0:3
1:5
- : -

Tatran Teka Střešovice - Technology Florbal MB 2:10
15. Jan Kolísko, 59. Jonáš Kreysa - 2. Daniel Šebek, 15. Patrik Suchánek, 24. Patrik Suchánek, 33. Martin Tokoš, 35. Daniel Šebek, 48. Jan Natov, 52. Aleš Höffer, 52. Jiří Curney, 54. Jakub Bína, 56. Milan Tomašík; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 107; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 38, Martin Frühbauer 5 - Lukáš Bauer 40; po třetinách: 1:2, 0:3, 1:5;
60:00
Střely ve 3. třetině: Tatran - 18, Boleslav - 23
60:00
Komentář trenéra hostí(Petra Novotného): Výsledek vypadá jednoznačně, ale zápas se zlomil poměrně pozdě a do té doby byl Tatran v útočném pásmu hodně nebezpečný. My jsme dnes předvedli výborný výkon v obraně a po dlouhé době byli produktivní v koncovce.
60:00
komentář trenéra domácích Jakuba Menharta: Předvedli jsme spostu individuálních chyb. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
59:17
Trestné střílení družstva Tatran Teka Střešovice neproměnil Jakub Kolísko.
59:17
Kolísko si krásně golmana položil a chtěl zvednout balón bekendem, ale přehodil branku a tak neproměňuje druhý nájezd domácích
58:53
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Filip Langer (2:10).
55:33
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Martin Tokoš (1:10).
55:33
Tomašík vystřelil od mantinelu přes ruku na bližší tyč a připisuje si tím už pátý bod v tomto utkání
54:12
Tatran teď 3 šance za sebou, ale nedaří se mu je proměnit
53:11
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Patrik Suchánek (1:9).
53:11
Bína přímo do šibenice
51:56
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Frühbauer družstva Tatran Teka Střešovice
51:55
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (1:8).
51:55
Dvojice Curney - Natov předvádí své kvality
51:08
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Aleš Höffer, asistoval Patrik Suchánek (1:7).
51:08
Hoffer si obešel Tatranského obránce, pak si položil Kříže a zakončoval do prázdné. Krásná akce!
47:31
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jakub Bína (1:6).
41:52
Vyloučen hráč Adam Tlapák družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
41:22
Máme tu odložené vyloučení. Sednout si půjde hráč Tatranu, opět za sekání. Boleslav v šesti
37:45
Švédovi v souboji v útočném rohu roztrhli obočí, avšak žádné vyloučení se neuskutečnilo
36:33
Švéda si prošel tři hráče, ale jeho spoluhráč nedokázal zpracovat nečekanou nahrávku
34:40
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Šebek, asistoval Milan Tomašík (1:5).
34:40
Boleslav potrestala tatranskou nevydařenou rozehrávku a navyšuje na 1:5, Tomašík si připisuje už čtvrtý bod.
33:37
Kříž teď Tatran podržel, když chytil prudkou střelu Curneyho z dálky
32:39
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Milan Tomašík (1:4).
32:39
Kreysa neproměnil velkou šanci, Boleslav do přečíslení, a Tokoš posílá do Tatranské sítě..
31:36
Tatran začal velmi aktivně napadat boleslavskou rozehrávku
30:32
Domácí hráči hosty k ničemu nepouští a tak se jim stále nedaří zakončit
29:20
Je to stále to samé dokola, Boleslav rozehrává, posouvá dopředu kde Tatran získává, ten ztrácí a znovu..
27:40
Boleslav už skoro 2 minuty drží balón v rozehře na své půlce, Tatranu se nedaří získat a Boleslavi dostat balón dopředu
25:48
Tatranu se ani teď nepodařilo přesilovku využít, Boleslav v pěti
23:48
Vyloučen hráč Petr Krzyžanek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
23:48
Máme tu už čtvrtý dvouminutový trest za sekání. Tatran má nyní šanci snížit
23:23
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Patrik Suchánek, asistoval Jan Natov (1:3).
23:23
Hodně smolný gól končí za zády Kříže a Boleslav navyšuje na 1:3
23:04
Langrovi se ale nepodařila klička a přes Boleslavského golmana se nedostal, a tak má soupeř dál přesilovku
23:03
Trestné střílení družstva Tatran Teka Střešovice neproměnil Filip Langer.
23:03
Je to tu, Langer pojede nájezd a má šanci vyrovnat
22:58
Tatran soupeře k ničemu nepustí
21:51
Vyloučen hráč Matěj Havlas družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
18:07
Tatran se stále snaží rozehrát, ale nedaří se mu přenést hru do útočného pásma a udělat z toho nějakou akci co by ohrozila branku
17:15
Boleslav začala napadat Tatran ve dvou
15:56
Tomašík zkouší beckhandem ale Kříž chytá..
14:47
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jan Kolísko, asistoval Filip Langer (1:2).
14:47
V zápětí Kolísko po Langrově nahrávce snižuje krásnou střelou na bližší tyč na 1:2
14:37
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Patrik Suchánek, asistoval Milan Tomašík (0:2).
14:37
Suchánek posílá na bližší tyč balonek do Křížovi sítě
12:44
Vyloučen hráč Ondřej Sádlo družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.