2:2
4:2
- : -

FbŠ Bohemians - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 8:6
6. Mikuláš Forman, 15. Viktor Kopecký, 30. Patrik Kieler, 35. Jakub Šárka, 41. Matyáš Krebner, 46. Matyáš Krebner, 55. Filip Forman, 56. Jakub Buršík - 9. Lukáš Pešat, 20. Lukáš Petřík, 28. Filip Hrabal, 32. Lukáš Pešat, 42. Lukáš Pešat, 59. Lukáš Pešat; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Tomáš Hyršl 13 - Radovan Michajlovič 16; po třetinách: 2:2, 2:2, 4:2;
60:00
Střely na branku v 3. třetině: Bohemians 8 Otrokovice 6
60:00
Komentář trenéra hostí Michala Kvapila: 2. část - po přestávce jsme chtěli něco hrát, bohužel naše hra se nám nedařila a pokud nebudeme plnit, co si řekneme, soupeři nás budou trestat.
60:00
Komentář trenéra hostí Michala Kvapila: 1. část - Vstup do utkání jsme měli opět vlažný, domácí dokázali svoji šanci využít. Dokázali jsme srovnat, ale domácí se dostali opět do vedení.
60:00
Komentář trenéra hostí Michala Kvapila: 3. část - naší nedůslednou hrou v obraně a lacinými góly z dorážek si domácí zasloužily výhru. My se musíme zaměřit na obrannou činnost a věnovat se této naší hře. Děkujeme soupeři za utkání
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: Opět mohli diváci na Děkance vidět atraktivní utkání. Ještě budeme muset zapracovat hře s míčkem a zpřesnit naší hru, abychom zbytečně neinkasovali tolik branek. Dneska se to povedlo až ve třetí třetině a to zápas rozhodlo. Děkujeme soupeři a divákům za podporu.
60:00
59:11
Otrokovice opět v 6
58:51
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Matěj Kostka (8:6).
57:42
Vyloučen hráč Jakub Buršík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
55:25
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Matyáš Krebner (8:5).
55:25
Šárka přiťuknul Krebnerovi na střed a ten kolmicí vyslal Buršíka do samostatného úniku, který s přehledem zakončil
54:50
Na hřišti to teď opravdu jiskří
54:23
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Filip Forman, asistoval Vojtěch Zezulka (7:5).
54:23
Forman se po návratu z trestné zapojil do hry tím nejlepším možným způsobem
54:15
Hraje se 5na5
53:40
Kittel teď chytil svému vlastnímu týmy jasný gól, když zblokoval střelu Kostky do prázdné brány
52:20
Utkání se nám přiostřuje
52:15
Vyloučen hráč Filip Forman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:34
Vyloučen hráč Filip Hrabal družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
49:17
Pěkné uvolnění od Krebnera, ke střele se však již nedostal
48:00
Bohemka na míčku, Otrokovice vyčkávají
47:04
Domácí teď zamkli Panthery, nedaří se jim však vystřelit na bránu.
46:12
Velká šance otrokovických, Szweda netrefuje prázdnou branku
45:23
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Marek Ďopan (6:5).
45:23
Dopan rychle přešel do útoku, následně Krebner dorazil vlastní střelu
43:00
Výpadek FISu je snad již opraven a my jsme zpět s naším online přenosem
41:27
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Jakub Haša (5:5).
40:41
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Jakub Buršík (5:4).
40:00
40:00
Střely na branku v 2. třetině: Bohemians 7 Otrokovice 7
40:00
34:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Matyáš Krebner (4:4).
31:29
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Martin Szweda (3:4).
29:55
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Kieler, asistoval Patrik Šebek (3:3).
27:26
Cabejšek odchází do šaten
27:25
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Filip Hrabal, asistoval Denis Zimmer (2:3).
27:25
Po chybě Cabejška se Otrokovice ujímají vedení.
19:50
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Petřík, asistoval Filip Hrabal (2:2).
19:50
Domácí se teď věnovali více diskusím s rozhodčími než samotné hře a inkasují.
14:59
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Patrik Šebek (2:1).
14:59
Perfektní přesilovková souhra domácích borců, Šebek krosem z první dává Kopeckému do prázdné brány
14:30
Vyloučen hráč Petr Koláčný družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování hokejky.
14:00
Otrokovický faul při napadání bude oceněn 2 minuty, Bohemians v 6 při odloženém vyloučení