučera, 59. Michael Smola - 23. Ondřej Plíhal, 25. Marek Vávra, 27. Martin Řezáč, 31. Ondřej Mikeš, 33. Martin Pražan, 39. Marek Vávra, 40. Jiří Koutný, 41. Marek Matejčík; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 260; zásahy brankářů: Jakub Levínský 18 - Vojtěch Šimůnek 17; po třetinách: 1:0, 0:7, 1:1;
60:00
Střely ve třetí třetině 5:5
60:00
Střely po konci utkání 19:26
60:00
Komentář trenéra hostí Davida Podhráského: "Dnes jsme poprvé přenesli věci z porady i na hřiště. Už v 1. třetině jsme hráli velmi dobře a ve 2. jsme to potvrdili i brankově. Pochválit bych chtěl i Vojtu Šimůnka, pro kterého to byla těžká premiéra a obstál na výbornou."
60:00
Komentář trenéra domácích Ladislava Štancla: Při pohledu na vývoj skóre je jasné, co rozhodlo celý zápas. My jsme od druhé třetiny přestali dávat góly, a to i z nejvyloženějších šancí. Naopak Chodov své šance proměňoval. Mám velkou radost z toho, že se střelecky prosadili naši dva premianti z juniorů.
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny
58:24
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Michael Smola, asistoval Radek Formánek (2:8).
58:24
Premiérovou trefu v dresu áčka Sokolů si připisuje junior Michal Smola
56:45
Nebezpečný průnik Černého
55:13
Chodov si ve druhé třetině otevřel střelnici, ve třetí si tak v klidu utkání kontroluje
54:39
Řezáč jen těsně vedle
53:14
Eremiáš ve slibné pozici přestřelil
51:11
Na dnešní utkání si našlo cestu 260 diváků, děkujeme !
50:12
Tom Ondrušek není dnes zrovna dvakrát střelecky aktivní, nyní však Levinskému zatopil
45:00
Omlouváme se za technické potíže ve FISU, jedeme dál. Informace doplníme v průběhu
44:33
Vyloučen hráč Ivo Teichman družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
40:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Tom Ondrušek (1:8).
39:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koutný, asistoval Ondřej Plíhal (1:7).
39:20
Chodov další přesnou kombinací navyšuje skóre, vede už o 6 branek
38:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Ondřej Mikeš (1:6).
38:09
Chodov trestá další nepřesnost v obraně Sokolů
33:37
Sokoli dnes vynikají v blokování střel, kterých opravdu není málo
32:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Ondřej Mikeš (1:5).
32:01
Trestné střílení družstva Sokoli Pardubice neproměnil Jan Kourek.
32:01
Kourek poslal své trestné střílené pouze do tyčky
30:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Marek Vávra (1:4).
30:00
Nepříjemná zpráva ze zákulisí. Lukáš Kučera si při smolném souboji s Vávrou pravděpodobně zlomil prst. Přejeme brzké uzdravení!
28:21
Chodov v plném počtu
26:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Ondřej Plíhal (1:3).
26:49
Řezáč vystartoval z vlastní obranné poloviny a střelou k tyči skóruje v oslabení
26:16
Vyloučen hráč Martin Pražan družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
25:32
Savický je dnes střelecky velmi aktivní, nyní však v dobré příležitosti netrefil odkrytou branku
24:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Tomáš Sýkora (1:2).
24:57
Chodovští zužitkovali volný úder před velkým brankovištěm a otáčejí vývoj utkání
24:55
Vyloučen hráč Lukáš Prix družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za hra rukou.
23:29
Nedovolený zákrok v rohu hřiště, následuje volný úder pro hosty
22:46
Sportovní gesto hostů, přenechali míček Sokolům
22:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Plíhal, asistoval Jiří Koutný (1:1).
18:32
Savický se mohl dostat do slibného úniku, míček si však zpracoval nad povolenou úrovní kolen
17:41
Zozulák minul jen těsně branku svým backhandovým pokusem
16:12
Janeček vystihl rozehrávku a utíkal sám na brankáře, v poslední chvíli však nestihl přesně zakončit
14:44
Chodovští se usadili ve svém útočném pásmu
13:22
Závar před brankou Levinského, skóre se nemění
11:42
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Vojtěch Kaluža (1:0).
11:42
Máme tu první branku dnešního utkání. Skvělá souhra pardubických mladíků přináší Sokolům vedení