2:2
1:0
FBC Liberec

FBC Liberec - BLACK ANGELS 8:7p
4. Radek Valeš, 4. Prokop Ferdan, 7. Prokop Ferdan, 10. Jan Šoltys, 18. Prokop Ferdan, 42. Adam Balatka, 54. Jan Baudisch, 65. Jakub Kopecký - 5. Jakub Renčín, 6. Jan Hněvkovský, 14. Jaroslav Jaroš, 18. Jakub Renčín, 30. Matěj Boček, 44. Daniel Ludvík, 46. Jakub Renčín; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 185; zásahy brankářů: Vít Vaníček 15, Tomáš Janota 0 - Ondřej Matiášek 5, Daniel Körber 14; po třetinách: 5:4, 0:1, 2:2, 1:0;
65:00
Střely v prodloužení: Liberec: 2 , Black Angels: 1.
65:00
Střely celkem: Liberec: 27 , Black Angels: 22.
65:00
Hráči utkání: Liberec: Prokop Ferdan , Black Angels: Jaroslav Král.
65:00
Komentář trenéra domácích (Filip Hanžl): Již několikátý zápas pokračujeme ve skvělé hře dopředu, občas by to ale potřebovalo víc zavřít zadní vrátka. Díky soupeři za zápas.
65:00
Komentář trenéra hostů(Pajer Petr): po hektické první třetině se nám povedlo trochu uklidnit hru a trpělivě čekat na gólové šance. Ty ve druhé třetině přišly, ale bohužel jsme proměnili jen jednu. O našem promarněném vítězství rozhodly dvě věci: 1.) po skvěle odbráněném oslabení neuklidnění hry 2.) nevyužitá přesilovka před koncem zápasu. Prodloužení 4/3 už bylo vabank. My dali spojnici, domácí gól. Díky divákům a soupeři.
64:46
64:46
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Petr Kološ (8:7).
62:19
Z dálky pálil domácí Kološ, ale brankář Black Angels skvěle zasáhl.
61:57
Timeout FBC Liberec
61:10
Hostující tým tlačí Liberec, ale jen zazvonila branková konstrukce.
60:04
Black Angels hrají bez brankáře.
60:00
60:00
Střely po třetí třetině: Liberec: 8 , Black Angels: 6.
60:00
59:41
Black Angels zkouší hru bez brankáře.
59:40
Timeout BLACK ANGELS
59:00
Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:07
Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:22
Parádní zákrok tentokrát předvedl v oslabení domácí Vaníček.
56:19
Vyloučen hráč Petr Kološ družstva FBC Liberec na 2 minuty za vysoká hokejka.
55:48
Vidíme hodně hezkou pasáž zápasu z obou stran, oba týmy tlačí a snaží se dát vítěznou branku.
53:04
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Baudisch, asistoval Petr Kološ (7:7).
52:23
Teď se parádně uvolnil domácí Rozkovec, ale jeho střelu skvěle vychytal hostující Körber.
50:30
Vyloučen hráč Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
50:22
Tentokrát vidíme parádní zákrok i na druhé straně, když domácí Vaníček zasáhl nohou.
49:14
Parádní zákrok brankáře Black Angels, famózním přesunem zasáhl rukou a zachránil jasný gól.
48:23
Dnešní zápas sleduje 185 diváků.
47:28
Uvidíme hru ve čtyřech na obou stranách.
47:27
Vyloučen hráč Tomáš Leksa družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
47:27
Vyloučen hráč Jaroslav Jaroš družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
45:51
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Matěj Boček (6:7).
45:51
Poprvé v utkání jdou do vedení Black Angels, o to se zařídil čtvrtou brankou v utkání Renčín.
45:07
Před brankou hostů se sám ocitl domácí Kopecký, ale jeho střela šla mimo tři tyče.
43:11
Hostující hráči už po několikáté dnešním zápase vyrovnávají, myslím že fanoušci tady v Liberci na Dukle zažívají skvělou podívanou.
43:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Jan Kopecký (6:6).
42:44
Vidíme velkou šanci Black Angels, ale střela šla těsně kolem branky.
41:33
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Adam Balatka, asistoval Jakub Kopecký (6:5).
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Liberec: 7 , Black Angels: 5.
40:00
39:39
Vyloučen hráč Jan Kopecký družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
39:28
Domácí tlačí Black Angels na jejich polovině, ale obrana jim funguje skvěle.
39:03
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:48
Fantastické zákroky teď předvedl brankář Black Angels Körber. Čelil několika dorážkám a ani jednu nepustil za svá záda.
36:43
Tentokrát z dálky pálil domácí Kopecký, jeho střela šla těsně mimo branku.
34:16
Hosté tlačí na pilu, ale obrana Liberce funguje skvěle.
31:50
Hosté se tentokrát řítili do šance, ale hokejkou skvěle zasáhl Liberecký Kološ.
29:46
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Jakub Renčín (5:5).
28:12
Dobře vypálil domácí Kořínek, ale jeho prudká střela mířila jen na hrudník brankáře.
26:45
Tentokrát prudce pálil Liberecký Ferdan, ale jeho střelu hostující brankář Körber jistě rukou zasáhl.
25:21
Teď dvakrát za sebou skvěle zasáhl domácí Vaníček proti dvěma střelám zblízka.
24:11
Na druhé straně teď vidíme střelu Ferdana, ale jeho schovaná střela šla mimo.
23:17
Hostující Hromada vystřelil prudkou střelu ze střední vzdálenosti, ale brankář Vaníček jistě zasáhl.
22:08
Hráči Black Angels se hnali na branku Liberce, ale domácí Leksa skvěle obraně zasáhnul.
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Körber družstva BLACK ANGELS
20:00
20:00
Střely po první třetině: Liberec: 10 , Black Angels: 10.
20:00
19:01
Právě začala poslední minuta první třetiny.
17:54
Vidíme třetí branku v utkání pro domácího Prokopa Ferdana!
17:53
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Petr Kološ (5:4).
17:48
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jakub Boček (4:4).
16:30
Obrovskou šanci měl tentokrát na hokejce domácí Kološ, ale jeho střela z blízkosti šla nad branku.
13:46
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jaroslav Jaroš, asistoval Jaroslav Král (4:3).
13:31
Tentokrát pálil domácí Balatka, ale jeho střelu opět hostující brankář vyrazil.
12:13
Z otočky pálil hostující kapitán Hněvkovský, ale jeho prudká rána byla zablokována.
10:38
Ze strany Liberce jsme viděli akci tří proti třem, když vystřelil Kološ, ale brankář Black Angels pohotově zasáhl.
09:22
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Šoltys, asistoval Jakub Kárník (4:2).
08:02
Pěkně vystřelil hostující Straka, ale jeho ostrá střela šla mimo.
07:15
Zatím vidíme krásný zápas plný branek, oba týmy kombinují a oba také skvěle napadají.
06:51
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Jakub Kopecký (3:2).
05:21
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský z trestného střílení (2:2).
05:21
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Janota družstva FBC Liberec
04:47
03:48
03:37
Hned po necelých čtyřech minutách jdou domácí do vedení!
03:36
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Patrik Rozkovec (1:0).
02:39
Zápas se hraje ve velkém tempu, oba týmy vysoko napadají.
00:45
Skvěle se uvolnil domácí Valeš, ale brankář hostů skvěle zasáhl.
00:24
Hned v úvodu utkání vidíme první střelu, kterou na branku poslal domácí Čermák, ale branku minul.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Valenta a Michal Žďárský.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Ondřej Vaculík, Daniel Ludvík, Jakub Renčín, Jakub Boček, Matěj Boček
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Matěj Klucho, Vojtěch Hejduk, Radek Valeš, Martin Čermák, Patrik Rozkovec